2018 m. gegužės mėn. stebuklai (Archyvas iki 2018.08.06)

1. Dovydas 6 m. 2 mėn.

2018.06.24 13:42 (prieš 4 mėn.)

ViJan parašė:
    Koks švarus, skaistus veidukas 😍 net baltai pavydu. Mūsų mažė vis nuberta, nors, atrodo, nieko nieko pikto nevalgau... 😭

Mano mergyte irgi jau kokia savaite paberta. Hormoninis berimas turbut

2. 2018.06.24 14:21 (prieš 4 mėn.)

ViJan parašė:
    Koks švarus, skaistus veidukas 😍 net baltai pavydu. Mūsų mažė vis nuberta, nors, atrodo, nieko nieko pikto nevalgau... 😭

Maniškė irgi paberta,bet daktarė sakė,kad čia hormoninis bėrimas.

3. 2018.06.24 14:27 (prieš 4 mėn.)

Nutraukto pieno laikymui vadovaujuosi šiomis rekomendacijomis : www.zindymas.lt/mamos-pieno-laikymas-ir-saldymas-namu-salygomis
    Stengiuosi privengti pieno šaldymo ir, jei pavyksta, nusitraukti prieš išeidama. Tiesa, be jaunėlio dar tik pora kartų buvau išėjusi, bet tąkart, kai buvau palikusi šviežio pieno, gėrė noriau nei kai tėtis ėmė pieną iš šaldiklio. Su dukra taip pat būdavo, atšildytas pienas nelabai patikdavo.

1
  4. 2018.06.24 17:43 (prieš 4 mėn.)

Sveikos mamytes noriu paklausti gal atsimenate kai gulejote ligonineje duodavo valgyt kose ir biskiuka sviestuka,na bent tail duodavo siauliuose vaiko ir motinos klinikoje..gal atsimenate kokia kose buvo ten? Manes drauge paklause o as ir nezinau kokia ten ji buvo;D

5. 2018.06.24 17:44 (prieš 4 mėn.)

Kaknevičienė parašė:
    Mano sesės dukrytė nuo pat gimimo išmiega visą naktį,nuo 21h vakaro iki 7h ryto. Puikiai auga,sveika nuostabi mergytė,sesė niekada jos nežadina,pati atsikeliai kai …

Mano vyriausioji taip, neturedama menesio ismiegodavo nakti 10 val (ir dabar tokia miegaliuke nakti), tai daug kas gasdino, kad, jei nemaitinsiu nakti, pienuko mazes, bet tikrai taip neatsitiko ir ismaitinau be problemu 18 men., turbut organizmas prisitaike prie tokio ritmo. Tiesa, pirmas dienas prabudus ryte budavau slapia nuo pieno, net ikloteliai jau nebegelbedavo ir abu papuliai kietut kietuteliai, paskui susitvarke viskas. Turbut tureciau dziaugtis, kad man taip sekasi (tfu tfu tfu), esu is tu mamu, kurios nezino, ka reiskia neissimiegoti

4
  6. 2018.06.24 17:46 (prieš 4 mėn.)

Kaune dave miezine ir penkiu grudu, taip pat grikius ir perlines kruopas.

7. 2018.06.24 17:50 (prieš 4 mėn.)

Pas mus toks berimas ar kas cia yra..gal zinote? Kartais paraudonuoja berimas o kartais net nesimato net kad isberta...gydytoja sako palikim kitam kartui sakykim kad nuo prakaito.bet mane neramina visvien;( daugiau niekur nera ,buva ant kaktytes bet praejo o dabar ant zanduku yra ...ka jus manote?

8. 2018.06.24 18:01 (prieš 4 mėn.)

dukryte1 parašė:
    Pas mus toks berimas ar kas cia yra..gal zinote? Kartais paraudonuoja berimas o kartais net nesimato net kad isberta...gydytoja sako palikim kitam kartui sakykim ka…

Baltom virsunem buvo pradzioje? Mums taip buvo, ir galvyte, ir kaklas, krutines truputi. Nieko sake nedaryt, praeis savaime Ai tiesa, Bepantenu patepti sake galim.

Merginos, guldot jau i gultukus vaikucius? Mes isigijom gultuka, ikisam trumpam, mergytei patinka. Bet nesinori piktnaudziaut. Idomu kiek galima ir kiek kitos leidzia buti juose?

9. 2018.06.24 18:19 (prieš 4 mėn.)

Skudi parašė:
    Baltom virsunem buvo pradzioje? Mums taip buvo, ir galvyte, ir kaklas, krutines truputi. Nieko sake nedaryt, praeis savaime Ai tiesa, Bepantenu patepti sake gali…

Ir mums tas pats. Galvytė, veidukas, kakliukas ir vis vos keli taškiukai ant krūtinės. Pradžioj buvo su baltom viršūnėlėm, dabar nusausėjo, kaip rūpužiuko oda tokia kieta, nemaloni, sausa

10. 2018.06.24 18:23 (prieš 4 mėn.)

Kas turite vežimukus su adapteriais, jau naudojatės automobilio kėdute kaip lopšiu, kai nenorite žadinti mažylių? Mes šiandien pusvalandukui naudojomės, bet kažkaip širdį skauda dar... Nu man toookie vargšiukai tie naujagimiai atrodo tose kėdutėse sukritę, baisu pažeisti stuburiuką. Taip pat įsigijome šiandien Ergobaby nešynę, naudojatės jau kas nors jomis? kiek maždaug laiko per dieną? Tik namuose ar jau ir lauke?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
2,50 €
86 | 15-24 mėn.
25,00 €
37 | 24,0 cm | 4 - 4½