2018 m. gegužės mėn. stebuklai (Archyvas iki 2018.08.06)

1. 2018.07.19 19:31 (prieš 2 mėn.)

Kimmi parašė:
    As nuo meningokoko 3 men skiepysiu, kad nebutu 3 duriu per 1 karta
    O del svorio - mano mergyte po 800 g paauga ir tai labai gerai

Aš kažkaip irgi maniau, kad taip siūlys gydytoja, bet suruošė iškart visus tris, sako, nesibaiminkit, visus taip skiepijam, dar niekam blogumų nebuvo.. tai ir pasitikėjau 😬 tikiuosi, viskas bus gerai.
    Visą dieną lyg ir kaip visad mažiukė, dabar tik paverkė daug labiau nei įprastai ir užmigo tokiu labai neramiu miegu. Matysim, kaip naktį bus...

2. 2018.07.19 20:03 (prieš 2 mėn.)

no.no. parašė:
    Mes šiandien gavom du skiepus kolkas mažoji jaučiasi gan gerai, vienu tarpu jau maniau kad prasideda kažkas negero, nes papyko , bet pakakojo ir viskas liuks

Kaip smagu😍 o kas kiek maitinate?

Mamytės, kurios sakėte, kad vaikučiai nuolat kabo ant krūtinės, kaip tuštinatės? Manoji valgo kas valandą, yra irzli, visada artodo neprivalgiusi pikta, kiša kumštuką iki žiaugčiojimo, sysiu yra, bet kaku ne... nuo pirmadienio nesituštinome. Iki tol irgi tuštinomės tik kas 2-3 dienas ir esame mažutės - 5kg.

3. 2018.07.20 01:15 (prieš 2 mėn.)

dukryte1 parašė:
    Parasykite kaip jausis jusu mazoji po 3 skiepu? Mano sunkiai ,mes pirmadieni gavom ir dabar dar nesam atsigave,dinges apetitas is tu skiepu yra ir taip nerami palik…

Dar vaikučius lb vargina karštis. Maniškė rytais būna lb linksma, guvi, o į vakarą kai namai įšyla tampa pikta, irzli, nevalgi, nori ant rankų. Visad pati užmigdavo nakčiai, o db reikia migdyti.
    Manau karščiai atlėgs ir palengvės

4. 2018.07.20 01:22 (prieš 2 mėn.)

Rosita25 parašė:
    Mamytes kaip istveret vaikus gimus krize ir pykcius su vyru?

Pamėginkite pasikalbėti su vyru. Geriausia tik dviese, kad visas jūsų dėmesys būtų tik į vyrą. Pasakykite, kad gimus vaikui daug kas pasikeitė, jus nebe dviese. Kad jus irgi pasiilgote jo artumos. Pasidžiaukite, koks gražus, panašus į tėtį sunelis, kaip jums džiaugiasi širdis matant juos kartu. Kaip pastebite, kad sunelis vis lqbiau atpažįsta tėtį. Pasvajokite kaip po poros metų sunelis tėčiui padės ūkyje ir pan.
    Šiuo laikotarpiu vyrai dažnai jaučiasi apleisti, pamiršti. Parodykite, kad jūsų jausmai nepasikeitė, o tik sustiprėjo ir pan.
    Sėkmės ir papasakokite kaip sekės.

7
  5. Berniukas 1 m. 5 mėn.
    Mergaite 5 m. 1 sav.
    Berniukas 8 m. 8 mėn.

2018.07.20 04:00 (prieš 2 mėn.)

loveliness@ parašė:
    Kaip smagu😍 o kas kiek maitinate?

Mano vaikiai nuo maždaug 5-6 savaičių tuštindavosi kas 3-5 dienas, jei mano mityboje nebūdavo vidurius atpalaiduojančių produktų. Geriausiai suveikdavo avižinė košė ;)

6. 2018.07.20 05:41 (prieš 2 mėn.)

dorotte parašė:
    Mano vaikiai nuo maždaug 5-6 savaičių tuštindavosi kas 3-5 dienas, jei mano mityboje nebūdavo vidurius atpalaiduojančių produktų. Geriausiai suveikdavo avižinė košė…

ech... čia mano rytinis ritualas nedadeda. Ir vis dar nepasituštino. o valgė 03:30, 07:00 daug ir ilgai, krūtys buvo pilnos...

7. 2018.07.20 06:51 (prieš 2 mėn.)

Gutta parašė:
    Mamytės, aš vėl dėl tų vilnonių kojinyčių. Ar dedat per šiuos karščius? Aš žinau, kad gerina kraujotaką ir nuo staigios kūdikių mirties apsaugo. Bet taip pat skaiči…

Vilna niekada neperkaitina ir neleidžia kisti kūno temperatūrai dedu visada, kojos nei per šiltos nei per šaltos. Rengiu tik 100% medvilne, be jokių kepurių, per patį karštį į lauką neinu, nes pačiai jau silpna nuo tokio karščio, tai kas leliukui...

2
  8. 2018.07.20 06:53 (prieš 2 mėn.)

Simmil parašė:
    Mamytes, ar jusu mazyliai kisasi rankytes i burnytes? Maniskis zyzlioja rankytes, bando grustis visa kumstuka.

Taip, aišku tai raidos etapas, tuoj ir kojas kišis nepergyvenkit.

9. 2018.07.20 06:57 (prieš 2 mėn.)

Rosita25 parašė:
    Mamytes kaip istveret vaikus gimus krize ir pykcius su vyru?

Pas mus nieko panašaus nėra.. krizė tik mano galvoje, kad vaikas dienom nemiega, o tik kabo ant papulio...

1
  10. 2018.07.20 07:50 (prieš 2 mėn.)

Sveikos mamytes, šiek tiek ne į tema, bet noriu paklaust. Turiu pasiūlymą pasidaryt permanentinius antakius , pvz ombre, bet maitinu pati esu girdėjus jog buna kad spalva neišsigeria ar dar kažkas nepavyksta, gal kurios esat dariusios kaip maitinot ir ar viskas gerai ar priėmė organizmas? Ačiū už atsakymus

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
18,00 €
28 | 17,6 cm
7,00 €
29 | 18,3 cm
1,50 €
74 | 6-9 mėn.