2018 m. Balandinukų grupė ❤️

Komentuoti
  1. 2019.01.13 14:00 (prieš 1 mėn.)

amiunte parašė:
    O aš suprantu. Suprantu ir tas, kurios nemaitina, nes bijo, kad krūtinė bus negraži. Suprantu ir tas, kurios žindo iki 4 metų savo vaiką. Kiekvieno asmeninis reikal…

Na as nieko nesmerkiu. 🤷‍♀️ Tiesiog pasakau savo nuomone. Zinau viena atveji jog galejo maitinti mp bet pradejo maitint misinuku nes daktarai pasake jog pienas per liesas vaikui.. ir siaip visokiu nesamoniu. Ir dar dejuoja visada kad nera pinigu dar misinuka pirkt reikia..

1
  2. 2019.01.13 14:16 (prieš 1 mėn.)

Giedra diena parašė:
    Naktim ne is alkio vaikuciai mp gauna, o del to, kad vel nurimtu, nereiketu nesiot ar kitaip migdyt :))

O kazin ar nekyla taip vaikui asociacija nuo kudikystes kad va as neramus tai valgau, is ko valgymo sutrikimai paskui, nzn man tas raminimas mp (t.y. Maistu) sukelia tokiu apmastymu 🤔🤔

1
  3. 6 m. 4 mėn.
    7 m. 4 mėn.

2019.01.13 14:28 (prieš 1 mėn.)

amiunte parašė:
    O aš suprantu. Suprantu ir tas, kurios nemaitina, nes bijo, kad krūtinė bus negraži. Suprantu ir tas, kurios žindo iki 4 metų savo vaiką. Kiekvieno asmeninis reikal…

100% mano nuomone.
    As visus tris maitinau labai neilgai. Pati maziausia gal pusantro menesio. Nors buvau nusiteikus maitinti kuo ilgiau, nepavyko. Po gimdymo praejus menesiui turejau mastita, pulini krutinej, kuri operavo. Po operacijos praejus dienai grizau namo, bet kas 6val vazinejau i ligonine leistis antibiotiku ir zaizdos persirist. Maitinant vaika, pienas begdavo ne tik is krutines, bet ir pro zaizda. Net ir nemaitinant, jei atvirai. Buvau vis dar po gimdymo neatsigavus, po operacijos, skaudejo visur, buvau amzinai slapia.O dar du didesni vaikai demesio reikalaudavo. Maitinimas dar nebuvo susireguliaves, vaikelis norejo istisai zysti. Buvo gaila didesniu vaiku. Buvau kaip vaiduoklis, svoris per kelias savaites nuo 60 iki 48 nukrito. Verkiau is skausmo, nuovargio ir is sazines grauzaties, kad neuzsiimu su vaikais. Todel ir nutraukiau. Buciau istverus ta laika, butu buve gerai, bet paluzau

2
  4. 2019.01.13 14:41 (prieš 1 mėn.)

Coliuke0_0 parašė:
    Na as nieko nesmerkiu. 🤷‍♀️ Tiesiog pasakau savo nuomone. Zinau viena atveji jog galejo maitinti mp bet pradejo maitint misinuku nes daktarai pasake jog pienas per …

Mano sesuo dėl to nemaitino. Aš žinau, kad nesąmonė, bet nu ir kas? Augo, užaugo, va jau devynmetis... jos nežindytas serga, mano žindytas irgi bronchituoja... pusseserė iki 4 metų žindė, nu ir kas? Nu ir nieko, vaikis kaip vaikis, iš planšetės lygiai taip pat ištraukt neina, kaip ir nežindyto žodžiu, tema be pabaigos... aš ir nesakau, kad jūs smerkiat, bet yra tokių tetų, kurios greitos smerkt. Ui, fb grupėj apie žindymą,pvz

2
  5. 6 m. 4 mėn.
    7 m. 4 mėn.

2019.01.13 14:43 (prieš 1 mėn.)

I zindanciu mamyciu foruma ilyst tai tas pats, kas ranka i avili kist ir laikyt pusvalandi

7
  6. 2019.01.13 15:20 (prieš 1 mėn.)

sviktute parašė:
    O kazin ar nekyla taip vaikui asociacija nuo kudikystes kad va as neramus tai valgau, is ko valgymo sutrikimai paskui, nzn man tas raminimas mp (t.y. Maistu) sukeli…

Man kazkaip nesukelia tokiu minciu :))

1
  7. 2019.01.13 16:31 (prieš 1 mėn.)

Aš nerimauju dėl savo krūtinės. Mąstau darytis operaciją pakėlimo ir implantus gal dėtis. Liko ji apdribusi ir tuščia. Ar yra tokių, kurios jau pasidarė, ar smarkiai pakito po antro vaiko?

8. 2019.01.13 18:12 (prieš 1 mėn.)

amiunte parašė:
    Mano sesuo dėl to nemaitino. Aš žinau, kad nesąmonė, bet nu ir kas? Augo, užaugo, va jau devynmetis... jos nežindytas serga, mano žindytas irgi bronchituoja... puss…

Oj net nekalbesiu apie ta grupe buvau pasakius kad savaite kudiki misiniu maitinau nes krutys buvo kaip kamuoliai tai uzsipuole visos kad propaguoju grupei misiniu vartojima 😂

Ievlampija parašė:
    Aš nerimauju dėl savo krūtinės. Mąstau darytis operaciją pakėlimo ir implantus gal dėtis. Liko ji apdribusi ir tuščia. Ar yra tokių, kurios jau pasidarė, ar smarkia…

Pas mane pirmas vaikas bet ji nebe tokia standi kaip buvo pries tai. Vyras klause ar nenoreciau implantu isidet. Nu kad pakelti krutine . Tai tik nusijuokiau Bet zinoma jei pati del to jausites geriau kodel gi ne

9. 2019.01.13 20:00 (prieš 1 mėn.)

Ievlampija parašė:
    Aš nerimauju dėl savo krūtinės. Mąstau darytis operaciją pakėlimo ir implantus gal dėtis. Liko ji apdribusi ir tuščia. Ar yra tokių, kurios jau pasidarė, ar smarkia…

Man siuo ateju pasiseke, po pirmo nestumo ir zindymo nlb pasikeite krutys, antraji dar zindau tai ziuresim🙄
    Drauge pasidare po pirmos dukros implantus tai ziauriai grazi krutine, pati visa kuda dabar tik ta krutine pakelta, siaip nezinociau nepasakyciau jog po plastines. Dabar antra maitina jau 11 men, bet nenukaro niekas.
    P.s. sake pooperacinis laikotarpis sunkokas ypac kai reik vaiku rupintis, nes ilgokai negalejo ranku pakelt.

2
  10. 6 m. 4 mėn.
    7 m. 4 mėn.

2019.01.13 21:10 (prieš 1 mėn.)

As po antro gimdymo jau turejau net data nustatyta operacijos. Ir nepasidariau. Dabar gailiuosi. Po triju vaiku krutine atrodo kaip senas pusiau issileides balionas minusinio dydzio

3
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras