2017 metų gruodinukai ❤❤❤ (Archyvas iki 2017.10.16)

1. 2017.10.11 15:14 (prieš 1 m.)

Linute nainainai parašė:
    Hmmm...istversim ?

O kam jus ta kali geriat?durnas klausimas bet as niekad negirdejau is gydytojos kad reiktu pagerti..jums mate pagal tyrimus kad truksta?ar kaip?

2. Augustė 1 m. 5 mėn.
    17 m. 9 mėn.

2017.10.11 15:24 (prieš 1 m.)

Taip, nes visi tyrimai kraujo rodo truputi žemiau ribos ir kiek jo begeriau ir granatu sultis geriau,ir pacias granatas ir razinas valgiau ko tik nedariau nepakyla.Ir buna savijauta negera, lyg silpna, lyg galva svaiguliuoja, bet dabar 2 men gal negeriau, nes lyg gerai viskas buvo.Tik vakar kažko sirdele bego, tai vel dariausi tyrimus kraujo.

3. 2017.10.11 15:26 (prieš 1 m.)

Mano vaikiukas jau apsivertes zemyn galva. Judesius jauciu buna lb zemai net i kojas neina spyriai. Matyt ilgas rankas turi ir maskatuojasi. Arba taip turi buti. Kas liecia svori tai pasake jog sveria 1.300kg bet manau yra didesnis nes man nemazai savaiciu jau 32. Echoskopija tai seseliu mokslas..... Vat mane kankina niezuliai, stipriai isbere po krutine ir pusiau pilvo. Kasausi iki kraujo. Snd pridaviau slapimo tyrima, ryt leksiu atsakyma suzinoti nes nejuokinga.... Gali buti ir nesciosios cholestaze..... Dar to man betruko..... O kaip mamytes jums su miegu? As vartausi su asarom, nes lb skauda pilvo apacia..... Prasideda skausmai ir vaikstant skauda..... Mes moterys tokios esam nuostabios jog viska iskenciam ir pagimdom..... Dar oro truksta lb. Pradedu dust

4. Augustė 1 m. 5 mėn.
    17 m. 9 mėn.

2017.10.11 15:38 (prieš 1 m.)

Kotre parašė:
    Mano vaikiukas jau apsivertes zemyn galva. Judesius jauciu buna lb zemai net i kojas neina spyriai. Matyt ilgas rankas turi ir maskatuojasi. Arba taip turi buti.…

Labutis.Na man ir prakaituoja ir truputi niežti po krutine, bet neberia, tai kiekviena vakara su drungnu vandeniu prausiuosi ir jokiu kremu nenaudoju.Miegas ir mane kankina, sunkiai vercijosi nuo sono ant sono su prabudimais, nors ir turiu nesciosios pagalve bet ji mane mazai gelbsti, kartais maza pagalveje kisu tarp koju, nakti visada man karsta, tai miegu tik su pizama Buna verciantis skauda ir pilva ir klubus ir ten lyg gimda.Jeigu issimiegu gerai tai net stebiuosi pati

5. 2017.10.11 15:42 (prieš 1 m.)

BaltaGulbe parašė:
    O kam jus ta kali geriat?durnas klausimas bet as niekad negirdejau is gydytojos kad reiktu pagerti..jums mate pagal tyrimus kad truksta?ar kaip?

Keistas klausimas :))

Del to, kad jo truksta. Kai jo truksta, sirdis streikuoja. Mano atveju del to as gulejau patologiniam.
    Kitaip sakant pas mane hipokalemija. Kai sirdis streikuoja, pirmiausia atliekamas kalio tyrimas kraujyje.

1
  6. 2017.10.11 15:46 (prieš 1 m.)

Linute nainainai parašė:
    Labutis.Na man ir prakaituoja ir truputi niežti po krutine, bet neberia, tai kiekviena vakara su drungnu vandeniu prausiuosi ir jokiu kremu nenaudoju.Miegas ir mane…

Man apsiprausimas po vandeniu lb padeda.... Snd gavau cinko oksido purskala skirta naujagimiui nuo odos sudirginimo tai ziuresiu ar pades nes lb isbere mane.... Matot jum niezti bet berimu nera..... Labai gerai taip...o del miego as turiu irgi pagalve nepadeda ji man. Klubu sonai lb greit tirpsta gulint tai daznai verstis reikia bet su skausmais.... Jauciuosi kaip invalide nes snd ir paeit negaliu..... Tikra bobute jauciuosi

7. Benukas 1 m. 5 mėn.
    Martynas 11 m. 10 mėn.

2017.10.11 15:54 (prieš 1 m.)

Catsim parašė:
    Va damos, kurios labai pergyvenate del vaikelio matavimo duomenu, yra info.
    Visu tu matmenu, kuriuos numatuoja echo

As pagal sits irgi pasiziuriu svori. Yra vidurkiai, yra apatines IR virsutines svoriuku ribos.

8. 2017.10.11 16:00 (prieš 1 m.)

BaltaGulbe parašė:
    Gal yra kurios skrido lektuvu ir jums reikejo pazymos is gyd.kad leidzia skristi?Kas pasirase seimos gyd. Ar akusere priziurinti?

As ka tik skridau 32 savaiciu budama, niekas nieko neprase. Su kokiomis oro linijomis skrisit?

9. 2017.10.11 16:02 (prieš 1 m.)

Kas geriate žuvų taukus?
    Kokius?

2
  10. 2017.10.11 16:03 (prieš 1 m.)

hakashiii parašė:
    As ka tik skridau 32 savaiciu budama, niekas nieko neprase. Su kokiomis oro linijomis skrisit?

Ryanair

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.