2018 m. gegužės mėn. stebuklai

Komentuoti
  1. 2018.08.21 00:19 (prieš 2 mėn.)

O mes miegam keturiese 😁 aisku laikausi saugumo, vaikas maziausias tik prie manes. Nezinau, kada lova musu taps tik su vyru, bus labai keista 😁

1
  2. 2018.08.21 04:38 (prieš 2 mėn.)

Giedre.K parašė:
    Vietu visiskao nera

Mums viena karta skubiai reikejo, o talonu nebuvo, tai registravausi uz pinigus pas ji i Ortopedijos technika ar kaip ten vadinasi, kur Savanoriuose. Kainavo apie 35 eur., nezinau, ar cia jums variantas, bet turekit omeny. O siaip visada pas ji apie menesis pries registruoju i Klinikas, nes lankomes profilaktiskai.

3. 2018.08.21 06:10 (prieš 2 mėn.)

Koala_kl parašė:
    Mums viena karta skubiai reikejo, o talonu nebuvo, tai registravausi uz pinigus pas ji i Ortopedijos technika ar kaip ten vadinasi, kur Savanoriuose. Kainavo apie 3…

Tai taip ir as darysiu bet tada siuntimo nereik?

4. 2018.08.21 07:38 (prieš 2 mėn.)

Giedre.K parašė:
    Tai taip ir as darysiu bet tada siuntimo nereik?

Nereikia, nes pats susimoki ;)

5. 2018.08.21 07:57 (prieš 2 mėn.)

Skudi parašė:
    Matyt perlaikau, kažkur praleidžiu momentą. Nors rodos akylai stebiu. Migdau taip pat kaip jūs, bet būna tokie riksmai! Dabar kai ji šneka daug savo kalba, visi mig…

Oho, tai bus šnekorka anksti Kajus šneka tai tik kai mus mato, o kai nepatenkintas tai tik verkia.. Blemba, bet dėl ko ji taip? Aš užsitemdau namus ir dieną, šviesoj visiškoj jis neužmiega!
    O su omni tai sekas taip - kad jei užmigdai - tai panešioji, o jei neužmigdai - tai gali susikišti tą nešioklę į užpakalį tik, nes jis iškart mums tai garsiai pareiškia... 🤦🏼‍♀️😄
    Bet jau pabūna nezyzęs kokias 15min boba vaikjuostėj tamprioj, iš kurios jau krenta.. 😄 tai dabar bandysiu pratint kasdien prie omni.. nu gal!!

2
  6. 2018.08.21 08:02 (prieš 2 mėn.)

ViJan parašė:
    Mes tai niekaip neapsikabintumėm, kai vaikas kartu miega. Mano vyras užmigęs panyra į visišką komą - gali gongą prie ausies mušti... tai versdamasis tikrai mažę…

Tai manau, kad jūs kaip tik stipri, jog taip sugebate naktį nemiegoti, kad migdyti vaiką.. aš nusišaučiau.. 😄 O be to - kad ir kaip kietai miega jūsų vyras, prisitaikęs prie to, kad kartu miega vaikas, jis tikrai būdriau miegotų ir tikrai neužspaustų vaiko.. tai ranka tikrai galit nelaikyti 😄😄
    O aš galvoju pabandyti jį pavalgiusį perkelt į savo lovelę, nes jis užmiega, gal pavyks.
    Taip, to atpratinimo bijau ir aš, bet aš lovelę laikau prie savęs, galbūt pavyks be dramų tai išspręst, nes į kitą kambarį tikrai negrūsiu jo, bent jau savo lovytėj miegotų. Gal pavyks.. sako iki 4mėn geriausia yra perkelt vaiką miegot į savo lovą, kad po to nebūtų bajerių.. Bet 4mėn dažnam prasideda miego regresija, tai nesuvokiu kaip tada tas kūdikis miega.. 😄

1
  7. 2018.08.21 08:07 (prieš 2 mėn.)

Ilgaplaukė22 parašė:
    Na taip, aš už žindymą irgi, bet juk mama rašo, kad žindo ir lelius neramus, nemiega ir t.t... kai man kilo klausimai, ką daryt, o visos tik rašė žindyt ir žindyt, …

O kaip jums atrodo, kad tos mamos, kur siūlo tik žindyti - nėra pavargusios? Negyvenkit su tokiais kaltinimais sau - kiekviena pasirenka savo kelią. Aš irgi kaip zombis 3mėn, bet visvien siūlau žindymą, nes pati žindau. Ir nenoriu prarasti artumo. Bet tai nereiškia, kad man lengva, kad aš spindžiu kaip vienaragis Dar ir kaip sunku! Bet tai nereiškia, kad reikia pasiduoti. Man buvo be galo sunku, jis išvis nemiega dienom - aš kiekvieną dieną einu iš proto, nes jis zyzia - bet nesigriebiu dėl to mišinio, kad lengviau būtų. Ir nusitraukti, kažkodėl bijau, kad pienas nedingtų, kaip jums pasakojau.. Ir nepasilengvinu sau gyvenimo iš baimių savo prarasti pagrindinį mūsų meilės ryšį. Aš jį taip suprantu... Todėl ir rašau tai, kas man padėjo. visvien lūžis turi įvykti..

3
  8. 2018.08.21 08:10 (prieš 2 mėn.)

Ksija parašė:
    Ačiū. Na mes per karščius tik vakarais saulytei pasirodydavome. O dabar saulės mažiau beliko. O be saulės ir vitaminas D nesigamina, tad gydytoja liepia gerti vien …

Tyrimas mokamas, jo prašyti nereikia, registratūroj užsiregistruojat mokamam tyrimui ir darotės Nes pagal įdegį tai mano Kajus jau turėtų būti minuse visiškam... Absurdas kaip gydytojai sprendžia apie vitD... Todėl niekada negirdysiu jam tos sintetikos, nuo kurios jis darosi neramesnis dar, be tyrimų...

1
  9. 2018.08.21 08:14 (prieš 2 mėn.)

rimramana parašė:
    Mamos, ar gavote šiandien kas nors išmoką už likusį liepos mėnesį (man buvo paskaičiuota irpervesta suma iki liepos 15)? 20d lyg turi pervesti. Ar dabar tik rugsėjį…

Už liepą iki 31d turėjo jau sumokėti. Aš gavau rugpjūčio 14d

10. 2018.08.21 08:20 (prieš 2 mėn.)

gabija.mazeikaite11 parašė:
    Tai manau, kad jūs kaip tik stipri, jog taip sugebate naktį nemiegoti, kad migdyti vaiką.. aš nusišaučiau.. 😄 O be to - kad ir kaip kietai miega jūsų vyras, prisi…

Tai va, kad jau kelis kartus buvo, kad jei ne ta mano ranka, tai vis tiek būtų ant vaiko užsikočiojęs Užtat ir laikau, kaip sargybinis. Neeee, naktimis mano vyras visai visai atsijungęs Aš juo naktį nepasitikiu 🤣🤣 įsivaizduokit, buvo situacija... žadinu jį naktį, kad pasuptų vaiką, nes pačiai jau stogas čiuožia. Iš 15 kartų lyg prižadinu... kol jis išsikuičia, atsisėda, aš dar kažkiek pamaitinu, tada sakau “Na tai jau paimk”. O jis man tokiu išsigandusiu veidu: “O tai kur man šitą padėt?”... pasirodo, žmogus sėdi atsimerkęs, bet sapnuoja, kad jau supa vaiką, o aš jam antrą grūdu 🤣

13
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras