2018 m. Balandinukų grupė ❤️

Komentuoti
  1. 2019.03.16 07:46 (prieš 4 mėn.)

snow_white parašė:
    o jusu mazyliau jau ka nors samoningo pasako? mama, tete, au au ar pan? maniskis dar ne, tai as kazkaip pergyvenu jau.nors suprantu, kad kiekvienas vaikas labai ski…

Nu baikit. Viskas tvarkoj. Mano nešneka, tik komanduoja visiems savo šūkavimais.

5
  2. 2019.03.16 08:39 (prieš 4 mėn.)

snow_white parašė:
    o jusu mazyliau jau ka nors samoningo pasako? mama, tete, au au ar pan? maniskis dar ne, tai as kazkaip pergyvenu jau.nors suprantu, kad kiekvienas vaikas labai ski…

Neskubekite taip su kalbejimu ir pan. Kiekvienam ateina savas laikas. Nelyginkit savo vaiko su kitais. Tikrai nera ko nerimauti..

2
  3. 2019.03.16 12:31 (prieš 4 mėn.)

amiunte parašė:
    Nu baikit. Viskas tvarkoj. Mano nešneka, tik komanduoja visiems savo šūkavimais.

Va va. Būna mes pasišnekam. Aš jai pasakau, ji man rimtu veidu savo kalba pašaukia, aš atgal. Taip va ir šnekam kasdien

4. 2019.03.16 12:45 (prieš 4 mėn.)

Musu sako tikrai samoningai viena zodi: tai ate ate, ir moja ranka prie to.
    Dar samoningai ant suns sako au au. Daugiau viska savo kalba

5. 2019.03.16 13:23 (prieš 4 mėn.)

Del kalbejimo tai tikrai nereiktu labai pergyventi. Viskas gi labai individualu. Musiskis sako mama, tete, bet nezinau ar samoningai. Mama jam ir vanduo, valgis, as, ir kai sekioja mane sako mamama. Dede sako, kai pamato suni. Juokiasi ir sako dedede. Ir dar turi savo veblianimo kalba ir kartais tarsi riaumoja, mykia, cypia. Nesuprasi. Vyras juokiasi, kad prisidirbau su savo gyvuneliu knygom, ten riaumoja ir va dabar vaikas kartoja as manau, kad jis tieisog mokosi skleisti garsus.

1
  6. 2019.03.16 13:49 (prieš 4 mėn.)

vzamalyte parašė:
    Del kalbejimo tai tikrai nereiktu labai pergyventi. Viskas gi labai individualu. Musiskis sako mama, tete, bet nezinau ar samoningai. Mama jam ir vanduo, valgis, as…

Dėl gyvūnėlių knygų, tai maniškis tikrai išmoko sakyti "uuuuu" kai knygelėje vilkas staugia. Ir kai siurblys namus siurbia sako "uuuuu" 🤣

1
  7. A 6 m. 4 mėn.

2019.03.16 16:05 (prieš 4 mėn.)

Coliuke0_0 parašė:
    O jus pries tai maitinom mp? Jei taip neziurekite pagal normas. Nes maitinant misiniu pagal normas skrandukas issitampo ir vaikas vis daugiau suvalgo.

Taip,prieš tai maitinau mp☺

8. 2019.03.16 16:26 (prieš 4 mėn.)

Nerii parašė:
    Taip,prieš tai maitinau mp☺

Tai tada neziurekite pagal normas vaikas suvalgys daug maziau

9. 2019.03.16 22:53 (prieš 4 mėn.)

Kas turi vaidos maitinimo plsna 10-14men?

10. 2019.03.17 14:45 (prieš 4 mėn.)

Rozyte16 parašė:
    Kas turi vaidos maitinimo plsna 10-14men?

Sveikos ir man aktualu si knyga, galim susimest ir pasidalint jei niekas neturi

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras