2018 m. Balandinukų grupė ❤️

Komentuoti
  1. 2019.04.17 12:11 (prieš 1 mėn.)

Maniškis nuo 3men nemaitinamas krūtimi, bet visą laiką miegojo kartu. Ir man, ir jam taip ramiau. Vyras irgi kartu miegojo, nes kartais ir jis ramindavo vaiką naktį. Tik prieš porą savaičių vyras pradėjo įkalbinėti, kad vaikui jau laikas miegoti savo lovytėje. Man pačiai buvo baisi ta mintis. Priešinausi pradžioje, bet kelias dienas apsipratau su ta mintim ir man pasirodė, kad ir vaikas jau tam pasirengęs. Na ir be sunkumų jis miega jau savo lovoje be prabudimų 🙂 Aš nežaidžiu tokių žaidimų, kai per prievartą kažką vaikui darai, nes taip jau pagal knygą ar kitus žmones laikas. Stebiu vaiką, pati save (nes ir pačiai tos permainos skausmingos, tai sulaukiu, kada pati jau tai priimu neiktybiškai) ir kažkaip visi tie perėjimai labai natūralūs.
    Na pamiegos dar mėnesiuką vyras atskirai ir gal jau būsit su vaiku pasirengusi skirtis nakčiai. Labai neužtempkit. Bandykit susigyventi su ta mintim. Žinau, kad sunku. Bet viskas po truputį. Vaikas jau didelis. Ir žinokit kaip fainai dabar išsimiegu prisiglaudus prie vyro 🙂

1
  2. 2019.04.17 12:29 (prieš 1 mėn.)

Ačiū visoms mamoms už patarimus ir savo patirčių pasidalinimus! Tikrai kažkaip smagu, kai išgirsti palaikymą, o ne tik smerkimą.
    Taip, turbūt palaikymo labiausiai iš vyro ir trūksta, nes jis neišsimiega, kai vaikas lovoje, todėl ir išėjo išsimiegoti kitur. Juk vyrai kaip vaikai, tai gal jam mažiau dėmesio skiriu, nes jis jo neskiria vaikui tiek, kiek man pačiai norėtųsi, tad ir vaikas labiau pripažįsta mane, o ne jį.
    Labai geras patarimas pačiai susigyventi su mintimi, kad vaikas jau didelis ir laikas kraustytis į lovelę savo. Nes kolkas atrodo norisi pačio geriausio ir sau, nes miegant kartu nenukenčia ir mano miegas labai, o ir vaikas patenkintas. Tik tikrai atrodo maitinu taip pat kai mažiuką dažnai, bet čia gal dėl dygstančių dantų taip.

1
  3. 2019.04.17 12:54 (prieš 1 mėn.)

Mes kol kas laikomės taisyklės, kad nakčiai vaikas užmigdomas ir paguldomas į savo lovelę. O po to, kaip išeina. Turim jėgų, iškeliam pamaitintą, ar pasūpuotą ir miegam patogiau, neturim - lieka mūsų lovoj.

4. 2019.04.17 12:59 (prieš 1 mėn.)

Pana_Sone parašė:
    Ačiū visoms mamoms už patarimus ir savo patirčių pasidalinimus! Tikrai kažkaip smagu, kai išgirsti palaikymą, o ne tik smerkimą.

O jūs naktį kiekvieną kartą ir maitinat mažylį, kai jis atsibunda? Galbūt jis kitaip ir nemoka užmigti... Mūsų dukrytė dar prieš mėnesį galėjo valgyti ir 5 kartus per naktį, bet jau kurį laiką vietoje maitinimo (jei praėjo mažiau nei 3 valandos), apsikabinu ir migdau be mp. Po keleto neramių naktų, ilginant laiko tarpus tarp valgymų, mažylė pradėjo geriau miegoti ir valgo 1-2 kartus per naktį Aišku skirtumas yra, kad ji miega lovelėje šalia, tačiau užmigti jiems reikia išmokti ar lovoje pas jus ar savo lovelėje...

1
  5. 2019.04.18 09:31 (prieš 1 mėn.)

Sun_flower parašė:
    Mes kol kas laikomės taisyklės, kad nakčiai vaikas užmigdomas ir paguldomas į savo lovelę. O po to, kaip išeina. Turim jėgų, iškeliam pamaitintą, ar pasūpuotą ir mi…

Pas mus irgi taip. Užmiega savo lovelėj-be jokių išimčių. O bet tačiau... VISADA atsibunda mūsų lovoj. Būna, dar ir sūnus parsikrausto nakties vidury. Tai ir miegam keturiese. O vyrui tai atrakcija skaičiuoti, kada mažoji į lovą ,,ateis" būna, kad 23val., būna 2 valandą... buvo pora kartų, kad tik paryčiais prabudo pieno.

6. 2019.04.18 10:38 (prieš 1 mėn.)

Pana_Sone parašė:
    Kaip jūsų miegojimo įpročiai? Pastaruoju metu pradėjau jausti didelį spaudimą iš visų, kad miegu su vaiku vienoje lovoje. Iš vyro taip pat, nes jis išsikėlė į kitą …

Vaikas miega atskirai savo livoje savo kambaryje. Kai leliukas buvo tai next to me salia musu lovos miegojo. Nuo 6 men perkrausciau i didelia livele i jo kambari.

1
  7. 2019.04.18 20:55 (prieš 1 mėn.)

Mano pirmagime irgi su mumis lovoj miegodavo, ir kaip būdavo fainai... Mūsų artimieji, o ypatingai mama su broliene tai lb cekavinosi nu kaip jus taip galit, o tai naktys kaip be sekso? Tai stipriai atreziau, pasakiau kad seksu galima užsiimt ne tik naktį, o jei jūs to nebandėt tai siūlau pabandyti. Israudo, uzsiciaupe ir pasibaigė. Mano šeima, kaip noriu taip miegu. Kai laukiausi antro dukrai nupirkom lovyte, puikiai joje miegojo, bet vyras pakeitė darbą, eidavo miegoti apie 7 val vakare o keldavosi 3 val naktį. Karts nuo karto apsilanko pas mane permiegoti, o šiaip vienas kitam dėl to priekaištų neturim, abu mėgstam gerai išsimiegoti, be to jis žiauriai knarkia ir kalba per miegus tai sakau man vaikus prikelsi😊 dukra kartais irgi pas mane miega, ir tegu, gi taip greit tas laikas bėga, jai jau 5 metai, tuoj pati nebenorės tiek artumo, tai aš tik džiaugiuosi kai naktį prie manęs glaudžiasi. O sūnus nuo pat gimimo lovytej miega, įsivaizduojat aš jį pati mėginau pratinti miegot mano lovoj!!! Nei pro kur, rėkia nemiega pas mane. Tik savo lovytej, Ot vaikas. O taip norėčiau ir prie šito prisiglausti, bet jis nemėgsta nei myluotis, nei bučiuotis, tik kutentis patinka😊
    O vyrams kurie nesupranta tai reik paaiškint, kad vaikas tai ne guvunas kuris turi savo narveli, būdą ar kokia vieta, ir tai yra tik laikina tas miegojimas kartu. Kai aš mamai padiguodziu kad mane nervina netvarka išmėtyti žaislai du vaikai rekiantys mama mama, ji man susigraudinus visada sako-Indrute, čia tavo pats gražiausias laikas, kažkada to labai pasiilgsi, to šurmulio, nuovargio, ir vaikams nebūsi reikalinga kiekvieną minutę. Tada ir pati susigestu...

10
  8. 2019.04.19 21:40 (prieš 1 mėn.)

Pana_Sone parašė:
    Kaip jūsų miegojimo įpročiai? Pastaruoju metu pradėjau jausti didelį spaudimą iš visų, kad miegu su vaiku vienoje lovoje. Iš vyro taip pat, nes jis išsikėlė į kitą …

Pas mane viskas tai pat 100%

9. 2019.04.19 21:45 (prieš 1 mėn.)

O tos kurios pratins jau lovytej, kaip darysit? Aš maitinu dar pati be manęs niekur ji. Lovytes šonas neišsiema o lova siaura labai nepatogu man vidury tikrai jau, nes mažoji išsikeroja per visą lova o vyras vargšiukas ant krašto manau jau laikas

10. 2019.04.21 06:35 (prieš 1 mėn.)

Mamos, labai patarciau lovyte stumti prie savo lovos, na nuimti sona, tada ir vaikas atskiroj zonoj, bet ir kartu, ir su vyru kartu miegat, I lovyte perkelti nereikia atsikelineti nakti, maitinti nakti patogu, nes tikrai nevisiems vaikams dar laikas atskirai miegoti, tikrai nuo vaikucio priklauso 😊

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras