2018 m. Balandinukų grupė ❤️

Komentuoti
  1. 2019.03.22 11:23 (prieš 4 sav.)

Jurgita-pu parašė:
    Drausminam ir aiskinam abiems, kaip gi kitaip, bet va aplinkiniu komentarai kartais nervina, atrodo vaiko nepriziurim...

Maziau kreipkit demesi i aplinkinius as laikausi tokios nuomones kad vaikui gerai augti su gyvunu nuo mazens supras kad nereikia skriausti jo, nes gali buti popa na nebent jau gyvunas piktybiskai puola ir gali nuskriausti vaika.

2
  2. 2019.03.22 11:54 (prieš 4 sav.)

Jurgita-pu parašė:
    Kas laikote namie gyvunus, kaip vaikai su jais sutaria, ar gyvunai juos prisileidzia. Mes turim katina, vaikas prie jo vis lenda, kibina, na o katinui kai pabosta g…

musu mazylis vis kibina suni, prisiglaudzia kartais,o kartais patranko su ranka suo suurzgia,kai katrybes netenka,bet ner baisu,nes mazas suo, be to, vienu nepalieku. tai isaigs ir bus viskas ok kam atidavinet

3. 2019.03.22 13:46 (prieš 4 sav.)

Jurgita-pu parašė:
    Kas laikote namie gyvunus, kaip vaikai su jais sutaria, ar gyvunai juos prisileidzia. Mes turim katina, vaikas prie jo vis lenda, kibina, na o katinui kai pabosta g…

As auginu kate vaikas prie jos lenda bet kai grybsteli tada nebelenda prie jos. Kazkaip net nekiltu tokia mintis atiduot gyvuno 🤦‍♀️. Vaikas juk domisi aplinka.

4. 2019.03.22 15:09 (prieš 4 sav.)

Jurgita-pu parašė:

Mes savo katę atidavėm vyro tėvams dar kai laikiausi. Katė puldavo svečius blogiau nei šuo. Pati su ja kariaudavau, kai ji kai kuriais klausimais buvo kitos nuomonės. Namie darė tik į dėžutę. Bet šiaip šeimininkus mylėjo ir prausė, kentėjo mano bučinius. Bet bijojau, kad ji užmuš vaiką, nes na galima iš jos tikėtis. Vyro tėvai vedė pas veterinarą, tai jis sakė, kad dar su tokiu žvėrim savo praktikoje nesusidūrė 😀 dabar ji jau myli ir vyro tėvus ir mus prisimena. Esu girdėjusi, kad kartais amputuota katėms nagus, jei jau labai skriaus vaiką. Gal dar palaukit, gal išmoks abu viens su kitu sutarti.

5. 2019.03.22 17:03 (prieš 4 sav.)

Mes suni turim. Is pradziu suo buvo prilipes prie vaiko. As jau buvau pavargus sakyt jam, kad nelaizytu. Buvo aukle nr1. Kai aukletinis paaugo ir pradejo ropot, pest, liest- suo atokiai stebi ir vis prieina, kai jis to nori. Bandau sakyt vaikui, kad cia musu seimos narys ir su juo graziai elgtis. Nezinau, kada sia pamoka ismoks
    Man po gimdimo stogas buvo pavaziaves ir norejau suni atiduoti tevams, bet stogas sugrizo i vieta ir geda dabar uz tokias mintis....

1
  6. 2019.03.22 18:06 (prieš 4 sav.)

Kaip jūsų mažyliai draugauja su batukais? Manajam uždėjus, pradeda verkti, pabandymas tuom ir baigiasi. Kaip pripratinot? Gal yra kokie specialūs batai, kad susiprastų? p.s. vaikšto senokai ir tvirtai.

7. 2019.03.22 20:55 (prieš 4 sav.)

Sun_flower parašė:
    Kaip jūsų mažyliai draugauja su batukais? Manajam uždėjus, pradeda verkti, pabandymas tuom ir baigiasi. Kaip pripratinot? Gal yra kokie specialūs batai, kad susipra…

Kai einat laukan tada ir dekit. Kam tam vaikui su batais po namus vaikscioti 🤷‍♀️ mergaitei musu patinka detis batus su jais eiti. Bet dar kol kas nevaiksto pati .

8. 2019.03.22 22:01 (prieš 4 sav.)

ula_ parašė:
    Cia paprastai paaiskinta: www.sumanimama.lt/vaikas/vaiko-prieziuros-pinigai-antraisiais-metais/

Aciu. Labai tiksliai viskas surasyta ir suprantamai

9. 2019.03.22 22:06 (prieš 4 sav.)

Sun_flower parašė:
    Kaip jūsų mažyliai draugauja su batukais? Manajam uždėjus, pradeda verkti, pabandymas tuom ir baigiasi. Kaip pripratinot? Gal yra kokie specialūs batai, kad susipra…

Sun_flower parašė:

Nenusimaudineja. Gal spaudzia, nepatogu, per silta? Mano vaikas buna kojines tik nusitempia, batu nebande dar

10. 2019.03.22 22:46 (prieš 4 sav.)

Jau kelis pamėginau, reikės dar kažką pamėginti. Uždedi ir klykia. Man čia kažkokia naujovė.Po namus batų tikrai nereikia, bet lauke, sesės būreliuose ar prekybos centre tikrai reikėtų.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras