2018 m. gegužės mėn. stebuklai

Komentuoti
  1. 2019.01.19 22:19 (prieš 1 mėn.)

Jelena89 parašė:
    Mazais kubeliais supjaustau. Kartais sutarkuoju su burokine tarka negarinu obuolio.

Snd pabandziau virti ir ideti i kose, neliko lb suzavetas jauciu bandysiu ir as zalia, bet daktare vis pabrezia kad arba virciau arba kepciai ale zalio ne ne

2. 2019.01.19 22:44 (prieš 1 mėn.)

Erica1 parašė:
    Mamos, papasakokite, ką 'kalba' jūsų vaikai. Maniškė nekalba skiemenimis, tik spygauja, dūsauja, aikčioja, kartais išsprūsta toks 'maaaam' arba 'neeeeee'. Buvom pas…

Maniskis isvien kalba te-te. Buna ir kitu skiemenu, bet pagrinde jei sneka tai te-te-te

1
  3. 2019.01.20 09:04 (prieš 1 mėn.)

Erica1 parašė:
    Mamos, papasakokite, ką 'kalba' jūsų vaikai. Maniškė nekalba skiemenimis, tik spygauja, dūsauja, aikčioja, kartais išsprūsta toks 'maaaam' arba 'neeeeee'. Buvom pas…

Maniške, baba ,mama, ateate, ir daugiau tik spygauja

1
  4. 2019.01.20 11:58 (prieš 1 mėn.)

Emegė parašė:
    Maniške, baba ,mama, ateate, ir daugiau tik spygauja

Taip pat viskas, opa opa dar. Burzgia lupomis nuolat

5. 2019.01.20 15:19 (prieš 1 mėn.)

Mano dukrytė labai daug suvalgo ir košių rytais ir vakarais, per pietūs daržovių su mėsytę nuo 80g iki 120g, daugiau nebeduodu, nes atrodo, kad sotumo jausmo neturi o svorio labai mažai priauga dabar kai mėsytės ragaujam tai truputį auga svoris
    Mamytės, kaip pradėjot duoti gabaliukais maisto - ar pietums ar kaip užkandžiui? Kokio maždaug dydžio gabaliukais supjaustot? Baisu, kad neužspringtų

6. 9 m. 9 mėn.
    11 m. 9 mėn.

2019.01.20 15:47 (prieš 1 mėn.)

Šiuo metu te te te, de de de, ate ate, ėda
    Užsuko draugė į svečius, prisėdo prie stalo, saldainiais vaišinasi, atsinešu aš saviškį prie jų, o jis iš karto taip aiškiai sako "ėda"

2
  7. 2019.01.20 16:16 (prieš 1 mėn.)

Skorpionee parašė:
    Mano dukrytė labai daug suvalgo ir košių rytais ir vakarais, per pietūs daržovių su mėsytę nuo 80g iki 120g, daugiau nebeduodu, nes atrodo, kad sotumo jausmo neturi…

Šiuo metu vaikų skrandukų talpa yra apie 200-250g tai dukrelei galit iki tiek laisvai duoti.
    Apie gabaliukus nepakomentuosiu,nes mes tik jais ir valgom nuo pat pradžių

8. 9 m. 9 mėn.
    11 m. 9 mėn.

2019.01.20 16:32 (prieš 1 mėn.)

Skorpionee parašė:
    Mano dukrytė labai daug suvalgo ir košių rytais ir vakarais, per pietūs daržovių su mėsytę nuo 80g iki 120g, daugiau nebeduodu, nes atrodo, kad sotumo jausmo neturi…

Aš kol.kas visai laisvai gabaliukais neduodu. Košę vis mažiau trinu, bet kadangi nuo košių esam pradėję ir vėliau šiek tiek, tai niekur neskubu

1
  9. 2019.01.20 16:59 (prieš 1 mėn.)

Pelė drąsuolė parašė:
    Šiuo metu vaikų skrandukų talpa yra apie 200-250g tai dukrelei galit iki tiek laisvai duoti.

Tikrai ne 250g pati pagalvokit daug kur knygose minima 250ml bet ir tai... puodelis juk vos ne! Tai ar reikia to kudikio skranduka pilna prifarsiruoti ir istampyti nemanau.. geriau duoti dazniau ir maziau, juk net suaugusiems sveiki maitintis reikia valgant dazniau o ne prisedus per pora kart prisveist ;)? Normali maisto porcija yra 150-180ml

3
  10. 2019.01.20 18:26 (prieš 1 mėn.)

Ar čia toks raidos tarpsnis ar kas?
    Maniškė pana paskelbė streiką košėm. Nors valgė labai jas,galėdavo visą kibirą suvalgyt,o dabar vos ne vos porą šaukštelių įkišu... 🤦🏼‍♀️

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras