2017 metų gruodinukai ❤❤❤ (Archyvas iki 2017.10.16)

1. Vincentas 1 m. 5 mėn.

2017.10.05 16:41 (prieš 1 m.)

O man mano gydytoja sakė judesių nesekti, jei kasdien nors kažkiek jaučiu vaiką. Nes klausiau, kodėl jis visą dieną ramus ir nė krust, o visą naktį atrodo nei vienos sekundės nesustoja. Tiesiog toks vaikas, toks jo ritmas, ir galiu ruoštis sukeisti naktį su diena..

2. Benukas 1 m. 5 mėn.
    Martynas 11 m. 10 mėn.

2017.10.05 16:45 (prieš 1 m.)

Pas mane irgi su judesiais-atrodo, kad razosi. Dazniausiai spyrius gaunu i pilvo virsu, o apacioje pilvo dazniausiai krapstosi.

3. 9 m. 2 mėn.

2017.10.05 17:26 (prieš 1 m.)

Su pirmu budavo atsigulus viena puse sukrisdavo o kitoje toks didelis neaiskios formos sonas pasidarydavo po to gryzdavo i normalia padeti tai jausdavau kad vartosi taip si kart tokiu nejauciu ir nematau tik bumsiukai tai sonuose tai virsui ir apacioj

1
  4. 2017.10.05 17:46 (prieš 1 m.)

BaltaGulbe parašė:
    Sveikos,jau nebezinau ka daryt su nugara,taip skauda stubura..taip nepatogu miegot(nors ta pati lova ir joje issimiegodavau visad puikiai),nakti miegas toks :15min …

Man su pirmu ziauriai skaudejo nugara, tai lankydavau baseina nesciuju, tai tikrai padedavo. Pabandykit dar nueit i masaza

5. 2017.10.05 17:53 (prieš 1 m.)

Man tai net uzrase nesciuju knygeliai namu darbas skaiciuoti judesius ???. Dave ir lapa jau pries koki menesi ir sake nuo 30 sav.skaiciuoti. Bet dar nepradejau skaiciuoti, kazkaip jauciu, kad spardosi tai ir ramu. Nes ten ir parasyta, jeigu jauciate daugiau negu berods 15 judesiu i valanda skaiciuoti daugiau ta diena nereikia.

6. Benukas 1 m. 5 mėn.
    Martynas 11 m. 10 mėn.

2017.10.05 17:55 (prieš 1 m.)

Ar kuri nors nusimano apie vaiko padėties langelyje daktare apciupinejusi pilva uzrase taip 102/31 g?

7. 2017.10.05 17:56 (prieš 1 m.)

Man tai dabar aktualus klausimas pasidare tartis ar ne su gydytoja del gimdymo ?. Su pirmu galvojau tartis, bet paskui persigalvojau prisiskaicius forumus. O argumentas buvo vienas, numirt vistiek neleis ????. Na susitarus, gal greiciau viskas vyktu, paskatintu dazniau, nes pirma gimdziau para laiko. Pakeiciau 3 pamainas daktaru ir papuoliau pas tas pas ka ir norejau tartis ?.

8. 2017.10.05 18:15 (prieš 1 m.)

Manga parašė:
    Dėl judesių sekimo kursuose aiškino: sukamasis judesys - toks jausmas, kad vaikas norėtų išsikrapštyti iš vidaus ir išeiti pasivaiksčioti ?, stiprus judesys - kai s…

Jetau kaip sudetinga.. manoji tikrai man tokiu pojuciu nesukelia ??? nes ji man abu pilvo sonus vienu metu kutena, kartais kur skrandis pastuksena ir apacioj pasikrapsto.. bet kad ten vartytusi?????? Nezinau ??

9. 2017.10.05 18:16 (prieš 1 m.)

Braskyte111 parašė:
    Man tai dabar aktualus klausimas pasidare tartis ar ne su gydytoja del gimdymo ?. Su pirmu galvojau tartis, bet paskui persigalvojau prisiskaicius forumus. O argume…

Cia jusu asmeninis reikalas :))
    Nemanau, kad kazka labai pakeis
    Gal paguos, padrasins.. bet visa veika priklausys nuo jusu kuno :))
    Bet jei manote, kad Jums reikia ir bus geriau, kodel ne?

As asmeniskai tai nesitarsiu, varysiu taip:))

1
  10. Benukas 1 m. 5 mėn.
    Martynas 11 m. 10 mėn.

2017.10.05 19:03 (prieš 1 m.)

Catsim parašė:
    Jetau kaip sudetinga.. manoji tikrai man tokiu pojuciu nesukelia ??? nes ji man abu pilvo sonus vienu metu kutena, kartais kur skrandis pastuksena ir apacioj pasikr…

As irgi nemoku suprasti vartymosi. Man dazniausiai atrodo, kad ten rangosi, razosi, vaiksto pilvo virsuje guziukai.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.