2017 metų gruodinukai ❤❤❤ (Archyvas iki 2017.10.16)

1. Kristupas 1 m. 6 mėn.
    Rojus 7 m. 2 mėn.

2017.10.04 10:16 (prieš 1 m.)

Linute nainainai parašė:
    Aš ir žiūrineju komodą ir vis neysirenku, man jos tokios mažos ir siauros.Galvojau gal gamintis pagal užsakyma.Gal galesi parodyti kaip surinksi ir parasyti matmeni…

As matmenis galiu ir dabar pasakyt, o tai dirbu (dirbau) imonej kuri ikea komodas gamina tuoj as nuoroda ikelsiu tiesa pasakius, ten gi surinktos matmenys visi nurodyti

2. 2017.10.04 10:20 (prieš 1 m.)

Catsim parašė:
    As irgi sirguliuoju.

O man Tantum Verde puikiai ;) Ir mazajam sueina

Kazkokie virusai vaiksto... Ir as siryt atsikeliau su tokia neaiskia gerkle... O siaip tai, sakau, man turbut tik dabar hormonai pramuse Nieko nenoriu: dirbti nenoriu, storeti nenoriu, is lovos lipti nenoriu Tik valgyti nuolat noriu, kas nedera su nenoru storeti O dekretas dar toooliiii...

3. Kristupas 1 m. 6 mėn.
    Rojus 7 m. 2 mėn.

2017.10.04 10:23 (prieš 1 m.)

As va sita dabar pasiemiau m.ikea.com/lt/lt/catalog/products/art/10214557/

Plotis: 80 cm
    Gylis: 48 cm
    Aukštis: 123 cm

Aisku jei kokybiskesnes nori, patarciau nordli linijos ziureti, nes sita malm serijos skystoka truputi plokste isretinta gerokai, tai trinktelejus nusimusa, tai kad pasaugot surenkant tektu, o nordli serijos brangesnes bet gaminamos is mdf plokstes, aisku kaina iskart didesne, bet pati komoda kokybiskesne tarkim tokia

1
  4. 2017.10.04 10:26 (prieš 1 m.)

Alik parašė:
    O man Tantum Verde puikiai ;) Ir mazajam sueina

Aaa
    Cia visu moteru svajone, valgyti ir nestoreti ??

5. 2017.10.04 10:28 (prieš 1 m.)

Ina1 parašė:
    Sveikos, na ka ir vel as serganti sloga iki bambos, skauda gerkle ka patarsite nuo gerkles?

aš jau prasirgau, gydymas buvo: miegas, trintos avietės arbatos, medus, citrina..

6. Maziukas 1 m. 6 mėn.
    Angeliukas 3 m. 3 mėn.

2017.10.04 10:30 (prieš 1 m.)

Catsim parašė:
    As irgi sirguliuoju.

Zinok bandziau nelabai padeda man nes jeigu jau sussergu sloga tai oj oj oj pas mane ji po 2 rulonus tualetiniu per diena issnypaciu, bet profilaktikai plaunu maza kas

7. Kristupas 1 m. 6 mėn.
    Rojus 7 m. 2 mėn.

2017.10.04 10:30 (prieš 1 m.)

O jus atsakykit i gal durna klausima, bet va ar butina gimusi vaika registruoti pas pediatra ar galima pas seimos gydytoja?

8. Maziukas 1 m. 6 mėn.
    Angeliukas 3 m. 3 mėn.

2017.10.04 10:32 (prieš 1 m.)

Gile.Gile parašė:
    aš jau prasirgau, gydymas buvo: miegas, trintos avietės arbatos, medus, citrina..

Man keli gydytojai minejo kad negalima avieciu tai sake nepiknaudziauti jomis

9. 2017.10.04 10:32 (prieš 1 m.)

Ina1 parašė:
    Zinok bandziau nelabai padeda man nes jeigu jau sussergu sloga tai oj oj oj pas mane ji po 2 rulonus tualetiniu per diena issnypaciu, bet profilaktikai plaunu ma…

Man negydoma sloga baigesi letiniu sinusitu.. nestumo metu jis islindo, geriau antibus.. apie skausma net nenoriu pasakot.. iki asaru nosies ir galvos skausmai. Linkiu, kuo greiciau pasveikti. Butinai plaukit, tikrai pades ir bent neplis infekcija.. gerkle skalaukit suriu vandeniu

10. 2017.10.04 10:35 (prieš 1 m.)

Ina1 parašė:
    Man keli gydytojai minejo kad negalima avieciu tai sake nepiknaudziauti jomis

Mano gine sake galima.
    Ciobreliu tik geriau atsisakyti
    Paskaicius google, tai zinokit mums jokiu arbatu negalima as kai sirgau pasiklausiau gines, pasake ciobrelius riboti. Kitas arbatas sergant galima gerti:))

indriukstis parašė:
    O jus atsakykit i gal durna klausima, bet va ar butina gimusi vaika registruoti pas pediatra ar galima pas seimos gydytoja?

As tai vapse cia nesuprantu?
    Pasirodo mano gydytoja skaitosi “vidaus ligu gydytoja”, o kiti skaitosi “seimos gydytojas”, tokio statuso kaip “vaiku pediatras” pas mane poliklinikoje nera ??

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.