2017 m. gruodinukai ❤❤❤

Komentuoti
  1. 2018.01.22 15:19 (prieš 1 m.)

LaukManes parašė:
    Man taip pat buvo kojos sutinusios. Laikėsi savaitę su trupučiu. Jeigu daugiau niekuo nesiskundžiat, tai praeis ir jums. Tik man daktarė liepė stengtis mažiau vaikš…

As irgi.. ir jos ziauriai sutine.. toks vaizdas kad dar daugiau.. daktarai samo praeis.. as dar ligonineje

2. Augustė 1 m. 5 mėn.
    17 m. 9 mėn.

2018.01.22 16:29 (prieš 1 m.)

100akimirka parašė:
    Man ir sako praeis.. bet josnnet aptirpe .. ziauru

Sakykit gyd., bet nurimkite tikrai praeis.Gerkite daug vandenuko.

3. 2018.01.22 17:35 (prieš 1 m.)

Laba, mane bent 3 kartus per parą ištinka beprotiškas šalčio pojūtis, nors ir namie šilta ir galiu prisirengti, apsikloti - nepadeda. Ir tai prasidėjo po gimdymo. Gal kas kokių idėjų turi, kas čia darosi?

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.01.22 17:56 (prieš 1 m.)

_gintare_ parašė:
    Laba, mane bent 3 kartus per parą ištinka beprotiškas šalčio pojūtis, nors ir namie šilta ir galiu prisirengti, apsikloti - nepadeda. Ir tai prasidėjo po gimdymo. G…

Man pirmas gal 2 sav taip buvo, net purtydavo, nakti atskeldavau visa slapia,paskui praejo.

2
  5. 2018.01.22 18:16 (prieš 1 m.)

_gintare_ parašė:
    Laba, mane bent 3 kartus per parą ištinka beprotiškas šalčio pojūtis, nors ir namie šilta ir galiu prisirengti, apsikloti - nepadeda. Ir tai prasidėjo po gimdymo. G…

Ir man taip buvo. Bet po kokiu triju savaiciu po gimdymo-praejo. Tikrai keistas jausmas kad net su chalatu pukiniu eidavau miegoti ir dar kaldra ant virsaus

3
  6. 2018.01.22 18:18 (prieš 1 m.)

100akimirka parašė:
    Help !!! Pagimdziau sest. Ryte.. kojos kaip.kalades ir nepraeidineja.. geriu daug vandens.. gal kas susidure ?

Ir man taip buvo, susitvarke per ~10d, o linksmiausia kd 9d viena liko sutinus, o kita normali

7. 2018.01.22 19:11 (prieš 1 m.)

sandra__ parašė:
    Ir man taip buvo, susitvarke per ~10d, o linksmiausia kd 9d viena liko sutinus, o kita normali

Ziauru ??

8. 2018.01.22 20:42 (prieš 1 m.)

_gintare_ parašė:

Man po gimdymo dvi savaites taip buvo bet praejo savaime...gal verta kreiptis i gydytoja kad tyrimus padarytu kokius

1
  9. Džiugas 1 m. 5 mėn.
    Vilius 7 m. 10 mėn.

2018.01.22 21:03 (prieš 1 m.)

Sveikutes mamytes, kaip nuraminat savo maziukus, ar duodat zindukus? Kiek laiko jusiskiai miega ir kiek budrauja? Ka veikiate kai budrauja?

10. Mūsų Žvaigždutė 1 m. 5 mėn.

2018.01.22 21:41 (prieš 1 m.)

indriukstis parašė:
    Tutes nepatartina duot, nes daznu atveju vaikas blogai paima kruti aisku nevisada, bet didele tikimybe, kad po tiutes neteisingas apziojimas bus ir nugriauzti, s…

Mes iš tų laimingųjų. Ir tiūtę vartoja kasdien, nes ją labai nuramina ar net užmigdo, ir kartais buteliuką, ir teisingai valgo

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras