2018 m. gegužės mėn. stebuklai (Archyvas iki 2018.08.06)

1. 2018.06.18 07:23 (prieš 3 mėn.)

gabija.mazeikaite11 parašė:
    O Viešpatie.. Jūs palaiminta mama!

Nu čia su pertraukomis! O ne ištisai 😆

1
  2. 2018.06.18 07:34 (prieš 3 mėn.)

ieva.stog parašė:
    Laikykitės!
    Man ištempti tokius laikotarpius padeda miegojimas žindant, skaitymas žindant, neš…

O nuo kada galima vaikjuostę naudoti? Turiu ją, bet vis nedrįstu dar kop galvytės visiškai stabiliai nelaiko. Nors iš kitos pusės galvytė juk apsigaubia ta medžiaga ir turbūt stabiliai tame 'guolyje' laikosi?

3. 2018.06.18 08:04 (prieš 3 mėn.)

burla parašė:
    Mamytes, kiek laiko per diena jusu mazyliai miega per diena?

Maniškė jau kokia 5ta diena išvis nebemiega 😭 ar augimo šuokis, ar diegliukai nebesuprantu... viskas viename. Kankina skausmai, todėl nori nuolat būti ant krūtinės. Taip gaunasi užburtas ratas. Baigiu išprotėti😢 nenori nei rankų, niekas neįdomu, tik apžiojus papuką raitosi. Visa išvargusi, liūdna, miega tik naktinį miegelį. Baisu, kai tokia mažutė išvis dienos miegelio negauna. O aš jau bijau pienuką prarasti, nes neduoda nei atsistoti esu liūdna, alkana ir visiškoj nevilty išbandėm ir Sab simplex, ir colinox, kažkaip nejaučiu, kad kas gelbėtų...

1
  4. 2018.06.18 08:07 (prieš 3 mėn.)

gabija.mazeikaite11 parašė:
    Man irgi tai padeda ištverti, nes visokios mintys į galvą lenda, kad kūdikiui neužtenka mano pieno, nors pampersai pilni net daugiau nei reikia... Kad jam skauda la…

Aprašėt mūsų kasdienybę... Uždaryta jaučiuosi kaip kalėjime. Net laukan negalime išeiti. Klykia, muistosi, soskės nenori nei sekundei, kažkas baisaus...

1
  5. 2018.06.18 08:50 (prieš 3 mėn.)

[email protected] parašė:
    Maniškė jau kokia 5ta diena išvis nebemiega 😭 ar augimo šuokis, ar diegliukai nebesuprantu... viskas viename. Kankina skausmai, todėl nori nuolat būti ant krūtinės.…

O Colic calm nebandėt? Mums tikrai padeda, per keletą minučių suveikia, vaikelis nurimsta greit. Bet juos duodam tik vakare, kai verkia skaudžiai, tuo momentu. Dienos metu nuo pilvo pūtimo kartais duodam Sab simplex.

6. 2018.06.18 08:56 (prieš 3 mėn.)

rimramana parašė:
    O nuo kada galima vaikjuostę naudoti? Turiu ją, bet vis nedrįstu dar kop galvytės visiškai stabiliai nelaiko. Nors iš kitos pusės galvytė juk apsigaubia ta medžiaga…

Įsitikinkite, kad gerai vaikelį įsipakuojate, ir drąsiai naudokite! Aš jau 4 parų naujagimį vaikjuostėj į lauką nešiausi. Įgudus raišiotis vaikjuostė yra nuostabus dalykas, leidžiantis ir laisviau judėti, ir namuos savimi pasirūpinti.
    Galima, priklausomai nuo nuo pasirinkto rišimo ir vaikjuostės tipo, galvytę arba apgobti, kaip rašote, tuo "guoliu", arba prilaikyti aplink einančiais sluoksniais.

1
  7. 2018.06.18 09:37 (prieš 3 mėn.)

Letta m parašė:
    Isbandzius visus budus pridauginti pieno, nepavyko 😭 , kol valgydavo po 60 ml uztekdavo, kai nuo 3 pilnu sav pradejo valgyti po 100 ml, dar banziau maitinti ir pien…

Pamėginkite tokią sistemą

8. 2018.06.18 09:40 (prieš 3 mėn.)

ieva.stog parašė:
    Įsitikinkite, kad gerai vaikelį įsipakuojate, ir drąsiai naudokite! Aš jau 4 parų naujagimį vaikjuostėj į lauką nešiausi. Įgudus raišiotis vaikjuostė yra nuostabus …

Ačiū, einu mokytis užsirišt ir naudosim

9. 2018.06.18 10:14 (prieš 3 mėn.)

[email protected] parašė:
    Aprašėt mūsų kasdienybę... Uždaryta jaučiuosi kaip kalėjime. Net laukan negalime išeiti. Klykia, muistosi, soskės nenori nei sekundei, kažkas baisaus...

Ir aš į tą patį sąrašą... mūsų mergina irgi kelintą dieną atsisako miegot. Verkia, rėkia, niekas nuramint nepadeda, net pieno baras retai suveikia. Geriausiu atveju, nulūžta ant rankų, bet tik pabandyk kažkur paguldyt - vėl klykimo iki debesų... 😭 Jei vakarop nusikamavusi užmiega, pavyksta paguldyt į vežimą, didžiausia laimė būna su vyru išeit šunis pavedžiot. Jaučiuos, kaip izoliuota nuo pasaulio 🤪 Naktį irgi linksmybės... numiega mažoji pirą trejetą valandų ramiai, o visą likusį laiką - stenėdama, murmėdama, besimuistydama, juda kruta kaip spirgas keptuvėj, verkšlena per miegus. Abejoju, ar pailsi taip miegodama ☹️
    Vis galvoju, kad čia dėl karščių tas masinis kūdikių nemiegojimas? 🤔

3
  10. 2018.06.18 10:15 (prieš 3 mėn.)

evellinaiiva parašė:
    Sveikos mamytes. Kaip naudojat espumisan? Pries kiekvieną maitinimą ar pagal poreikį kai matot kad tikrai pučia pilvuką?

Mum espumisan nepadejo laukiam vaistuku is norvegijos tikimes kad jie pades

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.