2018 m. gegužės mėn. stebuklai (Archyvas iki 2018.08.06)

1. 2018.05.22 17:22 (prieš 4 mėn.)

Na kaip sekasi pagimdziusioms geguzinukems? gal jau kuri susidurete, mano lelkai krutukes sukieteje paskaiciau, kad cia del mano hormonu, bet vis tiek neramu, reikes rytoj gydytojai pasiskambinti. Gal kuri su pirmais vaikeliais susidurete? Nzn ar sutapimas bet ir mergaite piktesne, irzlesne, daugiau verkia bet sakes, jei nebuciau atradus googlej, kad tokie dalykai buna, tai niekad nepatikeciau, kad gali leliui pabringti krutys ir net gali issivystyt mastitas ar infekcija:/

2. 2018.05.22 17:25 (prieš 4 mėn.)

Mamytės, o pas ką problema per didelis pienuko kiekis krūtinėse? Jau mano mažytė pavalganti tikrai, bet aš pieno turiu dar vienam! Maniau išgyvensiu be pientraukio, nes ale nusitraukdama apgausiu organizmą ir dar daugiau turėsiu, nu bet kai 38 temo užkilo ir uždegė viena krūtinė, supratau, kad vaikučiui kas valandą papuko ištuštint nepaduosiu, nes miegoti mėgstam taip pat.
    O ir žindant viena krūtimi tuo pat metu lavina teka ir iš kitos... Gal turite kuri patirties su vyresnėliais, kada visa tai baigsis ir susinormalizuos? Kad pienas tekės tik iš vienos krūties, kurios reikia, kad pieno bus tiek, kiek reikės dukrytei ir nereiks gulėt apsikabinus pientraukio?

3. 2018.05.22 17:42 (prieš 4 mėn.)

Sveikos, gal kas naudojat BioGaia gerasias bakterijas neraso kaip jas reikia duoti? Tai 5 lasiukai i para ir taip kasdien?

4. 2018.05.22 17:46 (prieš 4 mėn.)

Kamilė32 parašė:
    Sveikos, gal kas naudojat BioGaia gerasias bakterijas neraso kaip jas reikia duoti? Tai 5 lasiukai i para ir taip kasdien?

Taip 5 į parą, vienu kartu, kasdien.

5. 4 m. 5 mėn.

2018.05.22 17:52 (prieš 4 mėn.)

Kimmi parašė:
    Atseki is kur kraujuoja?

Nea, bandžiau su veidrodžiu pasižiūrėti nieko nemačiau 🤔 kolkas daugiau kraujo nebuvo. Gal nieko tokio. Tik bijau pagalvot apie tuštinimasi 😔 jau kaip ir geriau viskas buvo, kol neužkietėjo viduriai, tik iš trečio kart pavyko pasituštint , ko pasekoje iškrito siūlas. Labai bijau kad nereiktų pakartotinai siūt.

6. 2018.05.22 18:00 (prieš 4 mėn.)

Skudi parašė:
    Laba ryta, prisiduodam. ☀️🤱🏼Turim jau savo dukryte, gimdymas prasidejo pats po kaklelio masazo nuo vakar kazkur 17h ir pagimdziau siryt puse 5, epiduro negavau, ne…

Sveikinimai, panašiai kaip ir man, tik mano kakleli apziurejo gal po 1,5 ar 2 val ir jau buvo 6cm irgi negavau, saremiai primine siaubo filma

7. Fabian 8 m. 1 mėn.

2018.05.22 18:09 (prieš 4 mėn.)

Sveikos, kokius vaisius valgot maitinančios mamytės?

8. 2018.05.22 18:18 (prieš 4 mėn.)

loveliness@ parašė:
    Mamytės, o pas ką problema per didelis pienuko kiekis krūtinėse? Jau mano mažytė pavalganti tikrai, bet aš pieno turiu dar vienam! Maniau išgyvensiu be pientraukio,…

Del pieno susireguliavimo, kiekvienai manau individualiai buna. Pvz su pirmagime man nebegdavo pienas is kitos kruties kai maitindavau, o dabar kazkodel bega... Draugei visus du metus kol zinde begdavo is kitos kruties. Bendrai kiek zinau per pirmus pora menesiu turetu viskas susitvarkyti ir atsirasti sioks toks valgymo ritmas bei pieno kiekis pasireguliuos.

9. 2018.05.22 18:19 (prieš 4 mėn.)

Kamilė32 parašė:

Taip, 5 lasai per diena kol susitvarkys pilvuko reikalai. Su pirmagime mes gal.kokius 4-5 buteliukus taip isgerem.

10. 3 m. 2 sav.

2018.05.22 18:20 (prieš 4 mėn.)

no.no. parašė:
    Nea, bandžiau su veidrodžiu pasižiūrėti nieko nemačiau 🤔 kolkas daugiau kraujo nebuvo. Gal nieko tokio. Tik bijau pagalvot apie tuštinimasi 😔 jau kaip ir geriau vis…

Zinok as kasdien po kivi suvalgau kad butu lengviau i wc nueit.. o del siuliu - nebijok, jau sav praejo-neturetu isirt ir pan.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
23,00 €
110 | 4 - 5 m.
25,00 €
18 | 10,9 cm
25,00 €
74 | 6-9 mėn.