2018 m. gegužės mėn. stebuklai

Komentuoti
  1. Agota 7 mėn.

2018.09.20 08:51 (prieš 3 mėn.)

gabija.mazeikaite11 parašė:
    O kaip jūs susiradot tą tarnybą? Mūsų pediatrei viskas ok, jau eisiu mokamai kaźkur, tik kur eiti! Gal kas iš Kauno žinot kas kur kaip? Nes aš žiūriu, kad visoms …

Mums siuntimą į tą tarnybą prižiūrinti gydytoja išrašė. Tiksliau, aš išzyziau 😃 Jai vis atrodė, kad viskas gerai su mūsų vaiku, bet aš pastarąjį kartą jau naglai paprašiau siuntimo pas kineziterapeutą ar kur panašiai, nes, mums ji atrodo įsitempusi. Tai ir davė pagaliau 🙂 Tokios tarnybos, kiek žinau, kiekviename mieste yra 🤔

1
  2. 2018.09.20 08:52 (prieš 3 mėn.)

antigone_ parašė:
    Dėl kakojimo tai ir man neramu. Mūsų gydytoja sakė, jog iki 5 parų normalu, jei vaikas maitinamas mp nekakoja. Tačiau ji per diena po 3 kartus «prikraudavo». O daba…

Žindomas tik mp vaikas gali nesituštinti iki 14d nuo 6sav. Ir tai yra visiškai normalu, jei diskomforto nėra pilve. Ir nereikia nieko daryti. Jei yra diskomfortas reikia masažuoti, šildyti, guldyti ant pilvo prieš kiekvieną maitinimą, duoti vaistukų dujas susikaupusias išvalančių. Man ir neramu, bet tik dęl to, kad jam diskomfortas pilve nuolatinis dėl dujų

1
  3. 2018.09.20 10:38 (prieš 3 mėn.)

gabija.mazeikaite11 parašė:
    Žindomas tik mp vaikas gali nesituštinti iki 14d nuo 6sav. Ir tai yra visiškai normalu, jei diskomforto nėra pilve. Ir nereikia nieko daryti. Jei yra diskomfortas r…

Na mes bezdam dažnai. Vakar maudantis taip «šovė» ir pati išsižojus žiūrėjo į kylančius burbulus 😂 o vat praėjusią savaitę nekakojom visas 7 dienas. Dabar vėl laukiam jau ketvirta diena.

3
  4. 2018.09.20 12:25 (prieš 3 mėn.)

Ar jusu kudikiukai sapnuoja?kelinta diena pastebiu kaip maziukas verkia miegodamas,sia nakti isvis du kartus reke miegodamas ir sunku nuraminti buvo kol neprabudo,tada vel isnaujo migdemes

5. 2018.09.20 13:36 (prieš 3 mėn.)

ViJan parašė:
    Aš, tiesą sakant, abejoju, kad ta psichologė nustatys konkrečią priežastį, bet, manau, vis tiek bus į naudą vizitas 🙂 Tik 27d. keliausim, bet būtinai papasakosiu 🙂…

Kur eisite? Aktualu

6. 2018.09.20 13:57 (prieš 3 mėn.)

Feja2018 parašė:
    Mamytes, uzvakar buvom pas neurologe. Paprasiau pediatres siuntimo, nes maniskis neramiai miega- varto galva i sonus per miegus, trina akis, inkscia, o rytais ilgai…

O jums galvyte sviete? Maniskis ir galva siukioja kai migdosi, mums sako, kad truksta vit D bet nlb noriu tiketi. Spalio pr svies galvyte, nes kai gimem kraujosruvu buvo

7. Augustas 6 mėn. 1 sav.
    16 m. 8 mėn.

2018.09.20 14:00 (prieš 3 mėn.)

Siandien sulaukiau mm, nu bliamba, kaip tycia!! Ir siandien vakare pirmoji treniruote crossfito matysiu, kaip tas kraujavimas, bet vistiek eisiu sportuot!!🏋️‍♂️🏋️‍♂️🏋️‍♂️

1
  8. Agota 7 mėn.

2018.09.20 14:05 (prieš 3 mėn.)

BabyMay parašė:
    Kur eisite? Aktualu

Mes Radviliškio ligoninės ankstyvosios reabilitacijos tarnyboje buvom (ir dėl labai gerų rekomendacijų, ir ten vietą gavom kur kas greičiau nei Šiauliuose), tai ten pat ir pasiūlė pas tą psichologą 🙂

1
  9. 2018.09.20 14:15 (prieš 3 mėn.)

Merginos, noriu pasidalinti. Kelias sav. jausdavausi silpna, nuotaikos nėra, pavargusi. Vis nurašydavau nuovargiui, bet vieną vakarą vos iš lovos išlipau. Galva sukasi lyg girta būčiau, net pykino nuo silpnumo. Išsigandau, jei suklupčiau su vaiku rankose. Nuėjau pas gydytojus. Pasidariau kraujo tyrimus. Pasirodo vitD žemiau ribos. Gydytojas sakė, kad dar mwmatė tokios žemos. Deficitas būna nuo 50, o mano rodiklis 15. Ir atrodo vasara buvo...
    vaikui liepos mėn. vitD buvo norma. Bet prm manau dar ištirsiu.

10. 2018.09.20 15:59 (prieš 2 mėn.)

alinute0212 parašė:
    Sveikos.Mano tinginiuke nelabai vartytis nori, nuo nugaros ant pilvo tai karts nuo karto dar apsivercia,bet atgal tai ne.Gal reikia pasiklaust del mankstu?kaip galv…

Čia pas mano dukrą tas pats... Kažkas su tuo pilvu 🤔 taipogi atsibunda naktį verkdama. Irzli per dieną, užmigdyt sunku pasidarė.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras