2018 m. lapkričio stebuklai ❤ (Archyvas iki 2019.04.10)

1. 2019.01.03 14:35 (prieš 4 mėn.)

AsVika parašė:
    Galite pasidalinti kokiu?

Kad blogai pernešą mažiukai ir kad po skiepijimo šeimos nariai persirgo roto, aš neskepysių bijau:/

2. 2019.01.03 14:46 (prieš 4 mėn.)

karinze parašė:
    As tai vis nesuprantu is kur tiek daug dezinformacijos del mp. Nusitraukimas su pientraukiu tikrai neparodo kiek mama turi pieno. Pazistu ne viena mama, kuri maitin…

Jo, man irgi peilis su tuo "neturiu pieno"... Nenori - nemaitini, gi cia ne prievole, ir blogesne mama nuo to nebusi... bet tas "neturiu pieno" arba "dingo pienas per diena" tai jomajo... nebukit jau visai tokios tamsuoles ...
    Prie labai didelio noro galima net po didziausio streso maitinti. Mano lb geros drauges mamyte mire kai jos lelytei buvo 4 (!!!) dienos . Paliko pupa anytai Vln su misinuku, ir leke i laidituves i Klp. Grizo tik po paros. Nemaitinus ir baisiam strese. Bet kantriai glaude glaude glaude dukriuka, primaitino ir misinuku kol uzsikure pienas. Bet jis nors ir po lasiuka, bet ir vel uzsikure. Ir ismaitino iki pusantru metu. Taip kad "neturiu pieno" yra tikru tikriausios pasakos...

6
  3. 2019.01.03 14:50 (prieš 4 mėn.)

Privacy parašė:
    Jo, man irgi peilis su tuo "neturiu pieno"... Nenori - nemaitini, gi cia ne prievole, ir blogesne mama nuo to nebusi... bet tas "neturiu pieno" arba "dingo pien…

Ji geriau zino, gi su pientraukiu trauke 🤣

4. 2019.01.03 14:55 (prieš 4 mėn.)

karinze parašė:
    As tai vis nesuprantu is kur tiek daug dezinformacijos del mp. Nusitraukimas su pientraukiu tikrai neparodo kiek mama turi pieno. Pazistu ne viena mama, kuri maitin…

As viena is tu vaikas auga kaip ant mieliu, o nusitraukt galiu gal tik 30ml. Buvo panasu i tragedija, kai teko viena maitinima palikt nusitraukto pieno, kazkokia kancia, jokie pientraukiai apskritai nepadeda tik rankom kazkiek. Zodziu man tas nusitraukimas kazkas baisaus ir jis tikrai nieko neparodo

5. 2019.01.03 14:57 (prieš 4 mėn.)

Justulka87 parašė:
    As viena is tu vaikas auga kaip ant mieliu, o nusitraukt galiu gal tik 30ml. Buvo panasu i tragedija, kai teko viena maitinima palikt nusitraukto pieno, kazkokia…

Tai per kelis kartus tada, kambario temperaturoj 8val gali stovet, saldytuve lyg 3 paras, tai zinai kad reikes iseit ir po biski vis pratrauki 😀

1
  6. 2019.01.03 14:59 (prieš 4 mėn.)

Justulka87 parašė:
    As viena is tu vaikas auga kaip ant mieliu, o nusitraukt galiu gal tik 30ml. Buvo panasu i tragedija, kai teko viena maitinima palikt nusitraukto pieno, kazkokia…

As nebandzius dar ne trauktis, kad ir kaip noreciau islekti is namu ir vyrui palikti pieno. Man su pirmuoju pradzioje nejo nieko nusitraukti, veliau jau kazkiek daugiau, del to dabar ne nebandau.
    Jau siais laikais tiek info apie zindyma, kad kartais keista, ir girdeti tokius pasakymus.

7. 2019.01.03 14:59 (prieš 4 mėn.)

Privacy parašė:
    Jo, man irgi peilis su tuo "neturiu pieno"... Nenori - nemaitini, gi cia ne prievole, ir blogesne mama nuo to nebusi... bet tas "neturiu pieno" arba "dingo pien…

Mano anytos pastvus klausimas kai atvaziuoja "ar TURI pieno?". Sakau, kad turiu ir visos (beveik) turi, kurios tik nori ji turet o siaip, kas kaip nori, taip ir maitina. Tik kita karta pasidomet visu situ reikalu reikia labiau.

8. 2019.01.03 15:00 (prieš 4 mėn.)

Pumpum parašė:
    Tai per kelis kartus tada, kambario temperaturoj 8val gali stovet, saldytuve lyg 3 paras, tai zinai kad reikes iseit ir po biski vis pratrauki 😀

Va taip ir dariau tai kazkaip pririnkau, po lasiuka, po kelis ml...

9. 2019.01.03 15:07 (prieš 4 mėn.)

Justulka87 parašė:
    Mano anytos pastvus klausimas kai atvaziuoja "ar TURI pieno?". Sakau, kad turiu ir visos (beveik) turi, kurios tik nori ji turet o siaip, kas kaip nori, taip ir …

Topinis sis kalusimas ir anytu megiamas kaip matau as visada sakau, kad turiu nes duodu zysti, kas neduoda ta is neturi. Man vienodai rodo, kas kaip matina. As supratau jau su pirmu vaiku, koks tai yra patogumas, ypac nakti ir aisku nauda kudikiui.

3
  10. 2019.01.03 15:09 (prieš 4 mėn.)

Linusidla parašė:
    Topinis sis kalusimas ir anytu megiamas kaip matau as visada sakau, kad turiu nes duodu zysti, kas neduoda ta is neturi. Man vienodai rodo, kas kaip matina. As …

Ir patogumas ir ekonomine nauda

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.