2018 m. lapkričio stebuklai ❤

Komentuoti
  1. 2019.01.24 07:56 (prieš 4 sav.)

Karolinaaa parašė:
    Sveikos. Yra taip esu naujai iškepta mamytė ir viskas nauja. Taigi, lelius labai neramus, labai seilejasi, viska kiša i burnyte(kumštuka, rankoves kramto, pirštines…

Kūdikiai viską kiša į burną, jie taip susipažįsta su pasauliu čia nebūtinai dantų dygimo požymis, o tiesiog raidos etapas

O dantų dygimas dažnai procesas ilgas gali būt kad jau dygsta, jei jau labai seilėjasi, o gali būt kad dar ne procesai turbūt ten vyksta, bet va kada tie dantys iki galo prasikals, rytoj ar po 4 mėnesių, tai iš anksto niekas nepasakys

2. 2019.01.24 09:01 (prieš 4 sav.)

Karolinaaa parašė:
    Sveikos. Yra taip esu naujai iškepta mamytė ir viskas nauja. Taigi, lelius labai neramus, labai seilejasi, viska kiša i burnyte(kumštuka, rankoves kramto, pirštines…

Čia pas dauguma taip nerimauti neverta

3. 2019.01.24 10:13 (prieš 4 sav.)

Merginos ar yra cia tokiu mamu, kuriu kudikiai labai neramiai miega naktimis? Miega, bet neramiai - malasi rankytem, kriuksi, sukasi, leidzia visokius garsus, bet neissibudina. Mano dukryte yra kazkas nerealaus... dienomis miega normaliai, guli kaip lapas, o naktim po pirmojo naktinio maitinimo tai kazkur 1-2h buna balius su trubais - neimanoma salia miegot, ji miega next to me lovytej, tai isikeliam i savo lova bet istisai juda kruta, vartom tai ant vieno tai ant kito soniuko. Bandom vystyt bet mojuodama tiek susinervina kad ohoho, tada ir issibudina. Uzsnaust imanoma max 1val ir vel issibudinam nuo jos judejimo, bandom su rankom savo laikyt ja kazkaip apkabine bet niekas nepadeda. Vis svarstom kiek ilgai tai truks... kaip suprantu ji naktim dienos ispudzius apdoroja ir del to taip neramiai miega ar kaip? Gal laikas pas neurologa? Jei nesikeistume su vyru “naktinem pamainom” abu butume be miego realiai. Ir taip abydna nes vaikutis juk miega, mes kaip ponai galetume sau irgi miego, bet kur tau... pvz sianakti kelesi valgyt 2h ir 6h, nuo 6 iki 9h sudet bluosto buvo beveik neimanoma ant tiek judejimas pas mergaite vyko.

4. 2019.01.24 10:22 (prieš 4 sav.)

Dienas leidziama ramiai- cia pat namie su isejimais i miska pasivaiksciot. Kazkokiu dirgikliu nera, iprastiniai ritualai : manksteles, zaidimukai , maudynes.

5. 2019.01.24 10:25 (prieš 4 sav.)

jupi parašė:
    Merginos ar yra cia tokiu mamu, kuriu kudikiai labai neramiai miega naktimis? Miega, bet neramiai - malasi rankytem, kriuksi, sukasi, leidzia visokius garsus, bet n…

Pas mus gana neramiai miega, bet pastebejau, kad daugiau miego fazes buna, apie 40min kietai miega, po to kokiu 40min galva siukoja, garsus skleidzia, spardosi, bet neprabunda, po to vel iminga ir taip toliau. Bet mes visada suvystom nakti, nes ant tiek rankom tabaluoja, kad issibudina, jau pradejau kartais ir diena susukt ja kad neissibudintu po 10min. Pradzioj vis galvodavom, kad ji nemiega, kad kazkas negerai, bet greit pripratom ir nekreipiam demesio tiesiog

6. 2
  7. 2019.01.24 11:44 (prieš 4 sav.)

jupi parašė:
    Merginos ar yra cia tokiu mamu, kuriu kudikiai labai neramiai miega naktimis? Miega, bet neramiai - malasi rankytem, kriuksi, sukasi, leidzia visokius garsus, bet n…

Pas mus ta pati situacija 😊 Taip pat miega next to me lovytej.Tai girdziu kiekviena įkvepima ir išpūtima 😁Veliau priprasit,Aš užsisuku į kita puse. Guldykit ant šoniuko,tai ant vieno tai ant kito.Mums padeda,ne taip malasi,ramiau miega.Arba vystikite į vystiklus.😉

8. 2019.01.24 12:40 (prieš 4 sav.)

jupi parašė:

Maniskis ir diena normaliai pamiega o nakti vis plasnoja jei bandau suvystyt nervuojas kelias lb daznai. Jei miega nepertraukiamai kokias 2h tai man jau svente

1
  9. 2019.01.24 12:41 (prieš 4 sav.)

Ingrid30 parašė:
    Pas mus ta pati situacija 😊 Taip pat miega next to me lovytej.Tai girdziu kiekviena įkvepima ir išpūtima 😁Veliau priprasit,Aš užsisuku į kita puse. Guldykit ant šon…

Maniskis ir geriau miega kai buna ant sono bent jau diena

10. 2019.01.24 12:52 (prieš 4 sav.)

jupi parašė:

Pas mus tas pats vyksta, pradėjome vystyti,nes rankutėmis išsibudina...Dažniausiai miega ant mano arba vyro rankos, nes kitaip ilgai neišmiega. Irgi pamainos pas mus Savaitgaliais važiuojame pas močiutę, ten grynas oras, tai išmiega tada jau lovytei po maždg.8 val., ir tai reikia pasiūbuoti, tam kad vėl įmigtų.Kadangi sūnelis gimė vakuumo pagalba, gimdymo metu gavo daug streso, vienas negali ne kiek pabūti, pastoviai ant rankų būna. Diegliukus jau kontroliuojame Biogaiia's bagalba, mažiau verkšlena ir daugiau išmiega

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras