2018 m. Balandinukų grupė ❤️

Komentuoti
  1. 7 m. 11 mėn.

2019.01.18 11:43 (prieš 5 mėn.)

Ievlampija parašė:
    Mums tas pats buvo, kad šaltąją savaitę nėjom į lauką, na porą kartų tik buvom, nes aš prastai jaučiausi. Matyt, kad aš ir užkrėčiau, tik pati neįsisirgau smarkiai,…

O tos inhaliacines tubos Baby haler nebandet? Mum ji lb veiksminga ir ten sekundziu reikalas. Dar neblogai pries nakti Hustagil balzamu patepti krutine, nugaryte, padukus. Esant slogai palasinu olbas lasiuku ant vatos diskelio ir palieku miegamajame.

2. 2019.01.18 12:14 (prieš 5 mėn.)

kleopatra28 parašė:
    Jau jum iltiniai lenda? Oho

Mes jau viena iltini apie tris savaites kaip turim ir antras pakeliui 🙂

3. 2019.01.18 12:16 (prieš 5 mėn.)

Skraidantis_drugelis parašė:
    Gal bandykit baubuku tept pėdutes ir krūtinę? Jei turit namie drėkintuvą tai yra eterinių aliejų mišinys 'kvėpuok laisvai'. Barbora ir sąmoningos mamos prekiauja. D…

Kažkokį alieju krūtinei turim, buvau ir pamiršus. Reiks pabandyt. Baubuka seniai noriu įsigyt ir vis neprisiruosdavau.

4. 2019.01.18 12:18 (prieš 5 mėn.)

Nebandem. Kažkaip anksciau nesusidurus su inhaliatoriais, nebuvo įprasta, tai niekad nesusimąsčiau ir nesidomėjau. Dabar jau teks. Reik pasidomėt kas ta tuba baby haler.

5. 2019.01.18 12:45 (prieš 5 mėn.)

kleopatra28 parašė:

Mes jau du turim

6. 2019.01.18 13:03 (prieš 5 mėn.)

Coliuke0_0 parašė:
    Mes jau du turim

Kaip ilgai lindo? Mums panasu kad kalasi ir kruminis ir iltinisi iskart.. Gal kartais turit foto kaip atrode kai pradejo dygti?

7. 2019.01.18 14:32 (prieš 5 mėn.)

kleopatra28 parašė:

Lenda, bet kada išlįs-nežinia. Sloga, kosulys, maudimas, nervai-tokia mano pana jau savaitę.

8. 2019.01.18 14:33 (prieš 5 mėn.)

rammintulka parašė:
    Kaip ilgai lindo? Mums panasu kad kalasi ir kruminis ir iltinisi iskart.. Gal kartais turit foto kaip atrode kai pradejo dygti?

Kai pradejo dygti atsirado toks baltas pulinukas kuris paskui subliusko .

9. Liepa 6 m.

2019.01.18 16:13 (prieš 5 mėn.)

kleopatra28 parašė:
    Aha vakar buvo sunki diena ir fiziskai ir psichologiskai. Bet kaip sakot, viskas laikina. Siandien nauja diena. Tikiuosi ji bus geresne juk penktadienis. No…

Man irgi į savaitės pabaigą stogas važiuoja, atrodo nieko nenuveikiu, o vakare vos pajudu, ypač, jei vyresėlę į būrelį vežu. Bet su pirmaja man su pavasariu ir jos 11 mėn. palengvėjo. Tai tikiuosi ir dabar pagerės.

10. 2019.01.18 17:03 (prieš 5 mėn.)

Mano mazoji jau dvi slogas turejo. Dabar antra issigydeme, bet klausimas toks. Ar jus profilaktiskai valote nosyte su fiziologiniu tirpalu kasdien ar geriau gleivines neliesti ir pravalyti tik kai jau reikalas yra?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras