2017 m. Spalio mėnesio mažyliai :) (Archyvas iki 2018.01.19)

1. Radvilas 6 m. 4 mėn.

2017.10.19 09:21 (prieš 1 m.)

Della parašė:
    Labas rytas.Siandien nakty jau galvojau kad nori mazyle gimti,nes keldavo kas dvi val su skausmu pivo apacioje kaip mmm.Dabar ramu....Zinoma,gal dar uzsinores susip…

Man ir tas pats,bet jau kelios naktys tokios.kai atsistoju pavaikstau-nurimsta,nu bet nesinori nakti prabludyt,net nervina,kad neimanoma paskutines naktis issimiegot.su pirmu vaiku nieko panasaus nejauciau,man net mns metu tokio skausmo nebuna

2. 2017.10.19 09:24 (prieš 1 m.)

Musu terminas 27d. Bet kaklelis dar visiskai uzdaras. Pagal kita gydytoja mano terminas netgi velesnis turetu buti. Tai cia velgi nuo gydytojo poziurio priklauso kada termina paskiria. O tikraja gimimo diena patys mazyliai nusistato. Nebent reikia skatinti ?

3. Radvilas 6 m. 4 mėn.

2017.10.19 09:24 (prieš 1 m.)

mistera parašė:
    as ir sianakt labai panasiai miegojau, vis prasibusdavau nuo pilvo maudimo, bet iki ryto kaip ir nurimo tai ir as laukiu kada jau pagaliau sumastyt pasirodyt mus…

Mano terminas 26d.,ir pernesiot negaliu del gestacinio.tai 25d.vaziuoju pasirodyti ar panelyte is sedimos padeties nepadare reikalingo salto

4. 2017.10.19 09:43 (prieš 1 m.)

Na mamytes,kurioms darytas cp,kaip jauciates,kaip gelbejates nuo skausmu? as va sian atsikeliai,bet beproto silpna,purto ir skauda..nors vaistis ir leidzia..

5. 2017.10.19 10:22 (prieš 1 m.)

Della parašė:
    Labas rytas.Siandien nakty jau galvojau kad nori mazyle gimti,nes keldavo kas dvi val su skausmu pivo apacioje kaip mmm.Dabar ramu....Zinoma,gal dar uzsinores susip…

Sunkios tos paskutinės naktys, šonkaulius skauda daugiau nieko..kiekvieną rytą atsibundu pikta, nes niekas nevyksta dabar suprantu tas mamas kurios griebiasi ananasų, šiltų vonių ir laipiojimų į 5 aukštą

5
  6. Emilytė ❤ 1 m. 3 mėn.

2017.10.19 10:24 (prieš 1 m.)

Ohochips parašė:
    Sunkios tos paskutinės naktys, šonkaulius skauda daugiau nieko..kiekvieną rytą atsibundu pikta, nes niekas nevyksta dabar suprantu tas mamas kurios griebiasi ana…

ir man niekas nevyksta lauksiu termino dienos, tada pas gine manau duos siuntima tolimesniai prieziurai

7. 2017.10.19 10:27 (prieš 1 m.)

Panašu, kad dėl miego trūkumo tuoj ne tiek aš kiek vyras pradės mažiukę kalbint, kad greičiau pasirodytų. Vakar stipresni paskaudenimai buvo ir sloga prasidėjo, tai jis į kiekvieną mano pabudimą nosies išsipūsti reaguoja - visiškas budėjimo rėžimas...

8. Labai visu laukiama 1 m. 3 mėn.
    Išsvajota mergytė 7 m. 7 mėn.
    Mano dičkis 23 m. 6 mėn.

2017.10.19 10:52 (prieš 1 m.)

Mane tikrino antradieni. Kaklelis per 2 cm atsiveres ir 2 cm ilgio. Po patikrinimo, rudai teplioja, bet sake normalu bus...Kamstis neisejo, nebent kai tikrino....Bet gal tai provokuoja greitesni leliuko gimima?Ten ir dabar namalonu...pamaudzia.Sakau, gal sujudinus kakleli ir jauciau sia nakti skausmus kaip per mmm kas 2 val....Lelyte vakar vakare buvo jau daug ramesne. Matyt mazyle tikrai ruosiasi
    Mums terminas 25 pagal paskutinius patikrinimus.Klause kai noreciau gimdyti, nors galvyte puikiai isistaciusi. Sakau bandysiu pati, jei jau ka tai pjaukite. O paklause, nes mano placenta siekia randa is ankstesnio gimdymo.
    Smagu, kad as ne viena tokia kuti nebepamiega

9. Radvilas 6 m. 4 mėn.

2017.10.19 11:04 (prieš 1 m.)

Sidabro parašė:
    Panašu, kad dėl miego trūkumo tuoj ne tiek aš kiek vyras pradės mažiukę kalbint, kad greičiau pasirodytų. Vakar stipresni paskaudenimai buvo ir sloga prasi…

Na,gimus leliukui klausys kitokiu garsu :))))

1
  10. 2017.10.19 11:10 (prieš 1 m.)

Mano trmino diena ritoj☺ bet as taip gerai jauciuosi ir nakti gerai miegu apart to kad rankos lb tirpsta bet jokiu paskaudenimu. Vakar buvau pas daktare niekas nesiruose gavau 27d siuntima y ligonine jei nepagimdusiu? sveikinimai pagimziusioms mamytems?

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.