2018 m. gegužės mėn. stebuklai

Komentuoti
  1. 2019.03.22 14:36 (prieš 4 sav.)

A.F. parašė:
    Sveikos mamytes,
    retas svecias as cia, nepykit, kad klausiu cia. Bet kokias kruopas duodate savo …

Aš duodu eko kruopas ar dribsnius (pasitaiko, kad ir paprastas), bet jau seniai nemalu. Su dantenom kuo puikiausiai kramto, ryja

2. Nojus 6 m. 5 mėn.

2019.03.22 16:18 (prieš 4 sav.)

Laba. O kaip verdat kruopas, tik vandeny? Kuo skaninat?
    Mes dar valgom tas vaikiskas koseles, 6-10 men, uzpilamas vandeniu...turiu paprastu aviziniu dribsniu, kurias verdu didziajam broliui...gal tokiu bandyt virt?
    Gyvenu ne lt, tai cia visokiu tokiu kruopu nera...teks is lt turbut siustis....
    Kosytes irgi siunciausi is Lt

3. 2019.03.22 18:15 (prieš 4 sav.)

Aš verdu vandeny. Skaninu sviestu (galima aliejumi) arba idedu uogų ar daržovienes.

Juditoks, o ko yra pas jus? Negi nėra ryžių, grikių, lęšių ir pan? Keista būtų, nes galvoju, o ką patys suaugę ten randa valgyti

Aš ir makaronų isverdus duodu. Ima į rankytę ir deda burnon. Pakramto kažkiek, aišku, ryja gabaliukais. Bet jau kiek laiko duodu, pfiu pfiu, viskas ok

4. Nojus 6 m. 5 mėn.

2019.03.22 23:50 (prieš 3 sav.)

Vėsa parašė:
    Aš verdu vandeny. Skaninu sviestu (galima aliejumi) arba idedu uogų ar daržovienes.

na, pas mus yra ryziu ir lesiu tikrai...ir daug visokiu makaronu....mes gyvenam italijoj...cia gyd.isvis atrodo keista kaip cia kazkokias koses verdu...jiems makaronai eina i trasa :)))

5. 2019.03.23 11:49 (prieš 3 sav.)

juditoks parašė:
    na, pas mus yra ryziu ir lesiu tikrai...ir daug visokiu makaronu....mes gyvenam italijoj...cia gyd.isvis atrodo keista kaip cia kazkokias koses verdu...jiems makaro…

Tai jau ir duokit 😊 jau 10 mėn .tuo labiau Italija 😍 ten bent kokybiškų normalių galima rasti, nereik specialiai ieškoti

6. Ugne 9 m. 10 mėn.

2019.03.23 15:05 (prieš 3 sav.)

ieva.stog parašė:
    Vaikų krikštyti neplanuojame - šiuo metu nesam praktikuojantys katalikai, nepriklausome jokiai parapijai, nelankome bažnyčios. Krikštas yra įvedimo į krikščionių be…

Labai jums pritariu.

7. 2019.03.24 14:58 (prieš 3 sav.)

Gal turit įdėju nuo ko čia gali būti?
    Išbertos tik kojos. 😱

8. 2019.03.24 18:11 (prieš 3 sav.)

Kaknevičienė parašė:
    Išbertos tik kojos. 😱

Panasu i atopini dermatita. Kazkas is maisto gal netiko

9. 2019.03.24 18:48 (prieš 3 sav.)

LyjaLietus parašė:
    Panasu i atopini dermatita. Kazkas is maisto gal netiko

Nu lyg ir nieko naujo nevalgėm... 😩

10. 2019.03.24 19:21 (prieš 3 sav.)

Kaknevičienė parašė:
    Išbertos tik kojos. 😱

Gal turejo su kuo kontakta. Maniskio visa nugara buvo nuo vilnos vokelio. Nors tiesioginio kontakto nebuvo, uzteko. Drekinkite emolientais.

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras