2017 m. Spalio mėnesio mažyliai :)

Komentuoti
  1. oraK
    2018.06.25 10:53 (prieš 3 sav.)
    2018.06.25 10:53 (prieš 3 sav.)

jo_ne parašė:
    Kas naudojat vaikstynes.kiek laiko per diena leidziat su ja palakstyti.maniskis labai nori prisliauzia ir rekia kad kelt.bet nesinori ilgai joje laikyt

10-15min nes dar viksro stadijoj, neatsiseda, sliauzia atgal, pastovi tik siek tiek laikomas, o vaikstyneje jau po biski pradeda judet pirmyn atgal, bet neilgam ir ne kasdien leidziu ten pabuti

2. User has not uploaded an avatar
    2018.06.25 10:56 (prieš 3 sav.)
    2018.06.25 10:56 (prieš 3 sav.)

Norejau paklausti ar tik mano mazilis vienos tik prie krutines uzmiega. Kitaip neimanoma . Net nezinau kaip net atpratinti :/

1
  3. oraK
    2018.06.25 10:58 (prieš 3 sav.)
    2018.06.25 10:58 (prieš 3 sav.)

SimonaFr parašė:
    Oi ir mums panašiai, tik va jau antras mėnuo. Iki tol migdydavau 19val ir per gera valanda jis man paprastai uzmigdavo (diena miegodavo 3 kartus, kartais po pusvala…

Mum viskas issiderino po masazu savaites kadangi visi laikai sutapdavo su miegu, todel viskas pasislinkdavo dabar vel bandau grizt i vezias... kam teko vilniuje centro poliklinikoje arba ne tik lankyti mankstas,masazus? Mes jau buvom masazuose, maniau nieko ispudingo, bet kai nuejom i mankstas tikejausi ji ten raitys kraipys ir pan, o nusivyliau dar labiau kojas pakilojo, rankas, ant keturiu pastate, biski ant kamuolio nu baisiau negu baisu, namie daugiau pasimankstinam nei ten, per masazus daugiau ir taisyklingesniu pratimu parode nei ten, jei reiketu pinigus moketi as buciau isvirtusi is koju pas ja ant to kilimo...progreso nuo mankstu nebus jokio...net nezinau kaip elgtis tokiu atveju toliau lankyti ir tiketis kad bus geriau? mankstu mum labai reikia nes nieko savarankiskai nedaro:/

4. geranta
    2018.06.25 10:59 (prieš 3 sav.)
    2018.06.25 10:59 (prieš 3 sav.)

mondemur parašė:
    Norejau paklausti ar tik mano mazilis vienos tik prie krutines uzmiega. Kitaip neimanoma . Net nezinau kaip net atpratinti :/

Mano irgi taip uzmiega.na arba vezime,nesioklej ar masinoj.jei tuo metu taip ispuola.bet siaip visad su mp migdosi.ir visos 3 taip.

5. geranta
    2018.06.25 11:00 (prieš 3 sav.)
    2018.06.25 11:00 (prieš 3 sav.)

oraK parašė:
    Mum viskas issiderino po masazu savaites kadangi visi laikai sutapdavo su miegu, todel viskas pasislinkdavo dabar vel bandau grizt i vezias... kam teko vilniuje cen…

O kokio progreso tikites?

6. saneli
    2018.06.25 11:27 (prieš 3 sav.)

11 m. 1 mėn.

2018.06.25 11:27 (prieš 3 sav.)

mondemur parašė:

Taip ir maistelis jo papulis ir raminimasis glaudziasi prie papulio ir miegelio einant ir uzmiega prie papulio:)tik papa istraukiu kol dar neuzmiges pilnai kad pats uzmigtu:)vandens mazai gere tik papulis ir papulis

7. saneli
    2018.06.25 11:32 (prieš 3 sav.)

11 m. 1 mėn.

2018.06.25 11:32 (prieš 3 sav.)

oraK parašė:
    Ar nesikeicia jusu vaiku miego iprociai? Maniskis jau kelinta diena miegodaves nuo 20 iki ryto nebeuzmiega iki 21-22val siandien ir dabar nemiega 22:30 o po paskut…

Taip ir musu savaite kaip pasikeiti miego iprocei diena turim du miegelius 8keliames 10.30eina megoti ir antras miegelis 13.30 arba 14val, o nakties miegelis 22val.

8. SimonaFr
    2018.06.25 11:33 (prieš 3 sav.)
    2018.06.25 11:33 (prieš 3 sav.)

oraK parašė:
    Mum viskas issiderino po masazu savaites kadangi visi laikai sutapdavo su miegu, todel viskas pasislinkdavo dabar vel bandau grizt i vezias... kam teko vilniuje cen…

Aš ilgai jaudinausi kad maniškis nieko nedaro, tinginukas iki negaliu... bet prieš pora mėn ėmė sėdėti (pats vis dar nemoka iš visai gulimos padėties), o prieš pora sav ėmė kibtis man i rankas ir norėti stotis. Tai va nuo to dabar viskas labai greit vyksta, matyt persilaizė... dabar i tokia dėze isikibes pats atsistoja, moka kazkaip sėdėdamas vis i prieki pasistumti, kad pasiimtu ko jam ten reikia... ant pilvo paguldytas verčiasi ant nugaros, nes iš pilvo pdėties vistiek dar visiškai nieko nedaro, guli ir rėkia kol pasodini 😄 neabejoju kad ir jūsiškis tuoi prasilauš 🤗 (mano berniukui šia savaite jau 9mėn bus)

9. oraK
    2018.06.25 12:00 (prieš 3 sav.)
    2018.06.25 12:00 (prieš 3 sav.)

geranta parašė:
    O kokio progreso tikites?

Na masazai ir mankstos turi isjudinti vaika, sustiprinti raumenis, pamokyti mama kazko ko elemntariai pati nesugalvosi ir nemokesi padaryti, po masazu vaikas tvirciau sedi, beveik nebelaikomas, ant keturiu pastatytas laikosi vis ilgiau, toliau darom pratimus kuriuos masaziste parode ir tobulejam abu, bet po mankstu deja nei vienas nepatobulejom...as nezinau gal kazkuri mamyti ir nezino kaip iskelt i virsu vaiko rankas, ar kaip po 5kartus pristumt sulenkta vaiko koja jam prie pilvo... as esu maciusi kaip pusbrolio sunui patys tevai po mankstu atlieka pratimus namie, ten vyksta vos ne akrobatiniai triukai...mankstas jie lanke kupiskyje, panevezyje todel man labai keista kai vilniuje toks lygis...

10. oraK
    2018.06.25 12:06 (prieš 3 sav.)
    2018.06.25 12:06 (prieš 3 sav.)

SimonaFr parašė:
    Aš ilgai jaudinausi kad maniškis nieko nedaro, tinginukas iki negaliu... bet prieš pora mėn ėmė sėdėti (pats vis dar nemoka iš visai gulimos padėties), o prieš pora…

As zinau, kad viskas ateis savo laiku, bet norisi jam padeti, taip pat irgi rekia kai sededamas nuvirsta, kad pasodink, bet po truputy jau lenda is kiauto ir supranta kad prisilaikydamas uz pagalves gali atsisesti senei sakiau gydytojai, kad norim mankstu, masaziste net priekaistavo kodel taip velai atejom, nes kuo ansciau reikia pradeti, o mums vis sakydavo, kad tvirtas, stiprus nereikia...tikrai neverciu per prievarta jo nieko daryti bet kai visi sliauzia, ropojo ar net jau vaiksto tai sunerimsti, kad tavo kirmeliukas visdar ant zemes irkluoja nejudedamas is vietos arba tik atgal ir aplink savo asi

2
Žinutės parašytos:
Naujas komentaras