2018 m. Balandinukų grupė ❤️ (Archyvas iki 2018.04.30)

1. 2018.04.21 21:51 (prieš 6 mėn.)

Dziaugsmelis000 parašė:
    Ar yra nemieganciu? Prabudau su tokiu keistu jausmu, nueinu i wc ir matau baltas tirstokas iskyras. Pirma mintis - kamstis, tuo labiau kai buvo rausvu priemaisu. O …

Jeigu vandenys-man sakė, kad per porą maximum 3 valandas reikia prisistatyti. Kai man nubėgo vandenys buvo jausmas tarsi balionas viduje sprogo ir jie po pirmo pliūpsnio vis bėgo ir bėgo iki pat gimdymo...

1
  2. 2018.04.21 22:10 (prieš 6 mėn.)

gruodisbalandis parašė:
    Jeigu vandenys-man sakė, kad per porą maximum 3 valandas reikia prisistatyti. Kai man nubėgo vandenys buvo jausmas tarsi balionas viduje sprogo ir jie po pirmo pliū…

O kaip atskyret nuo pasislapinimo? Nes jausmas turbut panasus... o kaip su saremiais? Jie irgi kartu atsirado? Nes man lyg nieko, gal vos vos maudena...

3. 2018.04.21 22:29 (prieš 6 mėn.)

Dziaugsmelis000 parašė:
    O kaip atskyret nuo pasislapinimo? Nes jausmas turbut panasus... o kaip su saremiais? Jie irgi kartu atsirado? Nes man lyg nieko, gal vos vos maudena...

Nelabai isivaizduoju, kaip galima neatskirti. Su slapinimusi neturejau problemu, todel net nekilo toks klausimas. Tiesiog jauti, kad vandenys. Nors ir pirma karta-klausimu nekyla. Tuo labiau, kaip jau sakiau-jie bega nuolat po truputi ir prireikia ikloto. Yra skaidrus arba zali, bekvapiai, bet ne slapimo spalvos ir kvapo. Saremiai prasidejo mazdaug po valandos. Taciau visi sie potyriai labai individualus.

4. 2018.04.21 22:33 (prieš 6 mėn.)

Prisiduodam ir mes ! 23val gime musu Igne 3,8kg vaikuti išnešė stebejimui

18
  5. 2018.04.21 22:40 (prieš 6 mėn.)

Dziaugsmelis000 parašė:

Ir kamsts nelb turet baltos spalvos iprastai tai toks zele ir drebuciu konsistencija... visai nepanasu i isskyras. O vandenukai ir toliau turetu varvet jums...

Dagojb parašė:

Sveikinimai! Ramios nakteles;)

6. 2018.04.21 22:55 (prieš 6 mėn.)

tylaa parašė:
    Ir kamsts nelb turet baltos spalvos iprastai tai toks zele ir drebuciu konsistencija... visai nepanasu i isskyras. O vandenukai ir toliau turetu varvet jums.…

Ačiū labai ! Kol kas tokia ir rami kai be vaikiuko

7. 2018.04.21 22:57 (prieš 6 mėn.)

gruodisbalandis parašė:
    Nelabai isivaizduoju, kaip galima neatskirti. Su slapinimusi neturejau problemu, todel net nekilo toks klausimas. Tiesiog jauti, kad vandenys. Nors ir pirma karta-k…

Na, pastaruoju metu slapimo pusle pas mane ne is stipriuju tiesa sakant tai gal del to minciu ir kyla visokiu... nei spalva, nei kvapas slapimo neprimine, tai ko gero turim reikalu su vandenim...

tylaa parašė:
    Ir kamsts nelb turet baltos spalvos iprastai tai toks zele ir drebuciu konsistencija... visai nepanasu i isskyras. O vandenukai ir toliau turetu varvet jums.…

Tai va as ir nustebau del tos spalvos, nesu tikra, kas cia buvo. Nestumo gale visokiu tu isskyru buna, ir vandeningesniu, ir tirstesniu. Dabar ir pasimetus, nei miegot, nei vyra zadint, saremiu nera, vaikutis kruta, nesinori nulekt be reikalo, tuo labiau kai esam toliau nuo miesto...

8. 2018.04.21 23:51 (prieš 6 mėn.)

Dagojb parašė:
    Ačiū labai ! Kol kas tokia ir rami kai be vaikiuko

Sveikinimai! Tik kodel stebi? Maniskis buvo su zaliais vandenim ir virkste apsisukusia aplink kakla, bet apziurejo, viskas gerai.
    Sveikateles jums abiem.

9. Trepuko sesyte 6 mėn. 4 d.
    Trepuko sese 2 m. 5 mėn.

2018.04.22 00:27 (prieš 6 mėn.)

Dagojb parašė:

Sveikinimai!?

1
  10. 2018.04.22 00:32 (prieš 6 mėn.)

Dagojb parašė:

Sveikinam !!!?

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.