2017 m. Spalio mėnesio mažyliai :) (Archyvas iki 2018.01.19)

1. Labai visu laukiama 1 m. 2 sav.
    Išsvajota mergytė 7 m. 4 mėn.
    Mano dičkis 23 m. 3 mėn.

2017.10.20 11:10 (prieš 1 m.)

Mane vel sia nakti kele pas dvi val, vis i wc vare, o ir skaudejo kaip per mmmm apacia. Atejus rytui, tuom ir pasibaige..... Vakar vakare isejo kamstis su tamsaus kraujo priemaisa. Matyt buvo uzsistovejes po antradienio apziuros... Mazoji darosi kas diena vis ramesne. Dabar atrodo visai nejuda, nors judinu pilvely Matyt nakti issidave, tai dabar poilsiauja Eisu pasitvarkyti, gal prades judeti

2. 2017.10.20 11:14 (prieš 1 m.)

akcumis parašė:
    Sakykite tos kurios pagimdziusios,isleidziant is ligonines israsa koki duoda ar ne?

Duoda vaikučio gimimo išrašą, dar duoda vaikučio išrašą, kurį pediatrui pristatysit, ir mamos išrašą, kurį ginekologui pristatysit.

3. Stebuklas 1 m. 3 sav.

2017.10.20 11:36 (prieš 1 m.)

kristinuxv parašė:
    Kaip jums mamytes su kraujo spaudimais pacio gimdymo metu? Mano spaudimas normalus, bet kai turiu eiline patikra pas gydytoja jis visada sokteleja is jaudulio ir ni…

O mano spaudimas nestumo metu buvo truputi didesnis, ypac pas gydytoja. Po termino soktelejo gerokai, israse vaistus, tai dabar geriu ir susinormalizavo. Kaip bus per gimdyma - neaisku, bet gydytoja neminejo, kad negalesiu gimdyt...

2
  4. 2017.10.20 12:00 (prieš 1 m.)

reda89 parašė:
    Anksti. Sako geriausiai vazouor kai per 10min buna 3saremiai.. tik tada atidarines kakleli.. mano atveju ir tai buvo per retas laiko tarpas.. va kai buvo jau kas 2m…

Na as jau nelaukiau kol buvo 3 saremiai per 10 min. Uzteko sulaukti kas 5 minutes ir vaziavau, nes nebegalejau kenteti.

2
  5. Herkus 1 m. 3 sav.
    Mantė 7 m. 9 mėn.

2017.10.20 12:28 (prieš 1 m.)

brigitukee parašė:
    Sveikinu palatos drauge ;) Taip ir maniau kad bus greitai tau viskas;) Ir lelius ne toks didelis,zodziu viskas super;)O as namie sau guliu,isleido mane su tuo paci…

Aciu ? o as taip tikejausi kad taves jau nepaleis. Na ka stiprybes ir kantrybes dideles ?

6. 2017.10.20 13:04 (prieš 1 m.)

Sianakt ir mane paruosiamieji kankino, tris valandas kas 8-9min buvo, o paskui nurimo, o jau emiau tiketis, kad pagaliau apsisprende mazasis del gimtadienio

7. 2017.10.20 13:55 (prieš 1 m.)

Sveikos, mamytės. Turiu klausimėlį jau pagimdžiusioms. Ar pildėte prašymus sodroj dėl papildomų 14 dienų motinystės atostogų dėl komplikuoto gimdymo? Ar reikėjo kažkokių papildomų pažymų?
    Klausiu nes prie komplikacijų priskirti ir plyšimai/kirpimai. Didelė tikimybė, kad jų nepavyks išvengti...

8. 2017.10.20 13:57 (prieš 1 m.)

Sidabro parašė:
    Sveikos, mamytės. Turiu klausimėlį jau pagimdžiusioms. Ar pildėte prašymus sodroj dėl papildomų 14 dienų motinystės atostogų dėl komplikuoto gimdymo? Ar reikėjo kaž…

Pap 14 d tik del cp arbadaugiavaisio nestumo

2
  9. 2017.10.20 14:01 (prieš 1 m.)

Klausimuks jau pagimdžiusiom, ar nebuvo problemų dėl lakuotų nagų gimdymo metu? Taip knieti gelinį pasidaryti..

10. pats maziausias 1 m. 2 sav.
    mazas maziukas 6 m. 4 mėn.
    didelis maziukas 9 m. 11 mėn.

2017.10.20 14:11 (prieš 1 m.)

na as po daktaru, taigi jei mano mazis nesugalvos pats iki antradienio islyst skatins pypiec kaip bijau as to skatinima

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.