2017 m. Spalio mėnesio mažyliai :)

Komentuoti
  1. 2019.06.14 09:34 (prieš 1 mėn.)

viku1 parašė:
    Kai buvau STEP tėvų kursuose pagal knygą, tai rekomenduotų tokius žingsnius:
    1. Atspindėjimas

Taip tie kursai lb geri! As lankiau vyresniu grupe,bet vistiek sunku su savo 4mete..eina peklon. Ji nesirinks is mano pasiulytu variantu ir darys taip kaip jai reikia aisku per viena diena stebuklu nebuna,tai laukia ilgas darbas reikalaujantis DAUG kantrybes

2. 2019.06.14 12:01 (prieš 1 mėn.)

Birute.St. parašė:
    O iš lovytės nelipa? Maniškis tai ir įlipa ir išlipa iš lovytės, tai nuėmėm šoną, kad taip laipiodamas kada nesusižalotų.

Ne, neislipa, jam per aukstai, jis bijo aukscio kaip suprantu, pvz laiptais i virsu uzlipa, o nulipti bijo, nors vienu laiptu pakopas jau megsta ant siknos nuciuozt, balkone kalsto, bet prie tureklu krasto prieiti bijo ir pns, tai lovyte man pasitarnauja dar labai gerai, jei kazka pasidaryt reikia, kad vaikas saugus butu

1
  3. 2019.06.14 14:10 (prieš 1 mėn.)

Memm parašė:
    Ne, neislipa, jam per aukstai, jis bijo aukscio kaip suprantu, pvz laiptais i virsu uzlipa, o nulipti bijo, nors vienu laiptu pakopas jau megsta ant siknos nuciuozt…

O maniskis net nelaipioja, nesikarsto tai irgi lovyteje saugu.. Aukscio kiap ir nebijo, ir laiptais gerai lipa jau tik prisilaikydanas tureklu bet va niekur nesikarsto kur buna kokios karstykles vaikam, prisisaugo kad nekristu labai atsargus bet i lovyte kaip bausmei nenoriu deti, nes lovyte miego oaze pas mus, ten tik geros empcijos galimos, kad nesugalvotu nebemiegot savo lovoj

3
  4. 2019.06.14 15:52 (prieš 1 mėn.)

Aš tai šiandien kovojau, nes mano panelė nenorėjo eiti pietų miegelio, norėjo žaisti. Nors matėsi, kad jau pavargus. Vyras sako nemigdyt, bet jei porą kartų nemigdysiu, nustos miegoti, o man pietų miegas vienintelis laikas apsikuopt ir pailsėt. Tai su ašarom, bet užmigdžiau. Taip blogai jaučiuosi, kai reikia kai ką pasiekti per ašaras. Bet vis tiek pastebiu, kad mūsų atveju disciplina pasiteisina.

5. 2019.06.14 17:47 (prieš 1 mėn.)

Ana Viktoria parašė:
    Aš tai šiandien kovojau, nes mano panelė nenorėjo eiti pietų miegelio, norėjo žaisti. Nors matėsi, kad jau pavargus. Vyras sako nemigdyt, bet jei porą kartų nemigdy…

Na kad tikriausiai neatprastu taip greit per pora dienu.. Nebent labai nemiegale.. Maniskis yra ir kelias dienas isbuves be pietu, pradejo keltis 11h tai ir nebeguldydavau vis galvojau atsistatys, bet teko paciai pradet zadinti 8h nes pietu miegas vistik butinas tokiem maziem! Iki 3metu sako lb reikalingas jis. Gerai padaret kad uzmigdet, bet siaip vienkatiniu nemiegadieniu manau nereik bijot

1
  6. 2019.06.14 17:48 (prieš 1 mėn.)

Ana Viktoria parašė:
    Aš tai šiandien kovojau, nes mano panelė nenorėjo eiti pietų miegelio, norėjo žaisti. Nors matėsi, kad jau pavargus. Vyras sako nemigdyt, bet jei porą kartų nemigdy…

Puikiai jus suprantu. Pas mus pietų miegas priešas numeris vienas jau kuris laikas. Jau ir nusivėlino siaubingai. Pavargus, akytes trina, bet vistiek į trasą reikia.

7. 3 m. 3 mėn.

2019.06.14 18:28 (prieš 1 mėn.)

Memm parašė:
    Ne, neislipa, jam per aukstai, jis bijo aukscio kaip suprantu, pvz laiptais i virsu uzlipa, o nulipti bijo, nors vienu laiptu pakopas jau megsta ant siknos nuciuozt…

O nebijot, kad paskiau susies lova su bausme ir joje nemiegos?

1
  8. 2019.06.14 18:33 (prieš 1 mėn.)

Gandriene parašė:
    Nu ka ryt nauja diena reikia pailset ir pradet is naujo. Gera suzinot kad ne mano vienos vaikas su charakteriu

Pas mus su galvos plovimu tas pats pliuskenasi, vos sulaukia kol honia pripilam, zaidzia, taskosi...bet tik pradedam galva plaut ir viskas...bet su sampuno itrinimu visai gelbsti tipo as tau, o tu man plauk, nu tai nurimsta...o su isplovimu sampuno jau stengemes kuo greiciau isplovus nuvalyt veiduka ir is karto nurimsta nors dabar per karsciu lindom i dideli baseina ir ne karta panere ji vis netycia,bet neissigando ur po to ziurim su vyru nesuprate duse, nes pilam vandeni ant galvos, o jis juokiasi😁 tai zinokit dar yra vilties ai, mum biski biski susvelnint situacija padejo kad duot zaist ka nors jam vonioj, kuo paskui galva galima nuliet, nu kibirelis, musu atveju tojs zaisliukas kaip dubenelis mazas plastikinis, ir biskiuka maziau verkdavo

2
  9. 2019.06.15 17:37 (prieš 1 mėn.)

rasa n parašė:
    O nebijot, kad paskiau susies lova su bausme ir joje nemiegos?

Nebijau, miega savo lovytej nuo pirmos dienos, o jam buvimas joje nera kazkas baisaus,nes jis joje sedi su savo zaislu ar tada per langa ziuri, ta prasme neverkia ir pns, uztad dabar jei reikia sutramdyt uztenka dazniausiai tik pasakyt kad eis i lovyte, o atejus vakarui miegot pats jau stovi prie lovytes ir laukia kada ikelsiu

10. 2019.06.15 22:22 (prieš 1 mėn.)

jau su tais charakterisis ur pas mus... griuna verkia snargliais springsta ir del niekio..
    dabar toks etspas kad jai neuskart suprantu ko nori tai gaves ko nori to jau benori meta ir raitosi ir siulai vel is kelinto karto paiima ir nurimsta
    tai tiek irgi kantrybe istaso...
    mes tai juokiames su vyru, kad Dievuli aciu vaiku davei dabar kantrybes pametek

4
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras