2018 m. Balandinukų grupė ❤️

Komentuoti
  1. 2019.05.10 15:32 (prieš 2 mėn.)

Dagojb parašė:
    Mano mažoji buvo mažesne nusiridenus nuo lovos bet tik išsigandus paverke ir aš verkiau nes išsigandau bet nieko ir dabar neseniai bet nieko nes ant kojyciu. Manau …

Jų kaukolytės kaip tik nėra stiprios, jos, kaip čia pasakius, elastingesnės nei mūsų surambėjusios kaukolės, todėl gyja greičiau ir lūžiai nėra tokie dramatiški. Žodžiu, gamta patvarkė taip, kad lelius krisdamas ar virsdamas (o taip juknutinka dažnai) kuo mažiau traumų patirtų. Ir kristi, beje, jie moka. Beveik kaip katinukai

Orchidee_ parašė:
    Siaubas... O galvyte iskarto pamelo ar ne? Nes mums jokiu melyniu, jokiu patinimu nieko nera

Kad, žinokit, apskritai jokios mėlynės ar gumbo nepamenu...

1
  2. 2019.05.10 15:36 (prieš 2 mėn.)

Orchidee_ parašė:
    Sveikos mamos. Dukra siandien iskrito nuo vystimo stalo... Po maudyniu padejau dukriuka nusluostyti ant jo atsisedo ji ir nuslydo nuo jo ir nukrito ant nugarytes ir…

Ir jūs taip nesijaudinkit. Juk bet kada pas gydytoją nulėksit, jei matysit, kad kas negerai. O jei gerai-po poros dienų pamiršit. Ir nekaltinkit savęs (juk žinau, kad kaltės jausmas persekioja ), taip jau būna su tais leliukais.

2
  3. 2019.05.10 17:34 (prieš 2 mėn.)

amiunte parašė:
    Jų kaukolytės kaip tik nėra stiprios, jos, kaip čia pasakius, elastingesnės nei mūsų surambėjusios kaukolės, todėl gyja greičiau ir lūžiai nėra tokie dramatiški. Žo…

Tikrai taip 😊

4. 2019.05.11 20:08 (prieš 2 mėn.)

Vaikas labai susyla auto keduteje: galvute, mugaryte. Kokie jum pasiteisine idekliukai i jas, kad vaikai taip nesusiltu sededami jose?

5. Rapolas 1 m. 3 mėn.
    Jokūbas 7 m. 8 mėn.

2019.05.11 22:57 (prieš 2 mėn.)

Dagojb parašė:
    Mamytes kaip išplauti buteliuką? Gerem arbatytes sultis ir nusidaže buteliukas nuo morkų raudonai

Nuo morku man buvo tas kieto maisto kramtukas nusidazes, per kuri laika naudojant atsiplove. Buteliukus budavo su sterilizatorius isgarindavo gerai, bet morku neteko sveist is buteliuko.

6. 2019.05.12 20:02 (prieš 2 mėn.)

sveikos, mamos. ar galit pasidalint savo patirtim, kas jau nutrauket maitinima krutimi? kaip nutraukti, kai vaikui jau 13 men? reikia realiu patarimu, papasakokit smulkiai. nes kai sako diena mazint po truputi, po to nuimt visai diena, po to ir nakti nuimt.suprantu lyg ir...bet kaip realiai tai ivykdyti? paprasciau pasakyt. maniskis labai papinukas pasidare, ypac pi keliones, o po jos ir susirgo tai isvi tik papas ir papas.nakti tai grynai mane kaip soske naudoja, ko niekad anksciau nebuvo.labai vargina, nakti neissimiegu totaliai, stogas ciuozia.o dar emiau lauktis.

2
  7. 2019.05.12 21:00 (prieš 2 mėn.)

snow_white parašė:
    sveikos, mamos. ar galit pasidalint savo patirtim, kas jau nutrauket maitinima krutimi? kaip nutraukti, kai vaikui jau 13 men? reikia realiu patarimu, papasakokit s…

Kadangi neplanavau maitinti ilgiau nei metai, tai jau 10 mėn nuėmiau dieninius maitinimus. Lygiai taip pat buvau darius ir su dukra. O kai suėjo metai, tai prieš miegą pradėjau duoti paprasto pieno, naktį jei pabusdavo-ramindavom ir krūtį duodavau tik kritiniu atveju. Taip pamažu ir atsisakėm. Dabar jei nubunda, tai užtenka su lovyte pavėžint ir toliau miega. Su abiem vaikais ši praktika man pasiteisino.
    Aišku, dienos maitinimai jau buvo likę tik prieš miegelius. Ir nusiteikit, kad kokias 3-4 dienas reikės pavargti. Manau, kad dabar pats metas, nes kuo toliau tuo labiau jie darysis sąmoningesni ir bus sunkiau

8. 2019.05.13 08:09 (prieš 2 mėn.)

snow_white parašė:
    sveikos, mamos. ar galit pasidalint savo patirtim, kas jau nutrauket maitinima krutimi? kaip nutraukti, kai vaikui jau 13 men? reikia realiu patarimu, papasakokit s…

Aš kaip tik dabar galima sakyti bandau antrąjį karta nutraukti sekasi kolkas puikiai, bet su vyro pagalba diena maitinimu buvo nedaug, nes mergina laiką praleidžia darziuke, tačiau naktim - non stop...mes nutarėm tiesiog naktim atsiskirti, palikau miegoti su vyru...tai pirma naktį vis prabusdavo kas valanda, paverkdavo minutę ir vėl krisdavo miego, antra naktį keletą kartu, o snd trečia naktis - vyras sakė išvis puikiai...bet anksti ryte prieš iškeliaujant man į darbą - pamaitintu pazadinus, maitinsiu ir vakare

1
  9. 2019.05.14 16:49 (prieš 2 mėn.)

na va, kazkaip pasiseke diena atsisakyt mp, jai trecia diena,kai neduodu.gavos taip,kad sestadieni su manim mazai buvo, iki pietu isvis nemate,po to uzsizaide ir neprase, tik kokia 7 vakaro supratau,kad nedaviau mp.tai ir islaukem iki migdymo,tada tik daviau.dar diena krapsto palaidines, kai prisimena,bet as arba nereaguoju,arba pasakau ramiai dabar nera,bus nakti.nesioju palaidines iki kaklo,be iskirpcciu na, tai po keliu savaiciu manau, sekantis zingsnis bus ir nakti nuimt mp.aciu uz patarimus.

10. 2019.05.15 10:56 (prieš 2 mėn.)

Sveiki mes dienini nusiemem 10men .po pora savaiciu gerai buvo jau.o nakti po savaites planuoju nuimti.savo vyresneliui ir tai0 panasiai nuemus buvau ir gerai viskas nakti buvo.pienu buvai prisisildzius bet pati galejau ir gert tai vanduo super budavo.na tikiuoai su mazaja bus ir lengvai ir tikiuosi tiek nesielvartausiu pati nes su dickiu tai oj oj buvo,verkiau kokia savaite nors vaikas nei verke nei ka biski patampydavo ir tiek.jauciaus tokia bloga mama

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras