2018 m. gegužės mėn. stebuklai

Komentuoti
  1. 2019.01.09 16:06 (prieš 1 mėn.)

Emegė parašė:
    Sveikos gražuoles! , ar jūsų mažiukai bemiegodami nakti nenusispardo kaldrytes? Manoji visad buna nusispardžius... , galvoju pirkt toki miegmaišiuka, gal kur…

Aš kažkiek naudodavau vasarą, kol tiek nejudėjo. Dabar kai miegant vartosi, o bundant naktimis verčiasi, sėdasi, tai trukdytų. Dar raukšlėtusi, tai būtų nepatogu

2. 2019.01.09 19:03 (prieš 1 mėn.)

no.no. parašė:
    Klausimas toms kurios vis dar maitina mp, ar yra tokių kurios vis dar nesulaukė mm?

Nėra ir pas mane

3. 2019.01.09 23:04 (prieš 1 mėn.)

Braskinuke parašė:
    As dabar ta reikala paprasciau issprendziau dabar... Rengiu siltesne pizama ir plonai kloju

Iš kur pirkot ta šiltesne pizama? Jei iš interneto gal nuoroda galit?

4. 2019.01.09 23:36 (prieš 1 mėn.)

O jei tokio tipo pizamyte tai ar dedat kojnytes ? Ar basom miegot paliekat? , aš visada prisigalvoju kad jei nebutu per šalta nes pati esu iš tų kuriai pastovei šalta , esu visada beveik drebanti, vasara ir tai su šilčiausiu chalatu vaikštau...

5. 2019.01.10 06:43 (prieš 1 mėn.)

Emegė parašė:

As devetu rubu parduotuvej pirkau... Ji tokia su pukeliu papildomu. Dar turim Carters viena storesnes medvilnes sliauzta, tai irgi gerai buna nakciai Kojinyciu nededu - kojos ir taip siltos buna.

6. 2019.01.10 09:03 (prieš 1 mėn.)

Spurgius parašė:
    Mamytės kurios maitinat mp kiek kartų per dieną duodat kito maisto. Ir kokius laiko tarpus darot? Maniškis suvalgo 200 ml daržovienės su mėsyte ir po 1.5-2 h nori m…

Su mp grafiko nėra. Grafikas yra tik papildomam maistui. Mp niekada nepermaitinsit. Mano vaikas papildomo maisto valgo tik kelias kruopas. Mp valgo laaabai daug.

1
  7. 2019.01.10 09:07 (prieš 1 mėn.)

alinute0212 parašė:
    O ar yra tokiu kudikeliu kurie visai nenori kosiu? Na juokas juokais, mums jau 8 menesiai, ugis merginos 71 svoris 10, ir vien tik mp beveik,nezinau kiek ji ten jo …

Dėl kakojimo - svarbu kūdikis nejaustų diskomforto. Jei valgo tik mp - 14 dienų yra normalu, jei nejaučia diskomforto. Maniškis kakoja kas 7-8 paras net ir valgydamas po kelias kruopas, išbandau viską, tiesiog taip yra.. Duphalac geriausiai suveikia. Dar pasakojo kažkas apie sėmenis (bet juos reikia virti ir dėti į košes, kurių maniškis nevalgo nei per kur). Svoris jūsų ohooho Taigi nemanau, kad yra ko pergyventi. Maniškis 74cm 8.8kg.
    O kai visai nesižioja maistui, ima piktumas ir irzlumas - gali būti sulauksite dantų.
    Su košėm pasidaviau seniai, duodu gabaliukais, bent taip paragauja maisto.

8. 2019.01.10 09:13 (prieš 1 mėn.)

GAD31 parašė:
    O mesyte jus supjaustot kokio dydzio gabaliukais?

Nedideliais, kad būtų patogu į rankutę paimti, dažniausiai valgo maltos triušienos troškintą kukulį

9. 2019.01.10 09:17 (prieš 1 mėn.)

Gusteju parašė:
    Bandžiau gabaliukus, trina su pirštukais, tada jau nėra ką dėti į burnytę, meta žemėn, o jeigu pati duodu su savo ranka, tai ima ir valgo.

Duodu ir plėšytą ir maltą, kažkaip jis ten susitrina. Mėsa troškinta visada. Kartais ir iš mano troškinio nupilta vandeniu:)) O taip, jis irgi viską ištranko, suvalgo max vieną gabaliuką, daugiausiai visko ant žemės lieka, bet tai normalu. Jie turi išmokti valgyti, tad nepergyvenu. :)) Ateis laikas ir valgys. Ribotas meniu ir mūsų abiejų, nes turi vaikas alergijų nemažai.
    Mp geria iškart po maisto, nes to maisto labai nedaug, neskatina jam tai pilvo pūtimo. Vandens negeria išvis.

3
  10. 2019.01.10 09:28 (prieš 1 mėn.)

Emegė parašė:

maciau h&m siltu pizamu, butent ne pliusines o tokias keliasluoksnes

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras