2018 m. Balandinukų grupė ❤️ (Archyvas iki 2018.07.23)

1. OdetukasMetute
    2018.07.16 19:51 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.16 19:51 (prieš 1 mėn.)

[email protected]@mi parašė:
    Su pirmąja dukryte daktarė liepė primaitint nuo 5mėn, nes svoris sunkiai augo ir daug atpylinėjo, tai po poros dienų atsidūrėm ligoninėj su vemiančiu vaiku, išbalus…

Ir sakoma kad reikia ziuret ar vaikas jau pasiruoses ar bando griet jusu valgoma maista ir ar jau sedi tvirtai ;)tada jau pasiruoses buna tipo;)

2. OdetukasMetute
    2018.07.16 19:53 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.16 19:53 (prieš 1 mėn.)

Jolciukas parašė:
    Man jau po 3 men apziuros kalbejo apie tai, kad jei ir toliau tokia nevalgi bus, tai pradesim primaitinti.... db per 2 savaites vos 150 g priaugom... daktare db at…

Rekomenduojama svert kad menesi o ne kas dvi savaites nes vaikai auga suoleis,viena diena tieko kita diena gali but dvigubai tiek;)

4
  3. OdetukasMetute
    2018.07.16 19:54 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.16 19:54 (prieš 1 mėn.)

Jau as cia prirasiau 😀 bet turiu klausima ,desit vaikam gintaro karolius ? Jai taip tai nuo kada?

4. 2018.07.16 20:00 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.16 20:00 (prieš 1 mėn.)

OdetukasMetute parašė:
    Ir sakoma kad reikia ziuret ar vaikas jau pasiruoses ar bando griet jusu valgoma maista ir ar jau sedi tvirtai ;)tada jau pasiruoses buna tipo;)

Pritariu, maniškė nei labai domėjosi mūsų maistu, nei sėdėjo pati o kai pradėjau primaitinti viduriukai užkietėjo iškart, vaikas klykė baisiau nei per diegliukus, ir klizmutes naudot teko, su ašarom kakodavo.. man taip baisu prisimint tą laiką, kad aš to primaitinimo visai nelaukiu..

Aš turiu gintaro karolius, bet dar nededu, bijau. Dičkei uždėjau tik 1,5metų

5. Meškuti95
    2018.07.16 20:11 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.16 20:11 (prieš 1 mėn.)

Su pirmąja dukryte daktarė liepė primaitint nuo 5mėn, nes svoris sunkiai augo ir daug atpylinėjo, tai po poros dienų atsidūrėm ligoninėj su vemiančiu vaiku, išbalus…

Mum gyd. Sake kad iki puses metu jokiu savo gamybos kosyciu negalima duot. O nuo 4men mes bent jau patys bandysim is parduotuves pirkt tyreles ir viena kart i diena duot po truputi.😊 mum taip rekomendavo.

1
  6. amiunte
    2018.07.16 20:16 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.16 20:16 (prieš 1 mėn.)

Jolciukas parašė:
    Mamytes, ka pirmoausia reikia pradeti primaitinti? Mum penktadieni 4 men.. mazoji lb mazai valgo, ko pasekoje svoris nlb auga... per si men bus tik max 600 gramu. K…

600 gramų-tikrai nėra mažai, jei pati maitinat. Maniškė va, 350 priaugo-ir nieko gydytoja sakė, kad jokių pastabų mums neturi apie primaitinimą net negalvoju. Sūnui kita gydytoja siūlė primaitinimą nuo 4 mėn. Pabandėm, pamatėm, kad vaikas absoliučiai nepasiruošęs, tai metėm tą reikalą. Po poros mėnesių vėl ragavo bulvę-visai kitas reikalas buvo. O mažoji jau dabar kąsnius skaičiuoja mums valgant

O man dėl PSO vis kyla abejonių. Kaip išveda tą visiems tinkantį vidurkį, kai gyvenimo sąlygos visur tokios skirtingos. Na kaip gali tikti europiečių mitybos įpročiai ir galimybės stepių gyventojams mongolams ar eskimams? Tiesiog tokie pamąstymai...

1
  7. akirre
    2018.07.16 20:32 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.16 20:32 (prieš 1 mėn.)

Meškuti95 parašė:
    Mum gyd. Sake kad iki puses metu jokiu savo gamybos kosyciu negalima duot. O nuo 4men mes bent jau patys bandysim is parduotuves pirkt tyreles ir viena kart i diena…

Nu cia tai isvis nesamone. Juk savo gamyba daug geriau, nei pirktine ir dar nuo 4 menesiu🙈

3
  8. User has not uploaded an avatar
    2018.07.16 20:44 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.16 20:44 (prieš 1 mėn.)

Aš asmeniškai su primaitinimu tikrai neskubėsiu. Stebėsiu dukrą, ar domisi kai mes valgome, ar aėdi ir pan. Nes au pirma dukra primaitinimas man buvo vien stresas.. pats sunkiausias laikotarpis auginant vaiką pirkau kėdutę, kad tiktų dar pilnai nesėdinčiam vaikui.. avent garintuvą. Įsivaizdavau, kad virsiu morkų košytes ir dukra apsilaižydama jas valgys ir ką jūs galvojat.. iki 10mėn nieko nevalgė, net neragaudavo mano tyrelių, košyčių ir t.t. Nei daržovių, nei vaisių. Žodžiu. Kai prisimenu tą laikotarpį, tai buvo žiauriai sunku. Papildomą stresą varė tai, kad į darbą reikėjo grįžti kai dukrai buvo 10mėn. Galvojau badu mirs, nes maitinau tik MP. dabar tikrai neskubėsiu.

3
  9. G.Gramienė
    2018.07.17 04:07 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.17 04:07 (prieš 1 mėn.)

Ievlampija parašė:
    O kaip... man tai pasake nekreipt demesio, nes vaikas gerai svorio priauga ir vystosi. Ejau del krūtų skausmu pas seimos gydytoja, tai sake, kad vaikas stipriai užs…

Mes irgi kankinomes rytais. Kiekviena ryta, lygiai 5:00 prasibusdavo ir verkdavo, raidydavosi pora valandu

10. G.Gramienė
    2018.07.17 04:15 (prieš 1 mėn.)
    2018.07.17 04:15 (prieš 1 mėn.)

OdetukasMetute parašė:
    Jau as cia prirasiau 😀 bet turiu klausima ,desit vaikam gintaro karolius ? Jai taip tai nuo kada?

Mes va buvomes palangoje pries pora dienu, nusipirkome, ememe pacius maziausius, bet vistiek dideli stipriai, planuoju deti jau kai pilnai galvyte laikys

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.