2017 m. Spalio mėnesio mažyliai :) (Archyvas iki 2018.01.19)

1. Danielius 1 m. 3 sav.

2017.10.19 11:15 (prieš 1 m.)

O as dar kazkaip nesuprantu, kad ryt jau gali guldyt ir skatint...del gestacinio dave siuntima 1d pries termina ir nuspres ka daryti..Jei leistu rinktis, mielai dar menesiuka pavaiksciociau, kankina tik hormonai, jauciuosi emociskai issekusi..

2. 2017.10.19 11:22 (prieš 1 m.)

Ledi Di parašė:
    Savo pirmaji guldydavau kaskart pamaitinus vis ant kito sono.dabar rekomendacijos yra guldyti ant nugaros,bet maniskis labai atpylinejo,tai turbut reikia stebeti le…

As ir pati taip darau, vis ant kito sono guldau, nes po maitinimo neatsirugsta..

3. 2017.10.19 11:25 (prieš 1 m.)

MaKar parašė:
    Na mamytes,kurioms darytas cp,kaip jauciates,kaip gelbejates nuo skausmu? as va sian atsikeliai,bet beproto silpna,purto ir skauda..nors vaistis ir leidzia..

Savaitei praejus jau neblogai, be vaistu isgyvenu. Bet kokias pirmas 2-3 dienas tikrai skaudejo ir vaistai pilnai nenueme to tempimo ir deginimo. Kasdien bus vis lengviau..

4. D. 6 m. 10 mėn.

2017.10.19 11:42 (prieš 1 m.)

Man šiandien lygiai 41 savaitė, paguldė į patologinį. Tyrimai geri, tik kaklelis prasivėręs 1.5cm. Tai dabar turiu apsispręsti, ar sekmadienį nuleidžia vandenis ir skatina gimdymą, ar pirmadienį palninis cezaris. Esu pasimetusi, neįsivaizduoju ką daryti. Su pirmu vaiku prieš 6 metus buvo planinis cezaris, nes vaikas sėdėjo, dabar jau taip tikėjau, kad viskas bus ok, ir še tau.
    Norisi tik bliauti

5. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.10.19 11:47 (prieš 1 m.)

ssimon parašė:
    Man šiandien lygiai 41 savaitė, paguldė į patologinį. Tyrimai geri, tik kaklelis prasivėręs 1.5cm. Tai dabar turiu apsispręsti, ar sekmadienį nuleidžia vandenis ir …

O tai kodėl siūlo cp tada jei viskas gerai?

6. 2 m. 7 mėn.

2017.10.19 11:56 (prieš 1 m.)

pasvaistele parašė:
    Ar kuriai iš jūsų po daktarės apžiūros kaklelio ilgai ėjo kamščio dariniai ar čia tiesiog normalus dalykas ir gimdymas nebūtinai gali prasidėti greitu laiku, įdomu …

Man taip nuvo ir pagimdziau kita diena tai tikiu jum irgi viskas ne uz kalnu ;)

7. 2017.10.19 11:58 (prieš 1 m.)

Ledi Di parašė:
    Mano terminas 26d.,ir pernesiot negaliu del gestacinio.tai 25d.vaziuoju pasirodyti ar panelyte is sedimos padeties nepadare reikalingo salto

Panašu, kad tik į mano gestacinį aplaidžiai žiūrėjo, mano ginė sakė, kad man to gestacinio turbūt ir nėra, nors buvo endokrinologo diagnozuotas, buvo pristatytas ir išrašas su diagnoze, gimdymo namuose irgi taip pat sureagavo, kai pradėjau lankytis dėl spaudimo, ir vieną gydytoją ir kitą labai suklaidino mano svoris (nedaug kg priaugta) ir prognozuotas mažas vaikutis. Gerai, kad nuvažiavus gimdyti į tai atkreipė dėmesį ir po gimimo patikrino mažiui gliukozę, buvo žemiau normos, pasirodo labai pavojinga smegenims, pradeda žūti smegenų ląstelės dėl gliukozes trūkumo, tai gavo mišinuko kelis kartus ir vargšiukui abu kulniukus subadė po kelis kartus.

8. D. 6 m. 10 mėn.

2017.10.19 12:06 (prieš 1 m.)

vaidlena parašė:
    O tai kodėl siūlo cp tada jei viskas gerai?

Cp tuo atveju jei nesutikčiau pradėti skatinti gimdymą. Jau bus 41+5d. geriau nebelaukti.

9. 2017.10.19 12:25 (prieš 1 m.)

Po apziuros siandien,padare atskyrima ir sake jei nepagimdau iki sestadienio tai skatins. Termino neleido sulaukti. Tai dabar kai zinau kad jau jau greitai pasidare baisu ar tikrai viska tinkamai suruosiau ir susidejau

10. 2017.10.19 12:40 (prieš 1 m.)

Ohochips parašė:
    Sunkios tos paskutinės naktys, šonkaulius skauda daugiau nieko..kiekvieną rytą atsibundu pikta, nes niekas nevyksta dabar suprantu tas mamas kurios griebiasi ana…

Zinokit bandziau ir as viska nieks nepadejo galu galiausiai pernesiojau iki 41+4 savaites ir vistiek nuleido vandenis nu ko veikla neprasidejo ir gale vistiek paskatino kad viskas greiciau vyktu

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.