2018 m. gegužės mėn. stebuklai

Komentuoti
  1. 2018.11.13 22:14 (prieš 1 mėn.)

Mamytes kurios primaitinat jau🙂 kaip sekasi? Nu mano visai nenori valgyt... du saukstukai ir viskas,kolkas tik darzovienes valgom,tiksliau ragavimas cia gaunas... O po to skiepo isvis jau 2 savaite be ritmo..naktim nebemiega,viskuo nepatenkinta...nebezinau ka bedaryt,baigiu paluzti😭

2. 2018.11.13 22:50 (prieš 1 mėn.)

alinute0212 parašė:
    Mamytes kurios primaitinat jau🙂 kaip sekasi? Nu mano visai nenori valgyt... du saukstukai ir viskas,kolkas tik darzovienes valgom,tiksliau ragavimas cia gaunas... O…

Po kokio skiepo?

3. 2018.11.13 23:05 (prieš 1 mėn.)

Ksija parašė:
    O jūs iš karto 2 primaitinimus įsivedėte, ar kaip? Pradėjote nuo daržovių ar kruopų?

Pradėjau nuo daržovių pietums, maždaug po mėnesio pridėjau kruopas ryte.

Aš nieko papildomai nepirkau, turiu T
    trintuvą ir multifunkcinį puodą, dažnai garinu mėsas ir daržoves sau su vyru ir db mažė gauna iš to paties puodo garintų daržovių, vėliau pridėsiu mesytę ar žuvį. Plauti lb paprasta, reikia tik praskalauti.

1
  4. 2018.11.13 23:15 (prieš 1 mėn.)

alinute0212 parašė:
    Mamytes kurios primaitinat jau🙂 kaip sekasi? Nu mano visai nenori valgyt... du saukstukai ir viskas,kolkas tik darzovienes valgom,tiksliau ragavimas cia gaunas... O…

Paprasta bulvę valgo skanauja, ragauja, su morka maišiau - patiko labiau, bet nebeduosiu, užraudo užpakaliukas ir pūtė pilvuką. Šiandien bulvė+cukinija. Moliūgų giminės atrideno, žodžiu, po truputį bandom, viskas neblogai mergytė tiesiog nekantrauja kai pasirodau horizonte su lėkšte Daviau slyvų tyrelės šaukštelį - nepatiko. Ryt duosiu griežinėlį banano į maitintuvą paskanauti. Tiesą pasakius nieko nesuprantu normaliai apie primaitinimą, mano akys didelės, nelaukiau šito etapo, kai su mp taip paprasta viskas Na bet...

4
  5. 2018.11.13 23:24 (prieš 1 mėn.)

alinute0212 parašė:

Aha, pas mus primaitinimo srityje tas pats, jau antra savaitė po šaukščiuką burnoj pavolioja, paspjaudo. Kažkaip nesijaudinu, vyresnei dukrai maistas realiai įdomus tapo gal 9 mėnesių. Kai tvirčiau sėdės, mėginsiu duoti gabaliukais, o kol kas žaidžiam, tegu pažindinasi su skoniais.

1
  6. 2018.11.13 23:53 (prieš 1 mėn.)

Emegė parašė:
    Po kokio skiepo?

7. 2018.11.13 23:56 (prieš 1 mėn.)

alinute0212 parašė:

Po sito.Cia pakartotinis,pirma kart nieko nebuvo,sy kart net guziukas dar jauciasi ant slaunytes... as ne lietuvoje.

8. 2018.11.14 07:56 (prieš 1 mėn.)

Dominykar parašė:
    Gabija, pora kart išsakėte savo problemą ir gal jau užteks? Kiekviena dieną rašote tą patį per tą patį, atrodo, kad pas jus vieną tas vaikas neramus ir nuolat verki…

Manęs paklausė apie mūsų situaciją, dėl ko einam pas daktarus, dėl ko ieškau Tai gal į turinį pasigilinkite? Neklausta aš nerašau nieko, niekuo nesiskundžiu. Yra daug mamų, kurios rašo apie savo blogą savijautą, labai neramius vaikus, nemiegojimą nuolatinî, bet nei vienos nepuolate Čia yra forumas, kas ką nori tas tą rašo. Kiekvienai savo problemos yra didžiausios, kiekviena guodžiasi, bet užkliūnu tik aš Ir dar kiek laikų puolantis komentaras susilaukia. Nu liuks, mamos Linkiu jums sėkmės, manęs daugiau čia neišgirsite, nes kai klausia kaip gyvenam - atsakau teisybę, o ne porinu kokia esu tobula mama ar kaip tobulai gyvenu, kad mano vaikelis tobulai miega ir viskas taip gerai, kad neturiu net ką bepridurti
    Tiesa užknisa. Deja.

6
  9. 1 m. 7 mėn.

2018.11.14 07:59 (prieš 1 mėn.)

gabija.mazeikaite11 parašė:
    Manęs paklausė apie mūsų situaciją, dėl ko einam pas daktarus, dėl ko ieškau Tai gal į turinį pasigilinkite? Neklausta aš nerašau nieko, niekuo nesiskundžiu. Yr…

Ner ko imt i sirdi kas ka raso forumas tam ir yra kad issipasakot.. nenori lai praleidzia ir neskaito. Gal kitom kaip tik reikia daugiau tokiu pasidalinimu, per juos atranda galbut nauju budu sau uzsiimant su kudikiu ramiai

5
  10. 2018.11.14 08:30 (prieš 1 mėn.)

gabija.mazeikaite11 parašė:
    Manęs paklausė apie mūsų situaciją, dėl ko einam pas daktarus, dėl ko ieškau Tai gal į turinį pasigilinkite? Neklausta aš nerašau nieko, niekuo nesiskundžiu. Yr…

Man užkliūna tik tai, kad laaabai jau retai pasidžiaugiate koks šaunus jūsų mažylis, kiek daug jau visko moka... Dažniausiai išsireiškiate taip, lyg visi pasiekimai vos ne papildomos ligos, kurių ieškote... Gal ir klystu, tačiau būtent toks įspūdis susidaro.
    Žinoma, forumas yra ir pasiguodimui, ir problemų aptarimui, tačiau čia galima ir pasidžiaugti savo mažylių pasiekimais

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
2,90 €
40 | 12 | M
5,00 €
38 | 10 | S
0,60 €
62 | 1-3 mėn.