2017 m. Spalio mėnesio mažyliai :)

Komentuoti
  1. 2019.05.22 16:05 (prieš 3 sav.)

Memm parašė:
    Vaiku nebijo, jei kudikis tai is vis nereaguoja nebent verkia, tai tada pirstu rodo, o mazdaug bendraamziai ir vyresni jam patinka, mes jokiu uzsiemimu nelankom, be…

Aha, neleidzia ir mum su vyru apsikabinti. Nzn net kaip ji pripratint peiw kitu vaikuciu. Aiksteleje jei ateina kiti vaikai tai jis pyksta ko cia atejo, nes pas mus daznai aikstele tuscia.

2. 2019.05.22 16:17 (prieš 3 sav.)

Gandriene parašė:
    Turiu klausimeli. Ar noriai jusu mazyliai jau bendrauja su kitais vaikuciais? Maniskis yra labai pavydus. Negaliu nei prisiliesti nei pakalbinti kito vaiko, iskart …

Manoji gana komunikabili ir kitų vaikų jai reikia,ypač šiek tiek vyresnių. Pavydas dėl manęs tik kokių porą savaičių atsiradęs, seniau manęs net nereikėjo.
    Jūsų mažylis galbūt nenori kitų vaikų iš to didelio pavydo arba tiesiog vaielis intravertas. Aš tikriausiai bandyčiau nuolat eit kur yra vaikų, vien tam kad priprastų ir nuėjus kalbinčiau kitas mamas, ad matytų pavyzdį (nors nesu iš tų žmonių, kuriems tai lengva). Bet betkokiu atveju ti jūs žinot kas jums padėti gali.

3. 2019.05.22 16:51 (prieš 3 sav.)

Sidabro parašė:
    Manoji gana komunikabili ir kitų vaikų jai reikia,ypač šiek tiek vyresnių. Pavydas dėl manęs tik kokių porą savaičių atsiradęs, seniau manęs net nereikėjo.

Aha, aa uztai ir bandau but kuo dazniau jur kitu vaikuciu yra, su kitom mamom kalbuosi, jam kazkaip netrukdo jei kalbuos su suaugusiais, aisku ilgiau pakalbejus jau pradeda demesio reikalaut, bet kokiam vaikui uztenka tik labas pasakau ir jau raukiasi maniskio kaktele.. O neduok Die paduodu koki zaisliuka kitam vaikui nukritusi, tai maniskiui tragedija, nors pries tai nereikejo to zaislo. Buna zaidzia sau uz kokiu 5metru ir pamato kad prie manes priejo vaikas ir bando mane apsikabint ar koki zaisla man duot, tai maniskis krenta ant zemes, to vaiko mama patraukia vaika ir maniskis jau ramus, nenori nei apsikabint manes, nereikia jam manes bet ir negaliu but su kitu vaiku. As manau kad jis kitu nemegsta del to pavydo. Snd pamate pirmokelius zaidziant, tai buvo suzavetas, nedriso eiti prisijungt o ir nebuciau leidus nes jie lb smarkiai zaide, bet pirma kart maciau susizavejusi kitais vaikais.
    Bet kaip su tuo jo pavydu kovoti? Kolkas neplanuojam kito vaiko bet po kokiu metu jau pradesim tikrai galvoti.. Kolkas butu neimanoma tureti jam broliuka sesute.. Tikiuos pasikeis. Visos mamos man sako kad nera mate tokio pavydaus vaiko

4. 2019.05.22 19:36 (prieš 3 sav.)

Gandriene parašė:
    Aha, aa uztai ir bandau but kuo dazniau jur kitu vaikuciu yra, su kitom mamom kalbuosi, jam kazkaip netrukdo jei kalbuos su suaugusiais, aisku ilgiau pakalbejus jau…

Pasikeis, gal jei i daezeli leisit situacija pageres, o del antro vaiko tai pas kaimyne buvo tokia situacija, kad pirmas vaikas mire ne 3 metu nesulaukes, kai suailauke kito, ji be galo saugojo, niekam neleido ant ranku imti ir pns, kad vaikas nebutu per daug islepintas ar kaip tiksliau issireikt nezinau jie susilauke dar vieno vaiko, visa laika berniukui sake kad tures broliuka, o gime sesute, tai jis ne tik kad pyko bet ir pavydejo, pirma pusmeti mergaite rakindavo kambary, kad valgyt pagaminti galetu, nes berniukas ja tempdavo uz koju ir sakydavo kad pasmaugs ir nuleis i klozeta, bet po pusmecio viskas apsiverte ir sesute jam geriausia drauge

5. 2019.05.22 20:26 (prieš 3 sav.)

Memm parašė:
    Pasikeis, gal jei i daezeli leisit situacija pageres, o del antro vaiko tai pas kaimyne buvo tokia situacija, kad pirmas vaikas mire ne 3 metu nesulaukes, kai suail…

Uff! Oho! Va to as ir bijau. Jau ir mani vyras ir mano tetis pusiau juokais sake kad broliuka ar sesute tai pasmaugtu tikriausiai. Nors nera taio kad butu tik prie manes prisirises, pvz kai bunam tryse su teciu tai pavydi ne manes o tecio ir pas senelius pabuna, nera problemos palikt keliom valandom.. I darzeli eis nuo 2metuku.tai lb tikiuos kad iki to laiko apsipras ir pasikeis. Va dbr situacija tik blogeja, anksciau dar budavo nuosaly, dbr kai aplink daug vaiku jis pyksta ir rodo kad as isvaikyciau juos va buvom smelio dezej, atejo vaiku kitu nuo supyniu tai jis bande aiskiai parodyti kad smelio deze yra jo teritorija deja mums teko iseiti nes niekaip neisejo isaiskint kad galima visiem kartu. Jis liko toks nusivyles

6. 2019.05.22 21:19 (prieš 3 sav.)

Gandriene parašė:
    Turiu klausimeli. Ar noriai jusu mazyliai jau bendrauja su kitais vaikuciais? Maniskis yra labai pavydus. Negaliu nei prisiliesti nei pakalbinti kito vaiko, iskart …

Pas mus panasiai,bet atvirksciai. Vaikus myli,bet lb nemyli suaugusiu. Gedinasi,vengia,bega. Nors ir ne su visais vaikais draugiska. Bet sako kad tokio amziaus vaikai dar vieni nori zaist, tad nera ko pergyventi

7. 2019.05.23 15:19 (prieš 3 sav.)

rasa n parašė:
    O kam smulkinat tokio amziaus vaikui???

Tikrai gėda man tapo, pagalvojus, kad smulkinu. Kruopas ir daržovienes smulkinu dar vis, galvojau, mažai valgo, tai smulkintas gal geriau įsisavins, reiks pabandyti nesmulkinti

1
  8. 2019.05.23 15:45 (prieš 3 sav.)

Drugelisxx parašė:
    Pas mus panasiai,bet atvirksciai. Vaikus myli,bet lb nemyli suaugusiu. Gedinasi,vengia,bega. Nors ir ne su visais vaikais draugiska. Bet sako kad tokio amziaus vaik…

Kokia cia geda, darot kaip manot geriau. Pabandykit nesmulkinta ir gal kanors naujo kas neragauta? Maniskis kai kuriu produktu nevalgydavo anksciau, dbr kerta net ausys linksta, o ka mego pries tai net nebeziuri i ya puse, matyt pabodo.. Tai pameginkit atrsat gal koki skabu maista jam.. Nors pvz kas man skanu tai mani vaikui neskanu tai buna tenka pavargt kol atrandu kas gi jam cia dbr patinka

9. 2019.05.23 15:47 (prieš 3 sav.)

viku1 parašė:
    Tikrai gėda man tapo, pagalvojus, kad smulkinu. Kruopas ir daržovienes smulkinu dar vis, galvojau, mažai valgo, tai smulkintas gal geriau įsisavins, reiks pabandyti…

Atsiprašau visų, dėl to, kad mano komentaras leido suprasti, kad smulkinu visą maistą.

10. 2019.05.23 15:56 (prieš 3 sav.)

Gandriene parašė:
    Kokia cia geda, darot kaip manot geriau. Pabandykit nesmulkinta ir gal kanors naujo kas neragauta? Maniskis kai kuriu produktu nevalgydavo anksciau, dbr kerta net a…

Taip šiandien buvo geras pavyzdys: daviau valgyti varškę su uogytėm, o pati pasiėmiau silkės. Tai metė valgyti varškę, pačiupo silkės gabalėlį tokį griežinėlį su kaulu, ne file ir žiūrėjo į mane ir ragavo. Sučiulpė ir dar daviau kitų gabaliukų. Žodžiu, pavalgė silkės. Tai nežinau ar man juokinga tapo ar šiurpu. Dabar lauksiu ar nebus kokių pasėkmių su viduriais

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras