2018 m. lapkričio stebuklai ❤

Komentuoti
  1. 2019.01.22 09:46 (prieš 1 mėn.)

Anika88 parašė:
    Sveikos, jau trecia ryta is po nakties sauskelnese randu nedaug skystu ismatu, kurios buna susigerusios. Diena padaro kakuti koseles konsistencijos. Nesuprantu, nuo…

Jūsų pienuką valgo?:)jeigu taip tai normalu:))

2. 2019.01.22 09:53 (prieš 1 mėn.)

Juljana27 parašė:
    Jūsų pienuką valgo?:)jeigu taip tai normalu:))

Ne, misinuka valgo ☺

3. 2019.01.22 12:24 (prieš 1 mėn.)

Sveikos mamytės. Mano berniukas visiškai nemiega dieną nors tu ką, daryk ką nori niekaip neužmigdysi. Vakare prieš maitinima, prasideda isterija kuri tęsiasi nuo 3 iki 4 val. Naktį viskas gerai, bet ar tai normalu, kad jis pvz viena diena nemiegojo 12val. Buvom pas daktarus sako tipo viskas čia gerai, šlapimą paėmė irgi viskas gerai. Neieškau vaikui ligų, bet kad kūdikis 2 mėnesių nemiegotų visą dieną tikrai negerai. Gal yra kam buvę kaip su tuo tvarkėtės?

4. 2019.01.22 13:04 (prieš 1 mėn.)

Doviliukas9 parašė:
    Sveikos mamytės. Mano berniukas visiškai nemiega dieną nors tu ką, daryk ką nori niekaip neužmigdysi. Vakare prieš maitinima, prasideda isterija kuri tęsiasi nuo 3 …

Mano mazyle nuo pat pirmu dienu labai mazai miegodavo dienom arba isvis nemiegodavo. Nusnausdavo po 15 min kelis kartus ir viskas. Gelbedavo buvimas lauke, nors ir lauke ne visada miega. Dabar kai paaugo, situacija truputi pasikeite, buna kad net valanda ismiega dienos metu. Pradejau specialiai nebemigdyti, matau, kad ziovauja, palieku ramiai paguleti ir tiek. Kartais padeda white noise. Gydytoja sako, kad toks vaikas, nemiegale ☺

5. 2019.01.22 13:35 (prieš 1 mėn.)

Danielaaa parašė:
    Mamytes, ka reiskia kai vaikiuko sauskelniu turinys paputoja? Mums 2 sav ir 1 diena, dar nemaciau tokio vaizdo

Netinka maistelis kurio maitinate arba ta ką suvalgete

6. 2019.01.22 13:37 (prieš 1 mėn.)

Foxxxx parašė:
    Mamytes siandien maudemes su pagalba,mazei labai patiko , makalavosi patenkinta , rekomenduoju ir jums

Kiek laiko mergytei?

7. 2019.01.22 14:04 (prieš 1 mėn.)

Anika88 parašė:
    Ne, misinuka valgo ☺

Gal td mišinukas nebetinką?:/

Anika88 parašė:
    Mano mazyle nuo pat pirmu dienu labai mazai miegodavo dienom arba isvis nemiegodavo. Nusnausdavo po 15 min kelis kartus ir viskas. Gelbedavo buvimas lauke, nors ir …

Pas mane irgi net laukę su atmerktom akim😊😊

8. 2019.01.22 14:24 (prieš 1 mėn.)

Doviliukas9 parašė:
    Sveikos mamytės. Mano berniukas visiškai nemiega dieną nors tu ką, daryk ką nori niekaip neužmigdysi. Vakare prieš maitinima, prasideda isterija kuri tęsiasi nuo 3 …

Mano nedaug miega irgi dienom. Būna, kad nuo pusės 8 ryto iki 5h vakaro nemiega. Bet tada kai deda miegot gali ir 9h miegot neatsikeles 😏

9. 2019.01.22 14:55 (prieš 1 mėn.)

Doviliukas9 parašė:

Tokio amžiaus kūdikiai neturi kompetencijos užsimigdyti, tai mūsų, tėvų, darbas. Laikausi rekomenduojamų pagal amžių budravimo intervalų, tuomet vaikas nebūna pervargęs ir lengviau užsupuoti. Miega įvairiai, būna tik zuikio miegeliai po 35-45 min 5-6 kartai per dieną, būna zuikio miegeliai ir vienas ilgesnis, 2-3 val., labai priklauso ką tą dieną veikiam ir kaip pavargsta. Nakčiai dažniausiai taip pat tenka migdyti, kamuolys labai padeda, praėjo laikas, kai prie papulio nulūždavo

10. 2019.01.22 16:41 (prieš 1 mėn.)

kadangi parašė:
    Tokio amžiaus kūdikiai neturi kompetencijos užsimigdyti, tai mūsų, tėvų, darbas. Laikausi rekomenduojamų pagal amžių budravimo intervalų, tuomet vaikas nebūna perva…

Pasirodo turi kompetencijos. As migdziau beveik 2men tai supuodama ant ranku, tai su papu, tai gultuke supdavau... ir vis nemiegodavo man jis. T.y ziauriai ilgai migdyt reikedavo, kol atradau pries pora sav, kad geriausiai zmogui - kai jo nemigdai. Jau dvi savaites kaip padedu i lovyte, ir iseinu. Migdosi ir uzmiega pats. Miega 3x dienoj po 2-3h. Nakciai taip pat uzmiega pats.

2
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras