2018 m. Balandinukų grupė ❤️

Komentuoti
  1. 2018.09.24 16:19 (prieš 7 mėn.)

Coliuke0_0 parašė:
    Na manoji irgi mielau sedasi negu guli.. paguldai tai kakrine paleidzia. Ranka duodi pati prisitraukia ir sedi isikibus i ranka. Jau bando ropoti po biski. Na labia…

Kaip miela, kai iš gulimos padėties į sėdima pereina. Ir aš to laukiu ;)

1
  2. 2018.09.24 17:11 (prieš 7 mėn.)

Ievlampija parašė:
    Ir mane truputi erzina, kai zmogus vieno ir to paties po šimtą kartu klausia lyg sokdindamas kitus, gero noro zmones. As ilgai nekreipiau demesio i tas žinutes, man…

Man skaitant forumą kartais susidaro toks varžybų įspūdis (kieno anksčiau apsivers, išaugs dantukai, pradės ropot ir pan) 😀 todėl kažin ar tokie klausimai yra nepamąstymo bruožas, manau, gal labiau noras neatsilikti, visai nekreipiant dėmesio į vaiko poreikius.

8
  3. 2018.09.24 17:14 (prieš 7 mėn.)

Laum4 parašė:
    Man skaitant forumą kartais susidaro toks varžybų įspūdis (kieno anksčiau apsivers, išaugs dantukai, pradės ropot ir pan) 😀 todėl kažin ar tokie klausimai yra nepam…

Na dar pamirsot kuris pirmas bus isragaves visas darzoves ir kosytes As nenoriu vaiko dar primaitint. Galetu vaikas nors iki 2 metu tik krutim gyvas but o paskui iskart prie kieto maisto kotletuku ir vistytes 🤪🤪

4
  4. 2018.09.24 17:20 (prieš 7 mėn.)

Noriu pasidalint savo mintim. Mamos ar matot kaip greit laikas eina.. Musu pipiriukai po truputi pradeda buti savarankiski. Patys pasiema norima daigta kisasi i burna. Pradeda suvokti kur mama kur tetis. Na zinoma ir kur ta musu katyte Ziuriu as i ta savo vaiki . Atrodo vakar as ja pagimdziau o ji jau tokia didele Tai mano pirmasis vaikelis bet nera geresnio jausmo kai buciuoji arba kuteni soniukus ir vaikas krykstauja. Musu vaikai po truputi tampa asmenybemis kurios rodo savo charakteri

11
  5. 2018.09.24 17:42 (prieš 7 mėn.)

Laum4 parašė:
    O kur lankote mankštas?

Gyvenam Ukmergeje, tai ten poliklinikoje.
    Siandien isbandem Semper avizine kosyte, kuri skirta nuo 4 men. Skaniai valge 😊

1
  6. 2018.09.24 17:58 (prieš 7 mėn.)

emi30 parašė:
    Mano berniukas Mamuko grikius valgo pasigardziuodamas...

isviriau mamuko, sian pirma larta ragavo grikiu kosytes.nepatiko man tekstura kaip ir sake viena mamyte.vaikas springo.tai ipyliau dar truputuka vandens ir su blenderiu iki tyreles be gumuliuku sutryniau.tai zymiai geriau ragavosi nors dar kaip pirmam kartui galiu pasakyt,kad nelabai patiko.
    as tai nebezinau,kaip isiulyt vandens.duodu is gertuves su silikoniniu snapeliu (6men+ nurodyta),,bet zaidzia su juo, o man neleidzia pagirdyt,atimineja.bandziau su sauksteliu, tai pirmus 2 saukstelius nuryja ir turbut per klaida galvodamas,kad valgyt duodu.o po to spjauna arba issizioja ir viskas isbega.po tokiu pagerimu buna visas bodis kiaurai slapias,nepadeda joks seilinukas.tai jei taip siulau per diena kokius 4 kartus tai tiek ir tenka perrenginet (ko baisiausiai nemegsta ir protestuoja)...gal kas turit kokiu ideju? beje, buteliuko isvis nepripzista,nes tik is kruties yra gaves pieno.

7. Einoras 1 m. 4 sav.
    Emilis 8 m. 8 mėn.

2018.09.24 18:26 (prieš 7 mėn.)

emi30 parašė:
    Ismatavimus ziureti reikia.Bet 6-12 jau musu pupuliam mazoki.Nors ir nuo vaiko labai priklausi.Reikia ilgi ziureti visa..

Pasiemiau columbia kombinezona.Tai kaip tik bus visai ziemai.Pirkau 24 men.Tikrai nera didelis,kad skestu.Na mano berniukas nera is smulkiuju.

8. 2018.09.24 18:28 (prieš 7 mėn.)

Coliuke0_0 parašė:
    Na dar pamirsot kuris pirmas bus isragaves visas darzoves ir kosytes As nenoriu vaiko dar primaitint. Galetu vaikas nors iki 2 metu tik krutim gyvas but o pas…

Va va, as irgi taip pat noreciau Bet ka gali zinoti, gal su kosem makalosem terliotis irgi visai patiks

1
  9. 2018.09.24 19:25 (prieš 7 mėn.)

snow_white parašė:
    isviriau mamuko, sian pirma larta ragavo grikiu kosytes.nepatiko man tekstura kaip ir sake viena mamyte.vaikas springo.tai ipyliau dar truputuka vandens ir su blend…

As radau tokia gertuve minkstu galiuku kur parasyta nuo 4 men, tai visai neblogai geria.

10. 2018.09.24 19:38 (prieš 7 mėn.)

Nzn neskaniai atrodo cia tas uzsipuolimas vienos mamos 🤔
    Cia tokia vieta kur visi turetu jaustis laisvi uzduot ivairiausius klausimus, kad ir ne karta, kad ir nusisneketi. Kam nepasitaiko? O del kokiu priezasciu klausiama cia jau vertinimas, ko, jeigu siekiam nors kiek tolerancijos, reiktu vengti.
    Man tai visai netrukdo ir neerzina tie postai, nei kad jei nori pirmauti nei primaitinti kada nori, cia ju reikalas. Nepatinka postas apeini ir tiek. Nes cia tas moralizavimas viesas tai labiausiai savo laiko svaistyma is tikro.

7
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras