2017 metų gruodinukai ❤❤❤ (Archyvas iki 2017.10.16)

1. 2017.10.05 11:35 (prieš 1 m.)

Linute nainainai parašė:
    Mamytes: gal galit pasidalinti kaip žymite vaiko judesiukus? Viena mamyte buvo ykelusi kur dave gydytoja.man nieko nedave.Tik pasake jog zymeciausi.o kaip?

man nieko nesakė ir nieko nedavė

2. 2017.10.05 11:42 (prieš 1 m.)

Linute nainainai parašė:
    Mamytes: gal galit pasidalinti kaip žymite vaiko judesiukus? Viena mamyte buvo ykelusi kur dave gydytoja.man nieko nedave.Tik pasake jog zymeciausi.o kaip?

Mano knygeleje yra toks skyrius

3
  3. Augustė 1 m. 2 mėn.
    17 m. 6 mėn.

2017.10.05 11:47 (prieš 1 m.)

Catsim parašė:
    Mano knygeleje yra toks skyrius

Ačiū, eisiu ir aš pasižiureti gal ir pas mane taip yra.

4. 2017.10.05 12:00 (prieš 1 m.)

Gile.Gile parašė:
    29sav. Priaugau apie 10kg, kuriu nelabai jauciu . ??

Pas mus ir 29 savaitė, priaugom tik +7 :))

5. 2017.10.05 12:13 (prieš 1 m.)

Vakar buvo toks keistas nutikimas... pradejo taip kaip kraujuot ir tept rudai bet nedaug, zinoma supanikavau, galvojau i ligonine reikia vaziuot, bet vaiko judesiukus vis jutau, jokio skausmo nebuvo apart nugaros skausmo, kuris lydi mane visa nestumo laikotarpi pasiskambinau tokiu numeriu kur galima pasikonsultuoti, tai moteryte mane siek tiek nuramino ir liepe padeti stebeti jei negeres o bloges tuomet vaziuoti i ligonine...
    Po poros valandu tepimas pasidare rausvas vos matomas, o siandien taip lyg nieko nebutu buve.. Judesiukus savo mazylio jauciu, jokio skausmo, taip ir nezinau kas cia buvo, gal yra kam taip nutike? Ar verta sunerimti?

Mum siandien prasidejo 30 savaite, priaugau 9 kg.

1
  6. 2017.10.05 12:38 (prieš 1 m.)

Catsim parašė:
    As bandziau pastoti dar kai magistraturoj mokiaus, aciu Dievui, kad pastojau praejus po gynimo porai menesiu nezinau kaip buciau atlaikius tokia itampa nestumo me…

Tai manes dabar laukia tas malonumas,magistrinio darbo gynimai ant nosies

7. Augustė 1 m. 2 mėn.
    17 m. 6 mėn.

2017.10.05 12:52 (prieš 1 m.)

-Dovile- parašė:
    Vakar buvo toks keistas nutikimas... pradejo taip kaip kraujuot ir tept rudai bet nedaug, zinoma supanikavau, galvojau i ligonine reikia vaziuot, bet vaiko judesiu…

Man taip du kartus buvo.Ir panikavau, stebejau ar leliukas juda, nieko neskauda ir praejo.Kaip buvau pas gyd.sake nieko blogo buna taip.Aš sakau galvojau jau gal saremiai prasides ar kas cia bus toliau

8. 2017.10.05 13:06 (prieš 1 m.)

VIKAKOV parašė:
    Tai manes dabar laukia tas malonumas,magistrinio darbo gynimai ant nosies

Man turbut del tokios itampos ir nejo pastoti:))

Stiprybes Jums

9. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.10.05 13:13 (prieš 1 m.)

Gile.Gile parašė:
    Merginos, o kaip Jums sekasi su vardų rinkimu? aš nežinau ką turėsiu, tačiau skaitau vardus iš šito tinklapio ir mane jie gazdina ar aš viena jų nesuprantu

Ir mum sunku buvo išrinkti vardus ypač berniukui , dar nezinom ko laukiam , tai išrinkome abiem po du variantus , Austėja , Urtė arba Rytis , Rimas .

10. 2017.10.05 13:30 (prieš 1 m.)

Linute nainainai parašė:
    Man taip du kartus buvo.Ir panikavau, stebejau ar leliukas juda, nieko neskauda ir praejo.Kaip buvau pas gyd.sake nieko blogo buna taip.Aš sakau galvojau jau gal sa…

Nuraminot mane

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.