2018 m. Balandinukų grupė ❤️

Komentuoti
  1. 2019.01.10 14:09 (prieš 5 mėn.)

blizgutea parašė:
    Kokius vokelius turite vaikučiams į vežimėlį?

Womar auganti turiu ir i balkona womar neauganti, paprasta. Tai tas paprastas man patogesnis

2. 2019.01.10 14:59 (prieš 5 mėn.)

Jelena89 parašė:
    Womar auganti turiu ir i balkona womar neauganti, paprasta. Tai tas paprastas man patogesnis

Aš ir žiūriu ir galvoju , kad neaugantys gal patogesni 😁

3. 2019.01.10 15:24 (prieš 5 mėn.)

Vezu vaika su columbia kombiu ir nesusala, vis apsidairau kad visi kailiais apklostyti ir nesuprantu ar tikrai to reikia, vaika visad silta parsinesu.

2
  4. 2019.01.10 15:44 (prieš 5 mėn.)

ula_ parašė:
    Vezu vaika su columbia kombiu ir nesusala, vis apsidairau kad visi kailiais apklostyti ir nesuprantu ar tikrai to reikia, vaika visad silta parsinesu.

Gal tie vaikuciai, kur kailiais apklostyti, nera aprengti siltais kombinezonais? Pvz, mes megstam miegoti storoj spec kaldroj, bet su plonyciu kombiuku :))

5. 2019.01.10 16:12 (prieš 5 mėn.)

Giedra diena parašė:
    Gal tie vaikuciai, kur kailiais apklostyti, nera aprengti siltais kombinezonais? Pvz, mes megstam miegoti storoj spec kaldroj, bet su plonyciu kombiuku :))

Na gal, nes man tai kartais idomiai atrodo kai apdangstyti tie vaikai ir dar celofanais uzvynioti (nuo snaigiu), kad keista ar jie begauna to oro. Na is kitos puses ir i mane su vaiku idemiai paziuri, matyt galvoja, kad as isprotejus noriu vaika susargdinti

1
  6. 2019.01.10 18:08 (prieš 5 mėn.)

Mes turim storą eisbarchen voką ir paprastą kombį (ne pūkinį), kažkokį cocodrillo, tai jei vežčiau tij su kombiu vaikui šakės būtų, sušaltų. O tam voke šilta ir jauku, niekada nebuvo perkaitus

7. 2019.01.10 18:33 (prieš 5 mėn.)

ula_ parašė:
    Na gal, nes man tai kartais idomiai atrodo kai apdangstyti tie vaikai ir dar celofanais uzvynioti (nuo snaigiu), kad keista ar jie begauna to oro. Na is kitos puses…

Va va, saugo nuo snaigiu, o vaikuciai kvepuoja plastiku
    Yra dar viena kategorija teveliu, kurie ant vezimo kazkodel uzmeta frotini ranksluosti, dazniausiai tokius rozemis ir kitokiomis gelemis margintus... Va cia tai man kol kas misle - kokia to ranksluoscio paskirtis Kai pirma karta pamaciau, galvojau, kad cia vienetinis toks atvejis, bet kai vos ne kiekviena savaite po toki...

8. 2019.01.10 19:49 (prieš 5 mėn.)

ula_ parašė:
    Na gal, nes man tai kartais idomiai atrodo kai apdangstyti tie vaikai ir dar celofanais uzvynioti (nuo snaigiu), kad keista ar jie begauna to oro. Na is kitos puses…

Kaip bebutu, manau, kiekvienai mamai svarbiausia yra sveikas vaikas mano laukinuke mergina miegus visad miega lauke, nuo gimimo taip įpratus, buvom šventėms grįžę į Lt, lauke vėjas, lijundra, aš aišku vaiką ruošiu miegui kieme, tai uošvio žodžiai, oj kaip galima taip nemylėt leliuko :))) aišku, juokais... o dėl tu pleveliu, kiek žinau yra plyšys per kuri oras tikrai patenka, tad nesigasdinkit taip mes naudojam tokį spec uždangala, ne plastika, tačiau pirmąjį užauginau su plastikine, augo, užaugo ir užsigrudines toliau gyvena :))

2
  9. 2019.01.10 23:32 (prieš 5 mėn.)

Sveikos mamytes kiek cia prirasyta seniai bebuvau cia.kaip jusu mazyliai miega.nu siaubelis si manaja.uzmigdau nakciai ir iseinu arbatos kokios ramiai atsigert ir kas 15min lakstau pas mazaja,nejaucia mamytes salia ir sakes.diena 3kartus meginu migdyt bet jau rytinio kazkaip nebenori o kiek kartu jusu miega?ir miegai trunka max puse val.nezinau ar gal negeriai su mano lelyte kazkas ar galima taip nemoret miego.vat masinoj kokiadls 3val miega.

10. 2019.01.10 23:41 (prieš 5 mėn.)

Tukaaa parašė:
    Sveikos mamytes kiek cia prirasyta seniai bebuvau cia.kaip jusu mazyliai miega.nu siaubelis si manaja.uzmigdau nakciai ir iseinu arbatos kokios ramiai atsigert ir k…

Dieną miegam 2 kartus po 1,5-2 valandas. Kadangi atsusakė rytinio, tai migdau ne anksčiau 12-12:30 ir tada vakare tarp 4-5. Naktinio miego einam įvairiai. Priklauso, kada atsikėlė po paskutinio miego. Bet iki 10 jau gulim aišku, būna dienų, kai pamiega 20 min ir daryk ką nori, būna, kad ir 3 valandas išmiega, bet tada nusimuša antras miegas naktį miegam kaip papuola: arba išmiega, arba ne. Paskutines naktis atsibudinėja apie 4 ryto ir reik neštis pas save į lovą, kad toliau miegotų. Jei miega pas save lovoj tai atsikelia puse 8, jeigu pas mus - 9 taip ir žaidžiam
    Šiaip su miegu daug niuansų, kodėl neramiai vaikai miega, bet ateis laikas, kai miegos normaliai. Ir mes išsimiegosim, atsigersim kavos, pavalgysim

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras