2018 m. lapkričio stebuklai ❤ (Archyvas iki 2019.04.10)

1. 2019.01.12 12:42 (prieš 3 mėn.)

kadangi parašė:
    Mamytes kuri turit mobilią auklę ką rekomenduotumėt už protingą kainą? Bei ar verta investuoti į auklę su kamera ar užtenka garso? Pas mane du aukštai, leliukas mig…

Pasiziurinekit Ali.. Tikrai rasit apie 40 eur.. Pati turiu su kamera, rekomenduociau su ja, kai matau ir vaizda paciai ramiau, ar neuzsimete kaldrytes ant veiduko ir pan...

1
  2. 2019.01.12 13:10 (prieš 3 mėn.)

Justulka87 parašė:
    Seiletekis prasideda ir likus 2 ar net 3 men iki pirmojo dantuko. Maniske jau irgi prasejo seiletis. O pirmagimei pirmas dantis isdygo lygiai 5 men.

Sunku suvokti, kad mažylis greitai šypsosis nebe ta miela iki negaliu bedante šypsena atrodo tik gimė..

1
  3. 2019.01.12 13:10 (prieš 3 mėn.)

Lolyyy parašė:
    Sveikos,
    gal kas susidūrėt su pienlige? kuo tept? kad be recepto būtų. Baltas visas liežuvi…

del pienliges mano daktare patare su sodos tirpalu valyti liezuvi. Bandau, bet kazkaip vistiek baltas, gal per mazai kartu valau, nes panelei nelabai patinka si procedura (1 saukstelis sodos i puodeli)

4. 2019.01.12 13:12 (prieš 3 mėn.)

golden_star parašė:
    Pasiziurinekit Ali.. Tikrai rasit apie 40 eur.. Pati turiu su kamera, rekomenduociau su ja, kai matau ir vaizda paciai ramiau, ar neuzsimete kaldrytes ant veiduk…

O kai pirkot ali pritaikė muito mokesčius?

5. 2019.01.12 13:16 (prieš 3 mėn.)

AsVika parašė:
    turim tokia pacia irgi is ali, mokejau beveik 30€, labai geras pirkinys, veikia gerai kol kas, nors ir numete ant plyteliu jau ne karta buvom daug ramiau, kai ma…

Imsiu su kamera. Ir dar po atsiliepusių mamų pasisakymų galvoju, kad labai patogu kai abi dalys belaidės, patogu vasarą lauke kai vaikas miega labai padėjot apsispręsti, ačiū!

1
  6. 2019.01.12 13:50 (prieš 3 mėn.)

Justulka87 parašė:
    Seiletekis prasideda ir likus 2 ar net 3 men iki pirmojo dantuko. Maniske jau irgi prasejo seiletis. O pirmagimei pirmas dantis isdygo lygiai 5 men.

Pirmagime dukra seilejos nuo 4-5men o pirmas dantis islindo tik 10men

7. 2019.01.12 13:53 (prieš 3 mėn.)

Labas rytas😉 nusipirkom bilietus i tevyne🙈 jau dabar bijau. Kaip pavyks kelione. Bet tikiuos viskas gerai. Gal kuri esat skridusios su 4.5men stebukleliu? Skrydis apie1. 45val.

8. 2019.01.12 14:18 (prieš 3 mėn.)

kadangi parašė:
    Sunku suvokti, kad mažylis greitai šypsosis nebe ta miela iki negaliu bedante šypsena atrodo tik gimė..

Taip o man tokia grazi ta bedante sypsena

Siandien mano mazoji pirma karta nusikvatojo garsiu juoku nes iki tol tik sypsodavosi. Papuciau i rankyte, tai jai, matyt, labai patiko

2
  9. 2019.01.12 14:21 (prieš 3 mėn.)

Asttutia parašė:
    Labas rytas😉 nusipirkom bilietus i tevyne🙈 jau dabar bijau. Kaip pavyks kelione. Bet tikiuos viskas gerai. Gal kuri esat skridusios su 4.5men stebukleliu? Skrydis a…

Nemanau, kad turetumet nerimaut. Skrydis pakankamai trumpas. Aisku dar priklauso nuo vaiko. Keliauja juk ir su keliu savaiciu kudikiais. Nors kai mano pirmoji buvo ziauri reksne, tai drisom su ja kazkur skrist tik 1,5m., o su sia tai nebijociau jau dabar. Visai kitoks kudikis

1
  10. 2019.01.12 15:42 (prieš 3 mėn.)

Lolyyy parašė:
    Sveikos,
    gal kas susidūrėt su pienlige? kuo tept? kad be recepto būtų. Baltas visas liežuvi…

Taip, valyti su sodos tirpalu ir tepti daktarin tepaliuku. Sveikit ;)

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.