2017 m. Spalio mėnesio mažyliai :) (Archyvas iki 2018.01.19)

1. User has not uploaded an avatar
    2017.12.13 22:11 (prieš 7 mėn.)

R 6 m. 3 mėn.
    L 8 m. 6 mėn.

2017.12.13 22:11 (prieš 7 mėn.)

justukeeee parašė:
    Mamos, kurios naudojate rankinius pientraukis, gal žinosite ką ne taip darau. Šiandien pabandžiau pirmą sykį pientraukį, bet ištraukiau, deja, gal vos 5ml. Tiesa, b…

Nu mano vienas vaikas ni soskiu nei deja buteliuko nepripazino- buvau palikusi savo mamai su nutrauktu pienu kad maititntu ( es i vestuves isvaziavom), tai ji vargo - neeme nors tu ka. Mama ir sauksteliu stengesi bent kazkiek suduoti, o vaikas uzsiverkdavo ir nuvargusi tik uzmigdavo. Ir taip 12 val isbuvo kol grizau ir (.) ikisau. Tai supratau kad niekur nepavyks islekti ilgam
    Tad nzn ar veiktu tai kad imtu buteliuka jei labai valgyt noretu
    Mano atveju mieliau rinkosi buti alkana
    Dabar va pabandziau irgi nusitraukusi duoti (na jei reiktu kartais)- tai nla ai noriai eme, bet giliau soskiuka butkiuko sukisau ir kazkik ciulpe. O nusitraukti tai jo- sunku, et pastebejau kad nereikia labai daznai pompuoti- nu ta prasme paspaudziu karta rankenele ir ziuriu/stebiu kad nuo spaudimo bega ciurksles. Laukiu kol nustos ciurksles begti ir tada vel spaudziu- taip greiciau prisitraukiau kokia 40ml ir ne taip skaudejo.

1
  2. User has not uploaded an avatar
    2017.12.13 22:16 (prieš 7 mėn.)

2 m. 3 mėn.

2017.12.13 22:16 (prieš 7 mėn.)

As tai saldau tekanti piena, nusipirkau surinkejus ir lb dziaugiuosi tik, kad kolkas neima

3. justukeeee
    2017.12.14 00:06 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.14 00:06 (prieš 7 mėn.)

Ačiū už atsakymus dėl pientraukio. O kas tada yra geriau - nutrauktas MP, bet nedaug ar paliktas mišinys? Kol kas mišinio dar nėra ragavęs vaikas, bet planavau, kad su pientraukiu bus paprasčiau ir pieno daugiau, dabar jau abejoju tuo.

4. User has not uploaded an avatar
    2017.12.14 04:10 (prieš 7 mėn.)

2 m. 3 mėn.

2017.12.14 04:10 (prieš 7 mėn.)

Kuriu vaikuciai eme skysciau kakoti, gal pakeitet ka nors mityboj ir padejo? Nes musiskiui suskystejus viduriam praejo diegliai, bet kazkaip dabar neramu, kad nenusitriestu viena blogybe keicia kita :/

5. User has not uploaded an avatar
    2017.12.14 04:49 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.14 04:49 (prieš 7 mėn.)

justukeeee parašė:
    Ačiū už atsakymus dėl pientraukio. O kas tada yra geriau - nutrauktas MP, bet nedaug ar paliktas mišinys? Kol kas mišinio dar nėra ragavęs vaikas, bet planavau, kad…

Pabandykit traukti pienuka su pientraukiu, kai maitinat mazyli T.y. is vienos krutines maitinat, is kitos traukiat Ryte taip galima nemazai nutraukti

6. User has not uploaded an avatar
    2017.12.14 06:03 (prieš 7 mėn.)

Laukiam stebuklo parašė:
    Sveikos. Klausykit as maitinu pati,o ar galima eiti pas stamatologa , t.y , kad naudot nuskausminima, nes neiskentesiu as kai taisys be nuskausminamuju......?

Budama nescia vaiksciojom pas stimotologus iki 7 menesiu.kaskart leisdavo vaistu jie yra spec nesciom ir zindyvem be adrenalino kazkokie.tik butinai pasakykit kad maitinat leliuka.

7. User has not uploaded an avatar

8 m. 6 mėn.

rasa n parašė:
    Kuriu vaikuciai eme skysciau kakoti, gal pakeitet ka nors mityboj ir padejo? Nes musiskiui suskystejus viduriam praejo diegliai, bet kazkaip dabar neramu, kad nenus…

Mums 2men mes visa laika tik skystai ir kakojam. Atsisakius esu visu pieno produktu ir kiausiniu, jokiu visiskai saldumynu. Visa laika iki gimdymo valgiau viska absoliuciai. Bet kadangi vaika isbere liepe atsisakyti pieno priduktu ir kiausiniu, o kadamgi linkes reiskia alergijai tai visko kas gali sukelti taìp nwvalgau jau virs menesio esu pati kaip dziuvesis jei vistiek bers darysimes tyrimus nes norisi daugiau maisto. Super kurios viska valgo. Na o viduriukai nepasikeite, hei vaikas guvus ir maitinat mp mums sake cia norma.

8. saneli
    2017.12.14 06:10 (prieš 7 mėn.)

11 m. 1 mėn.

2017.12.14 06:10 (prieš 7 mėn.)

justukeeee parašė:
    Ačiū už atsakymus dėl pientraukio. O kas tada yra geriau - nutrauktas MP, bet nedaug ar paliktas mišinys? Kol kas mišinio dar nėra ragavęs vaikas, bet planavau, kad…

Misinukas dauk saldesnis ir vaikas gali prie jo priprasti taip kad iskyla rizika kad atsisakys mamos pienuko

9. User has not uploaded an avatar
    2017.12.14 06:22 (prieš 7 mėn.)

Vytaute 9 mėn. 6 d.
    Kamile 12 m. 1 mėn.

2017.12.14 06:22 (prieš 7 mėn.)

Sveikos mamytes galbut galetumet patart kazka mano mazyle pakosti bet pirmasis koselejimo kartas buna ciaudejimas bijau jog nebutu kas rimciau :(naktimis mano pupa nekosa

10. User has not uploaded an avatar
    2017.12.14 06:50 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.14 06:50 (prieš 7 mėn.)

justukeeee parašė:

As irgi to klausiau gydytojos. Sake mamos pienos geriau. Darykit savo pieno banka. Jeigu ruosiates kur iseiti, tai likus bent savaitei kiekviena diena nusitraukt. Jeigu per viena karta nedaug nusitraukia, tai per visa diena tikrai surinksit pilna buteliuka

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.