2018 m. lapkričio stebuklai ❤ (Archyvas iki 2019.04.10)

1. 2019.03.24 21:39 (prieš 3 mėn.)

Mamosmeile parašė:
    Sveikos labai noriu pasiteirauti ar jusu leliukai vis dar turi diegliukus?

Diegliu ne, bet pilva pucia

2. 2019.03.24 22:18 (prieš 3 mėn.)

Mamosmeile parašė:

Mes dar turim ir diegliukus, ir pilvuko putima

3. 2019.03.25 00:54 (prieš 3 mėn.)

Mamosmeile parašė:

Jau senokai baigesi

4. 2019.03.25 07:17 (prieš 3 mėn.)

Sveikos mamos, aš su dviem klausimais: ar jau visų jūsų leliukai vartosi? Mūsiškis net padedamas nesiverčia- priešinasi. Atrodo, kad bijo.
    Kitas klausimas, kaip ir kiek miega mažyliai? Ar suėjus 4mėnesiam niekas nepasikeitė? Nes mūsiškiui sutriko miego ritmas, esu girdėjus apie miego regresiją, gal teko kam susidurti? 🙂

5. _ 7 m. 11 mėn.

2019.03.25 07:23 (prieš 3 mėn.)

Linusidla parašė:
    Nuo 2 metu bilieta reikia vaikui pirkti. Iki 2 metu gali arba gali nebuti jokio mokescio, nes vaikas buna ant keliu. Perkant bilieta reikia nurodyti kokio amziaus v…

Aciu😉

6. 2019.03.25 08:09 (prieš 3 mėn.)

Linii parašė:
    Sveikos mamos, aš su dviem klausimais: ar jau visų jūsų leliukai vartosi? Mūsiškis net padedamas nesiverčia- priešinasi. Atrodo, kad bijo.

mano mažoiji nesivarto visai bet jau lb aukštai pasikelia bandydama atsisesti, ir biški paropoja į prekį😁

7. 2019.03.25 08:57 (prieš 3 mėn.)

Linii parašė:

Nesivarto ir mano. Iki šono tik 😀 miega rai apie 12h valandų per parą. Keliadi dažniausiai kartą per naktį arba būna tokių naktu, kad visai nesukelia

8. Edgaras 8 mėn.
    lukas 15 m. 5 mėn.
    arnas 16 m. 4 mėn.

2019.03.25 09:43 (prieš 3 mėn.)

Linii parašė:

Apsiverst moka bet nesidemonstruoja labai jam gerai ir taip 😁 o miegas kazkoks kosmariskas tapes jau kelinta nakti kelias n kartu,kas valanda dvi na max tris valandas ismiega 😱 kur anksciau tikrai gerai miegojo. Tikiuos kad greit vel viskas stos i normalias vezes nes baigiu suzombet 🥶

9. 2019.03.25 09:51 (prieš 3 mėn.)

jurgulia1982 parašė:
    Apsiverst moka bet nesidemonstruoja labai jam gerai ir taip 😁 o miegas kazkoks kosmariskas tapes jau kelinta nakti kelias n kartu,kas valanda dvi na max tris valand…

Ir pas mus tas pats. Nuraminti išeina tik su (.) Ir tai neilgam. Užmiega apie 21val, ir nuo kokios 1val nakties nebemiegam normaliai, net nebeskaičiuiju kiek kartų maitint tenka.O jūs žindot, ar pm duodat? Esat girdėjus apie miego regresiją?

10. Edgaras 8 mėn.
    lukas 15 m. 5 mėn.
    arnas 16 m. 4 mėn.

2019.03.25 10:00 (prieš 3 mėn.)

Linii parašė:
    Ir pas mus tas pats. Nuraminti išeina tik su (.) Ir tai neilgam. Užmiega apie 21val, ir nuo kokios 1val nakties nebemiegam normaliai, net nebeskaičiuiju kiek kartų …

mp

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.