2017 m. Spalio mėnesio mažyliai :) (Archyvas iki 2018.01.19)

1. 8 m. 2 mėn.
    17 m. 4 mėn.

2017.10.18 21:04 (prieš 1 m.)

aureja12 parašė:
    O sakot dėl mažakraujystės dusina? Nes aš dūstu ir su vienu, ir su kitu nėštumu vos tik kraujo padaugėja organizme. Nuo kokios 16 savaitės, kai net pilvuko nėr. Pan…

Man hemoglobinas kai buvo nukritęs iki 76 tai lygiai taip dusina ir dabar. Tuomet dėl tokio žemo hb iš klinikinės pervežė su greitąja į klinikas....

2. Persikutė 1 m. 7 mėn.
    Ežiukas 4 m. 5 mėn.

2017.10.18 21:07 (prieš 1 m.)

@Leyla parašė:
    Ta prasme normalu kai guli lovoj ir trūksta oro? Aš 7 mėn. dėl to ligoninėj gulėjau...

Nu šiaip man trūksta oro ne tik gulint (o gulint tai ypač), bet ir einant, stovint, daugiau padirbus žiopčioju. Va nuėjau papjaustyt mėsos į virtuvę ant lentelės ir nuo to dūstu. Juk nėščios mes, kraujo 50% daugiau, kg kiek papildomų nešiojam, jau nekalbant apie tai, kad vaikučiai spaudžia pagrindines didžiąsias venas, kuriomis kraujas tiekia pagrindinį deguonies kiekį po organizmą. Aš manau čia mažuma tokių, kurios nedūsta

3. Persikutė 1 m. 7 mėn.
    Ežiukas 4 m. 5 mėn.

2017.10.18 21:09 (prieš 1 m.)

@Leyla parašė:
    Man hemoglobinas kai buvo nukritęs iki 76 tai lygiai taip dusina ir dabar. Tuomet dėl tokio žemo hb iš klinikinės pervežė su greitąja į klinikas....

Dėl hemoglobino tai sutinku, kad blogai labai, kad žemas, nu bet dusulys ir oro trūkumas tai tikrai daugumą nėštukių lydi.

4. Persikutė 1 m. 7 mėn.
    Ežiukas 4 m. 5 mėn.

2017.10.18 21:11 (prieš 1 m.)

Zemuogiux parašė:
    As jau seniai dustu. Neatsimenu net nuo kada ypac guledama ir eidama ir tikrai neturiu mazakraujystes. Tiesiog manau gimda spaudzia plaucius ir tiek.

Tai va ir mano normalus hemoglobinas, o dūstu pastoviai.

5. Brigita 7 m. 7 mėn.

2017.10.18 21:22 (prieš 1 m.)

max_mara parašė:
    Bijoti ir tikrintis reiktu pastebejus sviezio kraujo, tada reiktu skubiai tikrintis ligonineje del placentos atsokimo. O senas rusvas kraujas gali buti artejancio g…

Pas mane buvo raudono kraujo, issigandau, nuvaziavau i ligonine, pasake kad kamstis eina..sake bet koks jis gali buti

6. 2017.10.18 21:29 (prieš 1 m.)

Eri ka parašė:
    Mamytes kurios jau pagimde o buvo cia tokios kurias kirpo? Ar ilgai po to skaudejo? Ar po gimdymo ilgai kraujas ejo? Nes as kaip tik atsistoju taip kraujas nubega, …

Pradziai stipriau eina, poto susilpneja kraujavimas. Pas mane praejo 3 sav ir dar silpnai kraujuoju...nepergyvenkit, valosi taip gimda ir ne nuo kirpimo priklauso:/

7. Mantė 8 m. 4 mėn.

2017.10.18 21:47 (prieš 1 m.)

pasvaistele parašė:
    Vilmosa o jūs jokių maudenimu nejauciat? Man maudena ir po apžiūros ryte jau ir kamštis iškrito kraujingas

Nejauciu nieko, net paciai keista ?

8. 2017.10.18 21:53 (prieš 1 m.)

Prisiduodam ir mes! Mano karalaitis gime siandien 10:46. 54cm ir 4300gr. Operacija praejo sklandziai,sake daktarai,kad jis pats net jiem padejo iskeldamas glavyte. Bus placiu peciu,juokesi akusere,kad sako belieka iduot lanka su strelem ir tikras amuras! Esu labai labai laiminga!

20
  9. pats maziausias 1 m. 7 mėn.
    mazas maziukas 6 m. 11 mėn.
    didelis maziukas 10 m. 7 mėn.

2017.10.18 22:08 (prieš 1 m.)

MaKar parašė:
    Prisiduodam ir mes! Mano karalaitis gime siandien 10:46. 54cm ir 4300gr. Operacija praejo sklandziai,sake daktarai,kad jis pats net jiem padejo iskeldamas glavyte. …

Sveikinimai ?
    Tuoj nebeliks nestukiu cia visai

1
  10. Emilytė ❤ 1 m. 7 mėn.

2017.10.18 22:29 (prieš 1 m.)

Agniukas mamukas parašė:
    Sveikinimai ?
    Tuoj nebeliks nestukiu cia visai

Liks liks laukiam nekantriai termino ??

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.