2018 m. Balandinukų grupė ❤️ (Archyvas iki 2018.04.30)

1. 2018.04.25 19:10 (prieš 5 mėn.)

Mamyciuke6 parašė:
    Sveikinimai naujoms mamytems!!! Byram kaip is gausybes rago😃

Sakot jau ir baigsis gimdos valymasis? Man buvo ir dinge lyg, jau tik tepliojo, bet pazindo daugiau ir vel atsirado kraujo..laukiu kol baigsis

1
  2. 2018.04.25 19:56 (prieš 5 mėn.)

Turiu klausimuka jau patyrusioms mamoms, kurios miegojote/miegate nuo pat gimimo su savo maziukais vienoje lovoje kartu - jus kudikeli tiesiog pasiguldot salia ar ant kokio atskiro ciuzinuko specialiai jiems skirto? Man pirmas mazylis ir kiek esu domejusis, tai kudikiui nera sveika miegoti ant to pacio ciuzinio kaip mes miegame

1
  3. 2018.04.25 20:21 (prieš 5 mėn.)

Sveikos, mamytes, sveikinimai is birzelinuku forumo kadangi daug jau supuojat vaikelius, noreciau paklaust, kokio dydzio rubelius vezetes i ligonine? As suku galva, ar pirkti 50-56 ar 56-62? Gal patarsit? is anksto dekoju!

1
  4. 2018.04.25 20:26 (prieš 5 mėn.)

Coldplay parašė:
    Sveikos, mamytes, sveikinimai is birzelinuku forumo kadangi daug jau supuojat vaikelius, noreciau paklaust, kokio dydzio rubelius vezetes i ligonine? As suku gal…

As pirkau 56 ir pataikiau

5. 2018.04.25 20:34 (prieš 5 mėn.)

Coldplay parašė:
    Sveikos, mamytes, sveikinimai is birzelinuku forumo kadangi daug jau supuojat vaikelius, noreciau paklaust, kokio dydzio rubelius vezetes i ligonine? As suku gal…

Pirkti drasiai mazesnius. Mano sunelis gime 55cm o rubeliai 56dydzio pats tas. 62 dydyje dar skesta. Susiauciamu bodziuku turejau net ir mazesniu, tinka ir jie, nors rankovytes ne per ilgos kaip kad 56 dydzio.

1
  6. 2018.04.25 20:37 (prieš 5 mėn.)

Del maisto atsisakymo tai valgau visiskai viska, islaitant minetus obuolius, pomidorus, visas kitas zalias darzoves, varske ir jos patiekalus. Zinoma, jei matytusi, kad vaikuciui darosi negerai, atsisakyciau. Vienintelis ko nevartoju - kava. Ir ne del to, kad maitinu. Tiesiog man ji dar nekvepia nuo nestumo laiku

7. 2018.04.25 21:27 (prieš 5 mėn.)

As valgau irgi viska, bet ir pries tai jau buvau apribojusi karves pieno produktus, tai vat augalini piena ir sviestai be laktoziu pas mus, pripratom jau. Pienas ryziu dazniausiai, arba migdolu kartais. Su pirmuoju tai tikrai su pieno produktu atsisakymu dingo visi diegliai.
    Tiesa, dar verkimai dingo, kai suzinojau fakta kad iki 3 men jie neisbuna nepervarge daugiau nei 2 val, tai kartais tiesiog ne kruties reikedavo ir ne jokie diegliai o tiesiog pamigdyt.

Del svorio: mum pabreze kad per diena 20 g uztenka priaugti, o per savaite 140. Bendrai svoris neturetu nukrist labai daugiau nei 8 % nuo gimimo svorio.

Drabuzius turejau komplektuka 56 bet dauguma 60. Tai 56 su pampersu ankštoki buvo, nors tik 53 cm gime.

Man vis dar pateplioja krauju, ne kasdien tik jau.

Oj visom su zindymu kantrybes!! Sukaskit dantis ateis tas zindymo malonumas su laiku!! Jei istveret savaite istversit ir menesi, o kai istversit menesi tai visa kita vieni juokai, atkaklumo!! as Vitkausko knyga kai perskaiciau tai uzsitiurbino motyvacija 100 %, bet tikrai nesmerkiu ir nemaitinanciu, svarbiausia kad jos pacios del to gerai jaustusi ✌️Vaikui tai tikrai tie misiniai dar gal paprasciau, ir lengviau traukt ir sociau. Ir mama vyno gali isgert ( as lb megeja🥂 tai truksta 😄) nu bet zindymo kiti privalumai.
    Viena drauge kur nesigavo zindymai ir nutrauke (nieks jai nieko del to nesake, ir pati neatrode kad pergyvena) kai antros dukros laukesi pasisamde dula gimdymui ir po jo ten kazkiek susitikimu buvo, ir tik po kurio laiko pasake, kad “as ta dula emiau vien del to, kad antra labaj norejau zindyti, nesijauciau pilnaverte del pirmagimes”, ir aisku iszinde ta antra vaika puikiausiai iki 1,5, bet ka vat noriu pasakyt, kaip man gaila buvo, kad jinai tiek metu savy kazkokia kalte prasinesiojo (visai be reikalo), tai jei jau nezindyt tai vistiek reik but savim patenkinta o kas taip nesijaucia tai ieskokit pagalbos is konsultanciu 🧚‍♀️ As turbut rasiau kad fr gyvenu ir cia praktiskai niekas nezindo ir jokiu niekam klausimu nekyla. Man ka 3 ioj dienoj pienas atsirado suleke puse ligonines sesuciu ziuret kaip cia tai atrodo 😂😂

4
  8. 2018.04.25 21:31 (prieš 5 mėn.)

Dad del to mastito, visgi prireike man antibu, padare tyrimus kraujo uzdegimas didziausias, amoksicilina paprasciausia paskyre, tai maitinames toliau kaip iprasta, jau geriau jauciuos, gerai kad nebelaukiau ilgiau ir nuejau pas gyd.

1
  9. 2018.04.25 21:35 (prieš 5 mėn.)

M@m@mi parašė:
    Maziuke gime 3840, is ligonines isvaziavom 3620 ( cia jau su +100g, nes ligoninej buvo nukrite iki 3520). Per savaite namie bunant svoris nukrito iki 3470 o daba…

kiek laiko uztrunka jusu vienas maitinimas?

10. 2018.04.25 21:46 (prieš 5 mėn.)

ar duodate ciulptukus savo mazyliams? mes pora kartu davem, nes gulejo ant kruties apie tris valandas, ir tik labiau raminosi negu valge, ziovaujo labai, o su soske kazkaip ramiai uzmigo...bet db pastebejau kad kruti blogai apziot pradejo arba apzioja teisingai,o po to pasitaiso kaip jai patogiau...o man tada skauda...ar gali but nuo ciulptuko? del tos poros kartu?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
40,00 €
158 | 12 - 13 m.
8,00 €
36 | 22,9 cm