2018 m. Balandinukų grupė ❤️

Komentuoti
  1. 7 sav. 1 d.

2019.01.12 10:50 (prieš 1 mėn.)

Lovelymamy parašė:
    Mes diena einam miegot 10-11 val o miega nuo 30 min. Iki valandos kartais ilgiau. Tada 15-16 val ir miega panasiai. Ir naktini 21 val dazniausiai jau miegame.

Nakti du kartus valgo, po 200 ml

2. 2019.01.12 10:57 (prieš 1 mėn.)

O man visad buvo įdomu, iš ko jūs sprendžiat, kad naktį vaikas atsikėlęs nori valgyt? Ypač, kurios maitinat? Nes mes jau nuo 3 mėn berods nebesikeliam naktį valgyt. Jei prasibunda, tai duodu tūtę, apsuku ant kito šono ir toliau miega 🤔

3
  3. 7 sav. 1 d.

2019.01.12 11:03 (prieš 1 mėn.)

Vitalija.E parašė:
    O man visad buvo įdomu, iš ko jūs sprendžiat, kad naktį vaikas atsikėlęs nori valgyt? Ypač, kurios maitinat? Nes mes jau nuo 3 mėn berods nebesikeliam naktį valgyt.…

Nu tai jeigu nenurimsta tutia davus, ar supus, ar poza pakeitus ir pan.tai tada jau aisku, kad valgymas ar atsigerti nori.

1
  4. 2019.01.12 12:26 (prieš 1 mėn.)

Lovelymamy parašė:
    Mes diena einam miegot 10-11 val o miega nuo 30 min. Iki valandos kartais ilgiau. Tada 15-16 val ir miega panasiai. Ir naktini 21 val dazniausiai jau miegame.

Niekas neuzipuls . Kiekvien mama zino kas vaikui geriausiai. As maitinu mp bet ji nesikelia po 10 kart dazniausiai 1 arba 2. Kartus.

Vitalija.E parašė:
    O man visad buvo įdomu, iš ko jūs sprendžiat, kad naktį vaikas atsikėlęs nori valgyt? Ypač, kurios maitinat? Nes mes jau nuo 3 mėn berods nebesikeliam naktį valgyt.…

Manoji tucio neima. Buna prasibunda tiesiog salia mama pajaucia ir viskas. O suprantu kad valgyt norit bando ciulpti mano ranka iesko papulio. tai duodu ji ir ramiai miega toliau

5. 2019.01.12 13:46 (prieš 1 mėn.)

Lovelymamy parašė:

Maitinu pm ir jau seniai naktį nevalgo. Užmiega apie pirma ir miega iki devynių. Jei užmiega anksciau, tai irgi iki devynių miega. Buna suverkia miegodamas, tai reik soske įkišt, paglostyt ir toliau miega, dažniausiai to užtenka. Kartais, kai užmiega anksciau, dar prieš maitinimą pm, tai ir lieka be jo. Tada tik ryte pm suvalgo. Kiti maitinimai košėm, daržovėmis ir mėsa, vaisiais.

6. 2019.01.12 13:49 (prieš 1 mėn.)

AudMur parašė:
    Sveikos mamytes, noriu pasiteirauti ar ir jusu mazyliams kazkas yra su miegu. Maniskei 9men. Visad buvo toks rezimas, keliames 9-10h, pietu miegas 12h, 2val miega, …

Panasiu metu turi buti dar vienas augimo suolis, gal ir tame problema gali buti.

Lovelymamy parašė:

O kodel gydytoja patare nutraukti maitinima?

Vitalija.E parašė:

Maniskis soskes nepripazio nuo pradziu, o buna, kad prabunda patikrina ar mama yra ir toliau miega, o buna tiesiog iesko papo, na akivaizdziai matosi, jei as imigus bunu, tai net ant galvos rankytes atsiranda, budina, kad duociau valgyti

7. 2019.01.12 15:27 (prieš 1 mėn.)

Lovelymamy parašė:

sviktute parašė:
    Tai aisku kad nereik nakti maitint, man tai cia savaime suprantama, ypac kai dantys yra. Bet musu tetis dantistas tai dantys jautri tema 😁😁

Tikrai pietu miegai nesusije su nakties miegais

1
  8. 2019.01.12 15:30 (prieš 1 mėn.)

Vitalija.E parašė:

Naktim ne is alkio vaikuciai mp gauna, o del to, kad vel nurimtu, nereiketu nesiot ar kitaip migdyt :))

1
  9. Jaunėlis :* 10 mėn. 1 sav.
    Vyresnėlis :* 7 m. 10 mėn.

2019.01.12 16:38 (prieš 1 mėn.)

Ievlampija parašė:
    Maitinu pm ir jau seniai naktį nevalgo. Užmiega apie pirma ir miega iki devynių. Jei užmiega anksciau, tai irgi iki devynių miega. Buna suverkia miegodamas, tai rei…

O mamo keles nuolat. Viena kita naktis dar dar kas dvi valandas kas pusantros bet dazniausiai kas valanda budavo.

ula_ parašė:
    Panasiu metu turi buti dar vienas augimo suolis, gal ir tame problema gali buti.

Gal ne taip issirriskiau ne tsi kad patare o pritare. Ji zino jo dienos rezima kad diena pienukui protestuodavo o nakti istisai tik duok pasnaudzia ir vel duok. Galu gale mate mano isvargima raudonas akis ir pan. Pastaruosius menesius kai ji girdavo kad dar maitinu as jai jau guosdsvaus kad nebegaliu del naktu. Kadangi diena valgo pilnai koses, pieno nenori o ir man tuoj i darba ji tikrai manes nesmerke uz nutraukima. Pritare kad nujukinciau tik stebeti kaip vaikas reguos kaip reikalaus ar ne. O reikalavimo jokio. Trys naktys be mano gulejimo salia ir nebesibunda. Nors dabar ir guliu salia miega gerai su retais blaskymaisis ar prabudimais.
    Istikro as ir planavau kad maitinsiu maximum iki metu. Saunu kurios maitina iki 2, 3 ar kiek nori cia ju pasirinkimas. Bet as tiek tikrai nenoriu ir neplanavau. 😀

1
  10. 2019.01.12 17:18 (prieš 1 mėn.)

Lovelymamy parašė:
    O mamo keles nuolat. Viena kita naktis dar dar kas dvi valandas kas pusantros bet dazniausiai kas valanda budavo.

Mano tokia pati patirtis su pirmuoju vaikučiu buvo: kol naktimis maitinau tol nubusdavo patraukt mp kas 1 ar 2val, po metu Ir poros mėnesių nutraukiau maitinti - pradėjo miegot visa naktį su antrąja dabar žiūriu irgi panasiai vyksta, iki 6men miegojo puikiai, o dabar pradėjus irgi kas 1 ar 2val patraukt mp, kolkas kenčiu, bandysiu iki metuku ir nustosiu maitinti...o jus mišinuku maitinat dabar? Nes aš nuo metuku bandysiu paprasta pienuka duot, apsieisim be misinuko

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras