2018 m. gegužės mėn. stebuklai (Archyvas iki 2018.08.06)

1. 2018.04.19 06:43 (prieš 6 mėn.)

Sophie2017 parašė:
    Mano darboviete irgi snaudzia, tai as dar net i Sodra nebuvau nuejus, nes pazymos neturiu. Tai dar neramu. Sakykite pinigelius priskaiciuoja juk nuo isejimo i dekr…

Nuo dekreto pradžios 126 dienas man atrodo (aš išėjau vasario 20 d iki birželio vidurio) tai iš vienos pusės geriau šiek tiek vėliau pinigus gauti, nes gauni pinigus už visas dienas ir labai kyla noras jais pasitaškyti, o pagalvojus, tai už juos 4 mėnesius reikės gyventi, o kitą išmoką tik liepą kažkur gausim

1
  2. 2018.04.19 06:58 (prieš 6 mėn.)

Sophie2017 parašė:
    Gal kas buvo paskaitose apie zindyma ir naujagimio prieziura Santariskese? Gal pamenate kiek trunka paskaita, ar idomiai pasakoja? Nezinau ar issedesiu kelias valan…

Aš vakar Karoliniškių poliklinikoj išsėdėjau tokioje paskaitoje organizuotoje Philips Avent. Gelbėjo tik tai, kad žiauriai įdomu buvo, nes nereali lektorė, bet išsėdėti 2,5 h buvo iššūkis didžiausias, nežinau kiek kartų jau buvau per sekundę nuo alpimo ? nes daug mamyčių susirinko, patalpoje buvo labai karšta? ir kiek mačiau susirinkusios mamytės tikrai kur kas su mažesniais terminais sėdėjo, gal viena kita tik tokiam iššūkiui pasiryžo. Pykau ant savęs kam taip susilaukiau ?? man šiandien paskutinė 37 sav diena

2
  3. 2018.04.19 07:00 (prieš 6 mėn.)

Sveikos mamytes.as ir is po vakar echo numuso nuotaika .pergyvent pradejau.nes viskas buvo gerai pagal laika o daba turetu butu 37 savaite suejus o echo parode 34 savaites ir kad sustojo mazytes svoris augti;( pergyvenu labai.dabar i siaulius siuntima gavau ant geresniu tyrymu.ir valgau viska bet kodel mazajai nebeauga net nezinau;( net pagal svori maza ir gimdymo data nusikele.taip neramu tai uj;(

4. Lukas 12 m. 3 mėn.

2018.04.19 07:18 (prieš 6 mėn.)

cinderella123 parašė:
    Na, mes irgi moterys ir mamos ir įrodymas, kad galim viską- ir kūdikiu rūpintis ir šaudyti ??? Aš policijoj dirbu.

Malonu sutikti bendraminciu as tik 11d. Sodroj uzpildziau prasima. Na kita men gal gausiu

5. 2018.04.19 07:32 (prieš 6 mėn.)

dukryte1 parašė:
    Sveikos mamytes.as ir is po vakar echo numuso nuotaika .pergyvent pradejau.nes viskas buvo gerai pagal laika o daba turetu butu 37 savaite suejus o echo parode 34 s…

Suprantu pergyvenima, bet pasistenkit islikti rami, maziau jaudintis kiek iseina. Svarbu juda kruta vaikiukas. Jei kiek nuramins, zinau pavyzdi, kur dar ankstesnese savaitese nustojo vaikiukas augti. virkstele nejo maistines medziagos. Gydyt pastebejo. Po cezario gime neisnesiotukas, bet dabar jau laksto sveikas ir laimingas. Tad laikykites. Svarbu kruta.

6. 2018.04.19 07:33 (prieš 6 mėn.)

dukryte1 parašė:
    Sveikos mamytes.as ir is po vakar echo numuso nuotaika .pergyvent pradejau.nes viskas buvo gerai pagal laika o daba turetu butu 37 savaite suejus o echo parode 34 s…

Ir didesnis maisto kiekis nepades

7. 2018.04.19 07:57 (prieš 6 mėn.)

Labas rytas
    As nakti einu 2-4 kartu i wc...is po wc stikline vaandens..
    Siryt po sysiuko ant popieriaus radau nemazai tokiu kaio gleiviu....nzn ar cia tik tokios isskyros ar kamstis galejo but?

8. 2018.04.19 08:09 (prieš 6 mėn.)

As nakti kas valanda lekiu i tualeta ??

9. 2018.04.19 08:17 (prieš 6 mėn.)

O man iškylo klausimas, ar per gimdyma galima but su žiedu? Mano pirštai tokie ištyne kad neina jo nusiimt, tai ir galvoju kaip čia ka padarius..

10. 2018.04.19 08:26 (prieš 6 mėn.)

Emegė parašė:
    O man iškylo klausimas, ar per gimdyma galima but su žiedu? Mano pirštai tokie ištyne kad neina jo nusiimt, tai ir galvoju kaip čia ka padarius..

Nekreipia demesio i tai man rodos ??

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.