2018 m. Balandinukų grupė ❤️ (Archyvas iki 2018.04.30)

1. Rapolas 1 m. 1 mėn.
    Jokūbas 7 m. 6 mėn.

2018.03.20 10:30 (prieš 1 m.)

Silvijaal parašė:
    Bet jūms tikriausiai vietoje paiims ar dar nežinot ?

Vietoj vietoj, niekur kitur nesiuncia manes.

2. 2018.03.20 10:36 (prieš 1 m.)

renc parašė:
    Ketvirtadieni pas gydytoja, tai speju tada ir paims tepineli

Man jau paėmė, pati ginė pas kurią lankiausi, bet vistiek nešiau į visuomenės sveikatos centrą sumokėjau 2.52€ ir jei bakterijos neišauga nemoku, o jei išauga moku .. toks vaizdas kad jei teks mokėti tai lyg bauda kokia būtų, nelabai suprantu aš šitos politikos, rytoj turi būti atsakymas mano tam centre tai net įdomu

3. 2018.03.20 10:37 (prieš 1 m.)

Geriu kavą be sąžinės graužaties, nes žinau kad gimus vaikui turėsiu dar ne tiek visko atsisakyti..

3
  4. 9 m. 9 mėn.

2018.03.20 10:59 (prieš 1 m.)

ausrinuke8 parašė:
    Sveikos mamytės, noriu pasiteirauti, kaip kovojate su rugstingumu. Sergu refliuksu, man isoperuota tulžies pusle, rūgštingumas visada kankino, o nestumo metu ypač. …

man vaistai nebepadeda tai nugarinta borzomi geriu. tai kolkas padeda.

5. 6 m. 7 mėn.
    7 m. 7 mėn.

2018.03.20 11:00 (prieš 1 m.)

O as kavos atsisakiau iskart, tik pastojus, nes savaime jos nebesinorejo. Kai su spaudimu turejau mazu problemu, gydytoja sake gert kava. Bet negalejau Smirdet ji man pradejo.Pabandziau pasidaryt pries keleta dienu, tai taip ir liko neparagauta

1
  6. 2018.03.20 11:02 (prieš 1 m.)

Geriu iki 2 kartu per diena neįsivaizduoju ryto be kavos

1
  7. 2018.03.20 11:03 (prieš 1 m.)

ausrinuke8 parašė:
    Sveikos mamytės, noriu pasiteirauti, kaip kovojate su rugstingumu. Sergu refliuksu, man isoperuota tulžies pusle, rūgštingumas visada kankino, o nestumo metu ypač. …

Na man taip prt pries nestuma buvo problemu su skrandziu . as uzvalgau ledu tai man ne taip tas rugstis kelia. o namtimis tai baisu miegu atsisedus Renee padeda primazinti . TAi atrodo ka tik bevalgyciau nuo visko rugstu kelia. nebevalgau bananu nes jie kaip kokie angliukai mano skrandziuj iskart rugstys kyla net gerkle griauzia. stengiuosi visada kramsnoti kokia dziovinta batona . Na kaip jie ten dziuveseliai tie skanus tokie Atsisakiau saldumynu bet sausainius valgau (be jokiu kremu ar dar kazko ) Na zinoma kava labai didele blogybe bet jos atsisakyt negaliu ..

8. 2018.03.20 11:10 (prieš 1 m.)

Sraigė akrobatė parašė:
    Geriu kavą be sąžinės graužaties, nes žinau kad gimus vaikui turėsiu dar ne tiek visko atsisakyti..

O ko dar turesim atsisakyti gimus vaikui? Jau nestumo metu manau visko atsisakem ko negalima, tai kol maitinsim ir toliau ta pati eiga ar dar kazkas papildomai ko negalima?

1
  9. 2018.03.20 11:16 (prieš 1 m.)

Silvijaal parašė:
    Ėjote gal jau dėl streptokoko pasitikrinti?

Aš lankausi privaciai, paeme tepineli vietoj, ir vakar jau gavau atsakyma, kad turiu ta bakterija...

10. 2018.03.20 11:21 (prieš 1 m.)

dovilesss parašė:
    O ko dar turesim atsisakyti gimus vaikui? Jau nestumo metu manau visko atsisakem ko negalima, tai kol maitinsim ir toliau ta pati eiga ar dar kazkas papildomai ko n…

Yra sąrašas internete, nuo ko vaiką gali alergizuoti tiksliai žinau, kad pieno produktai, citrusiniai vaisiai, kažkurios daržovės :)) daug ten prirašyta. Nebent nemaitinsit vaikiuko pati, tai galėsit valgyt viską:))

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.