2018 m. Balandinukų grupė ❤️

Komentuoti
  1. Emilis :) 6 m. 1 mėn.

2018.09.27 11:15 (prieš 1 mėn.)

Vitalija.E parašė:
    Mamos! Ar kuri nors susidūrėt, kad kūdikis užlaikytų kvėpavimą? Maniškė visai neseniai pradėjo užlaikinėt kvėpavimą. Pas ją tai kažkoks žaidimas ir kai jai l…

Laba Mūsų taip darė gal pora savaičių

2. Emilis 8 m. 2 mėn.

2018.09.27 11:56 (prieš 1 mėn.)

Vitalija.E parašė:
    Mamos! Ar kuri nors susidūrėt, kad kūdikis užlaikytų kvėpavimą? Maniškė visai neseniai pradėjo užlaikinėt kvėpavimą. Pas ją tai kažkoks žaidimas ir kai jai l…

Mano taip daro..Ypac kai paguldau vakare i jo lovyte naktiniam miegui,prasideda jo tokie zaidimai: sulaiko kvepavima,paskui juokiasi, cypauja..Bet tikrai ta kvepavima sulaiko...Cia nesenai taip pradejo daryti...

3. 2018.09.27 12:17 (prieš 1 mėn.)

emi30 parašė:
    Mano taip daro..Ypac kai paguldau vakare i jo lovyte naktiniam miegui,prasideda jo tokie zaidimai: sulaiko kvepavima,paskui juokiasi, cypauja..Bet tikrai ta kvepavi…

va va, maniškė irgi. Vyras netikėjo, kol vakar pats pamatė. Čia gal visi tą vienu ar kitu momentu praeina

1
  4. 2018.09.27 13:03 (prieš 1 mėn.)

Tai štai, norėjau pasidalinti patirtim pradėjau mažylei grūdines košes duoti. Nu ir nežinau, koks velnias šovė man į žilą galvą bananą į pirmąją grikių grūdinukę įtrinti. Jeeetus, mažė iš gardumo čepsi, mama iš laimės trepsi... bananas baigėsi, nu nebėgsiu dėl jo į pardę vakare. O be banano-jėzusmarijadievešvenčiausias-isterijos iki dangaus. Spjauna lauk tą grūdinukę, nors tu ką, be banano saldumo. Tai va, moralas-nereikia į pirmą košę dėti banano

Bet nieko, kitą vakarą tiesiog pakeičiau kitą grūdinukę-vietoj grikių daviau kukurūzų. Be nieko! Tai šveitė kaip reikalas. Prie grikių dar grįšim. Bet be banano

9
  5. 2018.09.27 14:29 (prieš 1 mėn.)

Mamytes, o koki krema naudosit/naudodavot veidukui patept einant i lauka kai salta bus? Ar nieko netepdavot?

6. 2018.09.27 14:39 (prieš 1 mėn.)

_orchid_ parašė:
    Mamytes, o koki krema naudosit/naudodavot veidukui patept einant i lauka kai salta bus? Ar nieko netepdavot?

Su pirmuoju nieko nenaudojau, dabar irgi neplanuoju, nebent atsiras kazkokia reakcija i salti, tuomet pasidomesiu

7. 2018.09.27 14:47 (prieš 1 mėn.)

merginos ar kurios nors lanket ar lankot joga vilniuje? reikia patarimu, nezinau kur geriau?, su dviem vaikais i dienos pabaiga nugarai ir smegenim ateina galas

8. Jaunėlis :* 7 mėn. 6 d.
    Vyresnėlis :* 7 m. 7 mėn.

2018.09.27 14:50 (prieš 1 mėn.)

Ievlampija parašė:
    Man likę 5kg. Irgi vaikstau sportuot apie menesi. Pavyko numest 2kg per ta laika.

Saunuole😀..man deja zymiai daugiau reik pamest😂🤣

snow_white parašė:
    oi, kaip jum pavydziu,kad eisit sportuot! man reiktu smegenis pravedint bet dabar su vyru turejome tikrai dideliu islaidu ir dar po poros savaiciu skrisime at…

Oj jei pas mane tik tiek butu uzsilike tai kazin ar verzciausi lekt i sporto kluba😁😂 islaidu ir pas mus pastaruoju metu padidejo bet nieko prseis😀 tik jau pradejau pult i depresija vis pikta tai del to ir einu. Sunku suderit kas tuo metu ziures maziu bet kol kas kapstomes. Ekstra atveju treneris siule atsinest i kluba su kedute, zaisliukais ir pakaitom paziures ten😂😁

4
  9. 2018.09.27 15:07 (prieš 1 mėn.)

Vaida V parašė:
    Man gydytoja sake, kad neduociau dvi savaites pries kraujo tyrima. Kita gydytoja sake, kad nereikia nutraukti d vitamino gerimo. Bet ar nebus blogiau jei yra d vita…

Buvo drėgnos pėdutės, bet pas vaiką vit. d buvo 76,1. Kai minimumas 75. Bet manau buvo jau pakilęs, nes pati vartojau vit. D. Dariau dėl to, kad pas mane trūko, bivo 48.

10. 2018.09.27 15:23 (prieš 1 mėn.)

_orchid_ parašė:

NAudosiu sviestmedzio sviesta. 🎈😊

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
10,00 €
86 | 15-24 mėn.
13,03 €
42 | 16½