2018 m. gegužės mėn. stebuklai (Archyvas iki 2018.08.06)

1. 2018.05.20 11:28 (prieš 4 mėn.)

Kimmi parašė:
    Kas butent domina? Man 41 sav priimamajam nubego vandenys, buvo 4 cm, taciau nejutau saremiu. Pasiule skatint-sutikau, nors galima buvo siaip laukt veiklos, tik nea…

Naudojotės epidūru? Per kiek valandų pagimdėte pradėjus skatinimą?

2. 2 m. 11 mėn.

2018.05.20 11:32 (prieš 4 mėn.)

MsauleM parašė:
    Kaip atrodo pats skatinimas ?

Per laseline lasino oksitocina.

Skudi parašė:
    Naudojotės epidūru? Per kiek valandų pagimdėte pradėjus skatinimą?

13 val pradejo lasint, 16 val buvo 6 cm, 18 val 7 cm ir spejau dar gaut epidura, 20 val buvo 9-10 cm, taciau epiduras veike tik desinej pusej, paprasiau dar vaistu, bet kadangi nebuvo anesteziologes (operacinej kitoj buvo) - man sumazino oksitocina, nes jau nelb galejau kentet, o vaikas nesistate. Tada suleido i vena vaistuku, o 22 val visi vaistai nustojo veikt, padidino oksitocina ir 00:33 pagimdziau!

3. 2018.05.20 12:53 (prieš 4 mėn.)

Mamytės, šiandiena mums nukrito bambagyslė. Norėjau pasiklausti ar ne per anksti? Ar viskas bus gerai?🤔

4. 2018.05.20 13:58 (prieš 4 mėn.)

Evlu parašė:
    Mamytes, kiek laiko jums valesi gimda? Praejo savaite, o man jau tik vos tepa...
    Ir kada susireguliavo mp fabrikeliai? Mum su maze nepavyksta susiderinti...kabo, k…

Man irgi toli gražu nebėra gausaus kraujo, daugiau toks tepliojimas, kartais iškrenta gabaliukai kažkokie, atplaišėlės, žodžiu kaip per kokią 4 mm dieną. Tik iš proto vis dar varo kirpimo siūlai 😭 graužia, peršti...
    o su pienuku lygiai tas pats. Tokį ramų dukriuką turim, kad ne tas žodis. Vaikas miega ir miega. Vienintelis būdas pažadinti - pakeist pampi, tada rėkimas būna, papuko ieškojimas, kumštukai burnoj, atrodo valgys ir jau žiūrėk vėl lūžta iki absoliutaus atsijungimo. Ta proga esu nuo vakar su degančia viena krūtine ir temperatūra 38 vyras nupirko šiandien pientraukį, tikiuosi pagelbės... guliu kopūsto lapais apsikrovus
    tai va, negana sunkaus gimdymo po kurio iki šiol šiurpas krato, dar ir visa savaitė įvariausių bėdelių

5. 2018.05.20 14:54 (prieš 4 mėn.)

MsauleM parašė:
    Sveikos merginos

Jei būčiau galėjusi rinktis, NIEKAD nenorėčiau skatinimo. Bent man po jų sąrėmiai daug daug skaudesni 🙂

6. 2018.05.20 16:11 (prieš 4 mėn.)

Sveikos..mes gryzom is ligonines...maitinau tik pati, bet krito svoris..tai liepe nusipirkti misinuko ir duoti du kartus. Liepe nan hypoalergic...na, pabandysiu...jei svoris krenta irgi nera gerai...gimem 3.500 gryzom namo 3.076 :(... O taip stengiaus pati maitint...istisai ant papo..vos ne po 3 val...viena nugrauze iki kraujo..tai tik is vieno daviau...bet sivakar reikes bandyt ir nukramtytaji, nes jau kazkoks kietqs guzas darosi...

7. 2018.05.20 16:13 (prieš 4 mėn.)

Ar yra kokia mamyte po cp ir kuriai tintu kojos? Jei taip..kaip gelbejates? Man be galo sutinusios, baisiai atrodo o ir skauda, tempia....
    Taip pat po cp nezmoniski pilvo, nugaros skausmai :(...kas 8 val.ketanovas i sikna...zodziu, esu nubadyta, skausmuose..ir vos laikausi neverkusi ;(

8. 2018.05.20 16:38 (prieš 4 mėn.)

juditoks parašė:
    Sveikos..mes gryzom is ligonines...maitinau tik pati, bet krito svoris..tai liepe nusipirkti misinuko ir duoti du kartus. Liepe nan hypoalergic...na, pabandysiu...j…

Aš tai neskubėčiau su mišinuku. Visiems mažiukams, natūraliai maitinamiems, pakrenta svoris pirmom dienom. Mūsiškė nuo gimimo (per parą) “pametė” apie 200 g., bet mums šimtą kartų pabrėžė, kad tai normalu 🙂
    Mano speneliai suskilinėję, kaskart prakaitas išpila padavus krūtį, bet susikaupiu ir varau 😃
    Jums irgi pavyks! Duokit leliui tą guzą - tuoj viską sutvarkys 😉

6
  9. 2018.05.20 17:55 (prieš 4 mėn.)

ViJan parašė:
    Aš tai neskubėčiau su mišinuku. Visiems mažiukams, natūraliai maitinamiems, pakrenta svoris pirmom dienom. Mūsiškė nuo gimimo (per parą) “pametė” apie 200 g., bet m…

Taip ir darysiu !! Daviau jau ta guza..krutis sutinus, spenelis kietas...tai kiek verke vaikas, nes nejo paimt, bet siaip ne taip isejo...kandu ir as dantis...stengsiuos kiek galesiu ;)

10. Goda 7 m.

2018.05.20 17:57 (prieš 4 mėn.)

Manoji gimė SND 6 ryto. Jau db 21 val o valgė 2 kart. Liepė kas 3val budinti kisti krūtinę, nes turiu daug 😊😂 bet neina nesikelia ištisai miega.

5

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.