2017 m. Spalio mėnesio mažyliai :) (Archyvas iki 2018.08.14)

1. 2018.06.13 14:50 (prieš 3 mėn.)

Akvile.va parašė:
    Vava...kažkaip nenorėjau pratintis migdyt ant rankų..iki 6 mėn užmigdavo be problemų lovytei pavalgius..o dabar jei į lovelę paguldau, tai stojas į kojas ir pirmyn …

nebandet anksciau guldyt, kad val lovoj issiduktu ir uzmigtu tada gaunas laiku

2. 2018.06.13 15:13 (prieš 3 mėn.)

oraK parašė:
    Silikoniniu neima, labai sunku kazka isiulyt nes jis nera is tu kurie viska kisa i burna, kol kas isigydrinau ant to tomee tipy kramtuko kur su ragais soskes formos…

O nebandėt silikoninius duot atšaldytus?

3. 2018.06.13 15:34 (prieš 3 mėn.)

oraK parašė:
    Silikoniniu neima, labai sunku kazka isiulyt nes jis nera is tu kurie viska kisa i burna, kol kas isigydrinau ant to tomee tipy kramtuko kur su ragais soskes formos…

Mano nori kistis i burna, kai pamato kad as ta daikta burnoj turiu tai soskes ir visi silikoniniai kandukai pirmiausia mano burnoj atsiduria. Tada pamato ir pats savo rankom man is burnos pasiima ir sau isideda

4. 2018.06.13 15:56 (prieš 3 mėn.)

Ghostflower parašė:
    nebandet anksciau guldyt, kad val lovoj issiduktu ir uzmigtu tada gaunas laiku

Bandžiau..tada valandą pamiega ir vėl į trasą

5. 2018.06.13 16:01 (prieš 3 mėn.)

Akvile.va parašė:
    Vava...kažkaip nenorėjau pratintis migdyt ant rankų..iki 6 mėn užmigdavo be problemų lovytei pavalgius..o dabar jei į lovelę paguldau, tai stojas į kojas ir pirmyn …

Zinokit puikiai suprantu jusu nerima . Mano aplamai labai prastai miega. Apie tai kad ismiegotu nakti, seniai nebesvajoju. Tai tiesiog isbandzius viska nebeimu i galva ir darau viska pagal mazutes dudele ,nors kiek visi pailsim. Nes tas kilojimas i lovele kas val ir vel nesiojimas nes nubudo tai nei ji nei as nei tetukas miega... tai kiekviena kart uzmiega skirtingai kaip tai dienai jai jau gaunasi. Kartais prie kruties kartais salia su lopsine kartais nesiojama ant ranku kartais supama... nera vieno budo nes tas kuris veike vakar siandien nebeveikia Ir miega pas mus lovoj..

1
  6. 2018.06.13 16:03 (prieš 3 mėn.)

Sidabro parašė:
    Mamos, per kiek laiko jūsų mažyliai nuo primaitinimo pradžios pradėjo valgyti. Ta prasme normaliai nuryti maistelį? Aš nebeįsivaizduoju nei ką, nei kaip duot. Geria…

Gana greitai per pora savaičių isivaziavom, bet jis iš tų kuris mėgsta pavalgyt, bet nemėgo pradžioj jokių net menkiausių gumuliuku ir dabar nevisad patinka stambesnis maistas kukurūzai, uzkandukai tinka, o koses turi būt pramaltos gerai, tai mesyte stambesne palieku kad pakramtytu

7. 2018.06.13 16:17 (prieš 3 mėn.)

Raimutea parašė:
    Zinokit puikiai suprantu jusu nerima . Mano aplamai labai prastai miega. Apie tai kad ismiegotu nakti, seniai nebesvajoju. Tai tiesiog isbandzius viska nebeimu i ga…

Tai ir galvoju...ar man čia vienai šitiek ilgai užtrunka migdymas ar čia tas kur "ir tai praeis"
    Man gal tas kvailiausia kad jin išsisiunta prieš miegą, o tada jau kai pavargsta pati būna pikta..ir tas "ramus pasiruošimas miegui" šuniui ant uodegos, nes pats užmigimas labai liūdnas išeina 😕

8. 2018.06.13 17:38 (prieš 3 mėn.)

Akvile.va parašė:
    Tai ir galvoju...ar man čia vienai šitiek ilgai užtrunka migdymas ar čia tas kur "ir tai praeis"

man kuri laika budavo, jog eidavom miegot tik kai jau verkslena, tada verkianciai pakeisdavau pampi su dainom kad nelb verktu ir greit uzmigdavo su (.) ... poto irgi buvo etapas pavalgo, duksta vartaliojas lovoj ir uzmiega pati arba vel atsisuka (.) ... dabar serga tai dazniausiai nusiramina nesiojama ant ranku arba stovibt siubuoju, tada paguldau uzglostau arba (.) damusu... kas bus pasveikus neisivaizduoju 😂 siaip apie 9 men miego regresas yra, tai mum gal su liga sutapo, nes ir diena nesuprasi ryte budrauja 1-2h o vakarop 2,5-3,5h toks nenusiatovejes ritmas aisq plius liga vel kitaip nu bet zodziu... reik atkentet 🤦

9. Danielius 11 mėn. 2 d.

2018.06.13 17:40 (prieš 3 mėn.)

RamiMam parašė:
    Mano nori kistis i burna, kai pamato kad as ta daikta burnoj turiu tai soskes ir visi silikoniniai kandukai pirmiausia mano burnoj atsiduria. Tada pamato ir pat…

Reikes pabandyti!

Sesė ilgakasė parašė:
    O nebandėt silikoninius duot atšaldytus?

Atsaldytu ne, bandysiu!

10. 2018.06.13 17:53 (prieš 3 mėn.)

Ghostflower parašė:
    man kuri laika budavo, jog eidavom miegot tik kai jau verkslena, tada verkianciai pakeisdavau pampi su dainom kad nelb verktu ir greit uzmigdavo su (.) ... poto irg…

Nu aš dar irgi bandau nurašinėt viską ant "atsiskyrimo nerimo" laikotarpio

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
7,00 €
80 | 9-15 mėn.
15,00 €
31 | 19,6 cm