2018 m. Balandinukų grupė ❤️ (Archyvas iki 2018.07.23)

1. 2018.06.23 21:09 (prieš 5 mėn.)

YoungPanda parašė:
    Ačiū mamytės už pasisakymus, pagaliau ir aš susitvarkiau rūbelius, tik reikės kai kuriuos dar pamatuoti, nes ant vienu rašo viena dydi ant kitu kita nors vienodo dy…

Aš tai tiksliai žinau, kad TU firmos drabužėlius reik pirkti vienu dydžiu į priekį, kad tiktų, nes kelnytės 62 dydžio mums jau per mažos. Nešiojom nuo gimimo iki 2 mėnesių, gal ir trumpiau :))

2. Jaunėlis :* 8 mėn. 4 d.
    Vyresnėlis :* 7 m. 8 mėn.

2018.06.23 23:05 (prieš 5 mėn.)

YoungPanda parašė:
    Mamytės gal ir kvailai nuskambės, bet kaip jūs sutvarkote savo mažyliu drabužėlius? Ta prasme kaip juos sudeliojate komodoje ar spintoje? Pagal dydžius ar kaip? Aš …

Nesiojami rubeliai komodoj sudelioti kruvelem:, bodikai, kelnytes ir t.t. rubeliai kurie bus nesiojami greit ideti i lova i uzdaroma maisa graziai islyginti ir paruosti. Yra dar didesniu ir zymiai didesniu tai dezej giliai pakisti 😁 kadangi rubeliai skirtingu gamintoju tai as susidelioju ne pagal etiketes o pagal rubeliu paciu dydzius. Ir perziuriu kaip tik galiu dazniau kas per maza, kas ant ribos, ka jau traukti is didesniu. Jau nemazai atidejau rubu
    kitam leliukui perleisti. O rubeliu neskirstau visi tiek iseiginiai tiek naminiai. Kai prasides rimti sliauziojimai, valgymai tada gal kazkiek ir paskirstysiu. Is po pirmojo atsimenu darytas klaidas su rubais tai bandau ju nekartot bet nesigauna 😂😁

3. 2018.06.23 23:33 (prieš 5 mėn.)

YoungPanda parašė:
    Mamytės gal ir kvailai nuskambės, bet kaip jūs sutvarkote savo mažyliu drabužėlius? Ta prasme kaip juos sudeliojate komodoje ar spintoje? Pagal dydžius ar kaip? Aš …

Mes turim vaiko spinta (komoda ) . Ir viskas sudeta naudojimui. Kairej pusei sudeta ilgom rankovem bodziai ir sliauztai. Virsut stalciui sudetos kelnytes , kojines. Viduriniam stalciui trumpom bodziai. O apatiniam pampersai, ausu krapstukai ir buteliukai. O desnei pusei ranksluosciai ir dekuciai. Didesni rubeliai isskalbti ir islyginti sudeti i maisiukus pagal dydzius. O nesiojam viska is eiles . Na dar ziurim pagal ora.

4. 2018.06.23 23:35 (prieš 5 mėn.)

Vitalija.E parašė:
    Aš tai tiksliai žinau, kad TU firmos drabužėlius reik pirkti vienu dydžiu į priekį, kad tiktų, nes kelnytės 62 dydžio mums jau per mažos. Nešiojom nuo gimimo iki 2 …

Na pas mane daug Tu firmos drabuzeliu tai viskas atitinka mums

5. 2018.06.23 23:43 (prieš 5 mėn.)

Coliuke0_0 parašė:
    Na pas mane daug Tu firmos drabuzeliu tai viskas atitinka mums

Kai kurie net i didesne puse

1
  6. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.06.24 00:45 (prieš 5 mėn.)

Bet nesakykit mamytės bent jau man tai patinka tvarkyti mažyles daigtelius, ankščiau savo vis tvarkydavau, o dabar pirmoj eilėj dukriukas jau mes irgi kiek išaugom rūbeliu, kitus jau ir nebespėjau apmauti tai irgi atidėti kitam leliukui padovanoti Tik dabar jau stengiuosi nepripirkti daug drabužėliu ypač kai akciju yra, nes tada nespėju apmauti ju Tai dabar perku kas tik būtiniausia

1
  7. 2018.06.24 12:42 (prieš 5 mėn.)

Lovelymamy parašė:
    Nesiojami rubeliai komodoj sudelioti kruvelem:, bodikai, kelnytes ir t.t. rubeliai kurie bus nesiojami greit ideti i lova i uzdaroma maisa graziai islyginti ir par…

Pagrindinė mano klaida-turėti per daug. Dabar perku tik tada ir tik tai, kada ir ko reikia. Nulekiu į vaikiškų rūbų piguškę, kurią pažįstu kaip savo spintą, pora minučių - ir turiu.

8. 2018.06.24 13:34 (prieš 5 mėn.)

amiunte parašė:
    Pagrindinė mano klaida-turėti per daug. Dabar perku tik tada ir tik tai, kada ir ko reikia. Nulekiu į vaikiškų rūbų piguškę, kurią pažįstu kaip savo spintą, pora mi…

Pas mane irgi rūbų per daug, pilna komoda, o dedu tik man patogiausius ir gražiausius.. pvz turiu galybę šliaužtų, o visai jų nededu, na man nepatogu, man kelnės ir bodis daug patogiau, ypač kai reikia užpakaliuką plauti gerai, kad visi rūbai likę nuo pirmos dukrytės, o ji gavo iš savo pusseserės, arba sudovanoti rūbeliai. Pati pirkus vos kelis ir tuos dažniausiai dedu. Turbūt reikia vėl perrinkti ir kurių nededu išimti, nes panašu, kad vistiek nedėsiu.. ir šiaip nesuprantu aš tų šliaužtų, visuose juose dukrytei tarsi kojytės neišsitiesia, lyg maži per ilgį, nors dydis tinkamas turėtų būti. Jei uždedu dar dydžiu didesnį, tada plaukia per visur. Jums taip nėra?

9. 2018.06.24 13:45 (prieš 5 mėn.)

[email protected]@mi parašė:
    Pas mane irgi rūbų per daug, pilna komoda, o dedu tik man patogiausius ir gražiausius.. pvz turiu galybę šliaužtų, o visai jų nededu, na man nepatogu, man kelnės ir…

Del sliauztu pritariu jums, vakar kaip tik tvarkiau spinta sakau reik sliauztuka uzdet nes toks grazus dydis turi but kaip tik bet uzdejus toks ir laisvesnis atrodo rankoves dar palenkiau nu bet per kojas tas vaikas atrodo isitiest negali😬

10. 2018.06.24 14:10 (prieš 5 mėn.)

[email protected]@mi parašė:
    Pas mane irgi rūbų per daug, pilna komoda, o dedu tik man patogiausius ir gražiausius.. pvz turiu galybę šliaužtų, o visai jų nededu, na man nepatogu, man kelnės ir…

Turim pora šliaužtų, tai juos naktimis velku. Šiaip man irgi kelnės ir smėlinukai geriausiai ,,sueina''.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.