2017 m. Spalio mėnesio mažyliai :)

Komentuoti
  1. Eri ka
    2017.10.17 11:30 (prieš 1 mėn.)
    2017.10.17 11:30 (prieš 1 mėn.)

Mamytes sveikos☺ man terminas rytoj, bet siandien kaip ir vakar pastebejau kad mane taip rudai pateplioja😕 aisku ne daug, o ant tuoletinio pastebejau isskyru su kraujo gyslelem. Nors vakar to kraujuko buvo daugiau ir su tokiom gleivem😕 ir siandien kazkaip irgi tuolete pastebejau kraujo lasu gal du ir ant tuoletinio gyslele kraujo isskyrose. Rytoj planine konsultacija vgn, gal siandien nuvaziuoti?

2. olesiukas5
    2017.10.17 12:00 (prieš 1 mėn.)

Jogaile 2 m. 7 mėn.
    Jonukas 9 m. 7 mėn.

2017.10.17 12:00 (prieš 1 mėn.)

ambe parašė:
    o sakykite kas jau pagimdet, kada buna patys skaudziausi saremiai, ar kai atsidarine 8-10 cm ar kai stumti reikia? abu kartus su epidura gimdziau, dabar nzn ka dary…

Sveiki man asmeniskai nuo kokiu 6 cm iki 10cm( antra gimdziau be jokiu nuskausminamuju, duju ir t.t), o kai stumi jau nebejauti jokiu skausmu, nes turbut psichologiskai jau zinai kad tuoj laikysi savo stebukliuka rankose.

1
  3. vaidushka
    2017.10.17 12:17 (prieš 1 mėn.)
    2017.10.17 12:17 (prieš 1 mėn.)

O as vakar buvau pas gine, nes mano terminas yra 13d. o pagal echo tai 17d. tai vakar visa diena man pilvo apacia maude, nusiunte i akuserija tonusu leliuko paziureti, tai sako dar savaite vaikscioti, bet niekas nepaziurejo verias kaklelis ar nesiveria, sako paruosiamieji saremiai, bet kad man kuo toliau tuo labiau skauda, visa nakti beveik be miego, labai sumadzia pilva, o snd pastebejau ant tuoletinio poperiaus gleiviu, o jums tikrino ar verias kaklelis ar netikrino?

4. User has not uploaded an avatar
    2017.10.17 12:23 (prieš 1 mėn.)
    2017.10.17 12:23 (prieš 1 mėn.)

Man terminas 22 d. Vakar buvau pas ginekologą, jis pas mane toks tiesmukiškas, bet, manau, teisingas. Sakė kol nesuėjo terminas yra tik du rodikliai, kurie yra ženklas ar viskas gerai: Mamos savijauta ir vaikelio judesiai. Jei viskas ok, iki termino nėra reikalo niekur lysti. Tai sakė jei iki 22 d. Nepagimdysiu, 23 d jau žiūrės ir ant kėdės ir echo darys, žiūrės vandenis, placentą. ;) aj ir dar liepė išlyst iš interneto 😆

5
  5. VivaLa
    2017.10.17 12:34 (prieš 1 mėn.)

Stebuklas 4 sav.

2017.10.17 12:34 (prieš 1 mėn.)

Besišypsantix3 parašė:
    Man terminas 22 d. Vakar buvau pas ginekologą, jis pas mane toks tiesmukiškas, bet, manau, teisingas. Sakė kol nesuėjo terminas yra tik du rodikliai, kurie yra ženk…

Apie forumų žalą man gydytoja taip pat dažnai primena, jei kažką užsimenu, kad "internete skaičiau...."

1
  6. Ohochips
    2017.10.17 12:38 (prieš 1 mėn.)
    2017.10.17 12:38 (prieš 1 mėn.)

Besišypsantix3 parašė:
    Man terminas 22 d. Vakar buvau pas ginekologą, jis pas mane toks tiesmukiškas, bet, manau, teisingas. Sakė kol nesuėjo terminas yra tik du rodikliai, kurie yra ženk…

man terminas 23d, paskutinį kart pažiūrėjo ar vandenų pakanka ir širdutę paklausė, niekur daugiau nelindo kalbinu mažiuką savaitgalį jau lukštentis, bet bus kaip bus, tiesa leliukas mažiau juda, surimtėjo pagaliau

7. Eri ka
    2017.10.17 12:40 (prieš 1 mėn.)
    2017.10.17 12:40 (prieš 1 mėn.)

Mamytes sveikos☺ man terminas rytoj, bet siandien kaip ir vakar pastebejau kad mane taip rudai pateplioja😕 aisku ne daug, o ant tuoletinio pastebejau isskyru su kraujo gyslelem. Nors vakar to kraujuko buvo daugiau ir su tokiom gleivem😕 ir siandien kazkaip irgi tuolete pastebejau kraujo lasu gal du ir ant tuoletinio gyslele kraujo isskyrose. Rytoj planine konsultacija vgn, gal siandien nuvaziuoti?

8. User has not uploaded an avatar
    2017.10.17 12:48 (prieš 1 mėn.)
    2017.10.17 12:48 (prieš 1 mėn.)

Raimutea parašė:
    Tikrai, paskaičius mamyčių gimdymo istorijas, kai tiesiog pamaudenimai pasirodo esą sąrėmiai, ir į ligonines nuvyksta jau su 8 cm prasivėrimu, darosi tikrai nebejau…

Sveikos mamytes. Zinokite as irgi atvaziavau I gimdykla su 8cm. Ir jokiu skausmu nebuvo,tiesiog 3:40h nakties pasirode kraujas,pazadinau vyra,sakau vaziuojam,nes kraujas pasirode (buvo tikrai neramu. Pirmas gimdymas) VGN buvome 4:30h,net nenorejo tikrinti. Sako saremiu nera,nereikejo cia vaziuot... sakau kraujas pasirode,o jinai man atsake,kraujas cia ne gimdymas. Bet vistiek po to patikrino vaiko tonusus,jai tonusai nepatiko,pakviete gydytoja. Tai tada jau patikrino kakleli,o ten 8cm,sako vaziuojam gimdyt. Gimdykloje buvau 5:30h,pragulejau iki 6:50h,ir tik tada pajutau kad jau noriu gimdyti,be jokiu saremiu is karto gimdyti. Ir ka jus galvojat 7:23h jau laikiau savo mazaja princese. ☺

19
  9. User has not uploaded an avatar
    2017.10.17 12:51 (prieš 1 mėn.)
    2017.10.17 12:51 (prieš 1 mėn.)

Ohochips parašė:
    man terminas 23d, paskutinį kart pažiūrėjo ar vandenų pakanka ir širdutę paklausė, niekur daugiau nelindo kalbinu mažiuką savaitgalį jau lukštentis, bet bus kaip…

Mes tai su vyru vakarais stebim ar neišlys koja kokia iš šono, nes taip duoda, kad net silpna pasidaro 😆 bet sakau, tu tik judėk, krutėk, bent žinau, kad viskas ok. Jūsų gal jau ruošiasi sunkiam darbeliui - gimti, todėl aprimo ;)

2
  10. Niuta
    2017.10.17 12:53 (prieš 1 mėn.)
    2017.10.17 12:53 (prieš 1 mėn.)

ambe parašė:
    o sakykite kas jau pagimdet, kada buna patys skaudziausi saremiai, ar kai atsidarine 8-10 cm ar kai stumti reikia? abu kartus su epidura gimdziau, dabar nzn ka dary…

Man paskutiniai du cm buvo patys skausmingiausi!!! Ir saremiai patys labai dazni, kas minute, ir tarp saremiu skausmas neatleisdavo.

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras