2017 m. gruodinukai ❤❤❤

Komentuoti
  1. Ginta2
    2017.12.16 13:34 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.16 13:34 (prieš 7 mėn.)

Elvyra 1 parašė:
    Diena kažkaip pamažėjo , naktimis malasi , nesuprasi koks čia režimas

Man taip pat laaabai apmazejo judesiu kelis vakarus pati bandziau maigyti pilva, nes jokio judesio nebuvo.. buvau persigandus.

1
  2. Bange
    2017.12.16 16:32 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.16 16:32 (prieš 7 mėn.)

marooni parašė:
    Jûsų požiūris ir komentarai labai natūralistiški. Man patinka. Ar LT gimdėte? Ar jums pirmas vaikelis? Tiesa sakant net nepagalvojau, jog yra galimybe anksciau is l…

Vilniuj, Antakalny. Bet taip yra ir kitose ligoninese,per prievarta niekas nelaiko. Po gimdymo pasakai,kad noresi namo ta pacia doena. Gimdykloj dar pastebi apie 6val,ar nera kraujavimo,ar normaliai gali pasislapint,vaiku gydytoja gimdykloj apziurejo vaikeli,taip pat ivertino akytes,ausytes. O nuo kitu proceduru mes taip pat atsisakem- pasakem,kad skiepysim veliau,reikejo pasirasyt,kad atsisakom. Tiesiog tokiu atveju mes patys peisiimam visa atsakomybe.
    Bet viskas gerai, namuose nera kada jaustis ligoniu ☺ Siandien jau keliavom i lauka pirmakart!

3. Bange
    2017.12.16 16:40 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.16 16:40 (prieš 7 mėn.)

Citronela parašė:
    SVEIKINIMAI!!!!!!!!! Papasakokit kaip ir nuo ko viskas prasidėjo, kiek truko? Ar reikėjo nuskausminimo ar viskas pavyko naturaliai?

Nakti nubego vandenys, prasidejo iskart reguliarus saremiai, susiruosem ir isvaziavom i ligonine. Ryta jau vaikelis gime. Buvau apsisprendusi gimdyti naturaliai,taip ir gime ☺ Be nuskausminamuju,be skatinimu, be kirpimu. Per saremius man padedavo poza arciau zemes (rankom ir kojom remtis i zeme) ir kvepavimas - ilgas iskvepimas.

3
  4. kibirėlis
    2017.12.16 17:43 (prieš 7 mėn.)

Ąžuolas 7 mėn. 1 d.
    Žygimantas Tomas 4 m. 4 mėn.

2017.12.16 17:43 (prieš 7 mėn.)

Elvyra 1 parašė:
    Diena kažkaip pamažėjo , naktimis malasi , nesuprasi koks čia režimas

Tai vat,man tas pats,visiškai,dieną mažai,o naktį kaip išprotėjęs

5. User has not uploaded an avatar
    2017.12.16 19:48 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.16 19:48 (prieš 7 mėn.)

Maniskio jau ryt terminas, taciau jokiu pozymiu kad kazkas bent artetu... Nei paruosiamuju, nei jokiu skausmu, zodz, atsiputus visiskai lyg ne nescia buciau... Isitaises sau mazasis princas patogiai ir toks jausmas kad net nezada islyst =D

6. NeTaPati
    2017.12.16 20:17 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.16 20:17 (prieš 7 mėn.)

Nieko neskaiciau, niekuo nesidomejau, nieko neklausiau kai maitinau pirmaja. Papa gaudavo kada panorejus, su niekuo nelyginau svorio, buvo guvi, linksma, net minciu nekilo primaitint isvis. Pradzioj isvis nuolat kabedavo ir zisdavo, teisingai kazkuri pasake, kad uzsisakineja piena. Kuo daugiau kabo, zinda, tio daugiai pieno randasi, nes gauna signala mamos organizmas, kad reikia pieno daugiau pagamint :). Iki 6 men maitinau tik pienu, o apakritai nutraukiau 13 menesiu
    Buvo keli atvejai kai ar mama ar anyta bandydavo pasakyt kad "gal truksta pieno, gal badauja kad taip nuolat kabo", tai psiulydavau nenusikalbet . Aisku, gal buna ir kitaip, bet mano atveju buvo sitaip kaip.pasipasakojau

5
  7. BaltaGulbe
    2017.12.16 20:24 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.16 20:24 (prieš 7 mėn.)

gruodzio17 parašė:
    Maniskio jau ryt terminas, taciau jokiu pozymiu kad kazkas bent artetu... Nei paruosiamuju, nei jokiu skausmu, zodz, atsiputus visiskai lyg ne nescia buciau... Isi…

ziuriu cia daugumai taip,na man gydytoja sake kad dazniausiai oirma karta gimdancios isbuna ilgiau termino dienos istiesu jau darosi net neidomu ir forume lankytis,daiktai aptarti ir supirkti,gimdymo istorijos daugima jau kartojasi na o klausimai is tika pasigimdziusiu mamyciu dar neaktualus

8. Edi Ta.
    2017.12.16 20:40 (prieš 7 mėn.)

Dominykas 7 mėn. 5 d.
    1 m. 8 mėn.
    Pijus 8 m. 2 mėn.

2017.12.16 20:40 (prieš 7 mėn.)

Labas vakaras mergaites gal kam nors taip yra buve kaip man ?
    Vakar ryte du kartus pokstelejau atrodo kaip systelejau į kelnias, diena nieko nebuvo, vakare vėl pasikartojo, išsigandusi nuvažiavau pas daktaru nes galvojau kad vandenys nubėgo. Daktarai apžiūrėjo ir sakė kad čia ne vandenys, vandenų per ekoskopa pažiūrėjo yra, sirdute ir pažiūrėjo,šiandien vėl tas pats ant vakaro ? Jud man pasakykit kas čia gali būti jei ne vandenys? Judesius skaičiuoju ir mažiau silpnesni negu būdavo. Gal kurioms mamytėms taip buvo. Esu pasimetusi begalo, nes su pirmu nieko nebuvo, pernesiojau...

9. 2017.12.16 20:49 (prieš 7 mėn.)
    2017.12.16 20:49 (prieš 7 mėn.)

Edi Ta. parašė:
    Labas vakaras mergaites gal kam nors taip yra buve kaip man ?
    Vakar ryte du kartus pokstelejau atrodo kaip systelejau į kelnias, diena nieko neb…

Suskistejusios isskiros gal? as jas sumaisiau su vandenim netikrino jum ten? tik echo padare?

10. Edi Ta.
    2017.12.16 20:55 (prieš 7 mėn.)

Dominykas 7 mėn. 5 d.
    1 m. 8 mėn.
    Pijus 8 m. 2 mėn.

2017.12.16 20:55 (prieš 7 mėn.)

Tikrino mane, nes sakė vandenys turi maždaug išbėgti stikline, o man tik po truputi. Eini ar atsistoji ir pliukst į kelnias, bet be nieko, be išskyrų..

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras