2017 m. Spalio mėnesio mažyliai :) (Archyvas iki 2018.01.19)

1. 2017.10.20 16:11 (prieš 1 m.)

Mamytes, kurios jau pagimdete, kiek laiko reikia miegot su savo naujagimiais vienoj lovoj?

2. 2017.10.20 17:14 (prieš 1 m.)

Drugelisxx parašė:
    Mamytes, kurios jau pagimdete, kiek laiko reikia miegot su savo naujagimiais vienoj lovoj?

niekad negirdejau, kad yra butina miegoti kartu. As tai darau kaip iseina, kartais pamaitinusi neperkeliu i jos lovyte, o kartais perkeliu, kai netingiu stotis (lovyte salia musu lovos) ir ji puikiai ismiega iki kito pabudimo...

1
  3. 2017.10.20 17:15 (prieš 1 m.)

Ar kuri nors pirkote kokona, tokie kaip buna cocon.lt ? ar pasiteisino?

4. 2017.10.20 17:16 (prieš 1 m.)

Ohochips parašė:
    Klausimuks jau pagimdžiusiom, ar nebuvo problemų dėl lakuotų nagų gimdymo metu? Taip knieti gelinį pasidaryti..

as nieko nesidariau, nes zinojau, kad jei reikes ka nors stebeti uzdejus ant pirstu tuos gnybtukus, kai gali buti negerai...

5. 2017.10.20 17:18 (prieš 1 m.)

Drugelisxx parašė:

Išvis nerekomenduoja miegoti su kūdikiu , nes pasitaiko kad tėvai iš nuovargio prispaudžia kūdikius kas baigiasi kūdikio mirtimi

6. 2017.10.20 17:31 (prieš 1 m.)

astike86 parašė:
    Išvis nerekomenduoja miegoti su kūdikiu , nes pasitaiko kad tėvai iš nuovargio prispaudžia kūdikius kas baigiasi kūdikio mirtimi

Kad vat kaip tik priesingai. Man vgn sake kad reikia kuri laika pamiegoti su naujagimiu kad sustiprinti rysi ir del to kad naujagimiai lb sala. O del prispaudimo tai instinktas niekada to neleis padaryti. Nebent esi isgerusi

5
  7. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.10.20 17:35 (prieš 1 m.)

deineze parašė:
    Ar kuri nors pirkote kokona, tokie kaip buna cocon.lt ? ar pasiteisino?

Aš galvojau pirkt, man patinka idėja, bet kol kas dar susilaikau. Yra pigiau kur siūlo, nes cocon brangūs

8. D. 6 m. 10 mėn.

2017.10.20 17:46 (prieš 1 m.)

Mamytės kurios pagimdėt, gal yra tokių, kurios gimdė Klaipėdos gimdymo namuose, smalsu po kelių parų su naujagimiu išleido namo.

9. 2017.10.20 17:55 (prieš 1 m.)

Drugelisxx parašė:
    Kad vat kaip tik priesingai. Man vgn sake kad reikia kuri laika pamiegoti su naujagimiu kad sustiprinti rysi ir del to kad naujagimiai lb sala. O del prispaudimo ta…

As su pirmagimiu niekada nemiegojau vienoj lovoj iki tol kol sukako mazdaug vieneri ir taip tik retkarciais kai budavom svrciuose. Ir musu rysys sakyciau tikrai geras ir pieno turejau iki 1.5 metu ir buciau dar turejus ilgai. Pritariu kad labai pavojinga miegoti su kudikiu. Jei ne jus tai vyras gali prispaust. As nerizikuociau nes is nuovargio gali buti ytin gilus miegas.

10. 2017.10.20 18:03 (prieš 1 m.)

Ka parekomenduociau nusipirkti tai toki daikta, ziauriai patogu su naujagimiu. Patogiai kilnojasi i bet kuria vieta. Ir lovoj saugiau, nes jis toks kaip ir atskirtas bet kaip ir kartu

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.