2017 m. gruodinukai ❤❤❤

Komentuoti
  1. Olgierd 8 m. 8 mėn.

2018.01.23 11:01 (prieš 1 m.)

Vat as ir bijau jeigu duosiu misini nenores krutine imti. Arba atvirksciai misinio nenores
    Del suolio tai ne, nes cia mum pastoviai taip vakarais
    Del atpilinejimo daug kas gali buti, siaip Mano speneliai dideli ir pienas labai gerai eina, vaikas net kartais springsta pradzioj, nes jinai traukia o pienas dar pats eina. Nesioju ja, kad atsirugtu ir graziausiai tai padaro vos Ne is karto, bet po gero atsirugimo is karto atpila o dar jeigu labai gerai atsirugsta, tai ir zakseti gali pradeti. Kai panesiuoju ir atsirugsta paguldau I gultuka ir ten irgi prasideda, as net neskaiciuoju kiek jinai kartu Nuo maitinimo iki maitinimo atpila nezinau kas atsitiko, kad Taip pradejo stipriai fontaniuku atpilineti.

2. 2018.01.23 12:37 (prieš 1 m.)

Sveikos, norejau paklaust del skiepu. Pirmo menesio skiepa gavom paveluotai, nes vaikiukas sirgo, ji gavom 7 savaiciu. Kaip dabar del 2 menesiu skiepu, kada skiepys ar kai bus 2 menesiai ar dar po menesio nuo sio skiepo?

3. Mergyte 1 m. 2 mėn.
    Berniukas 6 m. 5 mėn.
    Berniukas 11 m. 1 mėn.

2018.01.23 12:43 (prieš 1 m.)

Nendre1 parašė:
    Sveikos, norejau paklaust del skiepu. Pirmo menesio skiepa gavom paveluotai, nes vaikiukas sirgo, ji gavom 7 savaiciu. Kaip dabar del 2 menesiu skiepu, kada skiepys…

Mes pirmo men skiepa irgi gavom veliau,tai sake 2 men skiepa atidesim nes si velavo.

4. 2018.01.23 16:44 (prieš 1 m.)

Mamytes,kiek nesiojat savo vaikucius,ar ilgai laikote ant ranku ? Ar nesiojat tik kai nerimsta, verkia,ar ir siaip,ramybes busenoj?
    Dabar tiek informacijos apie nesiojimo nauda ir svarbuma kudikiui, teigiama,kad nepripras vaikas, o kaip tik isaugs ir nebereiks jam buti nesiojamam ir pan.

5. 2018.01.23 16:49 (prieš 1 m.)

Bange parašė:
    Mamytes,kiek nesiojat savo vaikucius,ar ilgai laikote ant ranku ? Ar nesiojat tik kai nerimsta, verkia,ar ir siaip,ramybes busenoj?

Labai mazai tenka nesioti nes miega labai daug, tai jau pati pasiilgstu irpasiimu ant ranku ir nesioju arba leidzuu miegoti ant ranku

6. Vincentas 1 m. 2 mėn.

2018.01.23 17:17 (prieš 1 m.)

Bange parašė:

Labai man patiko viena mintis perskaityta, kad prie silumos, meiles, artumo nepriprantama. Nuo to galima tik atprasti todel nesioju, glaustausi ir megaujames tuo. Uzaugs ir pabuciuot nesileis ?

8
  7. 2018.01.23 18:29 (prieš 1 m.)

akilezna parašė:
    Vat as ir bijau jeigu duosiu misini nenores krutine imti. Arba atvirksciai misinio nenores

Musu situacija identiska, labai gaila mazylio =[

8. 2018.01.23 18:42 (prieš 1 m.)

VDvar parašė:
    Labai man patiko viena mintis perskaityta, kad prie silumos, meiles, artumo nepriprantama. Nuo to galima tik atprasti todel nesioju, glaustausi ir megaujames tuo…

Va va, tikrai taip, pajusim, kad tuoj sakys MAMA, TU JAU NELYDĖK MANĘS Į RUGSĖJO 1D ŠVENTĘ, PATS ŽINAU KELIĄ

1
  9. 2018.01.23 18:56 (prieš 1 m.)

Kurios buvote kirptos kaip skausma malsinot? Naudoju zvakutes, geriu nuo sksusmonir clogin plaunu.. bet toks vaizdas ksd man kaip patine ir tik labiau skauda..

10. 2018.01.23 19:17 (prieš 1 m.)

100akimirka parašė:
    Kurios buvote kirptos kaip skausma malsinot? Naudoju zvakutes, geriu nuo sksusmonir clogin plaunu.. bet toks vaizdas ksd man kaip patine ir tik labiau skauda..

Is patirties sakau -teks islaukti! Kantrybes, naudokit zvakutes, clogin toliau naudokit, maziau vaiksciokit, daugiau gulekit, plaukit po kiekvieno wc, saldykit ir darykit oro vonias. po savaites viskas praeina, man sunkiausia buvo 4-5 dienos.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras